fabryka Cooper w Myślenicach

 • 18 lip 2017

  Jeśli podnieśli by stawki do 15,60 zł brutto było by okey , niestety te stawki które oferują firmy w naszych okolicach to jest jedne wielki obłęd , ludzie powinni coś z tym zrobić - wszyscy zarabiają grube hajsy a produkcja jedzie na 110%chodzi o wszystkie firmy nie tylko cooper (- ogólnie praca nie jest zła - oczywiście są lepsze i gorsze stanowiska ale to jak wszędzie. wracając do firmy - ludzi nowych mega dużo, brak czasu na szkolenia i przychodzi nowy ludek który nic nie wiem , ktoś mu coś pokaże ale praca wymaga szkolenia minimum 1 tydzień z kimś robić , zobaczyć co i jak a nie rzucać na głęboką wodę .

  ps. no tak zapomniał bym - ogólnie większość ludzi jest bardzo w porządku , jeśli chodzi o zespół zarządzający ale ... no tak zawsze jest jakieś ale - Panie z KJ <KONTROLA JAKOŚCI - nie mówię o wszystkich bo niektóre Panie są bardzo ok > ale co niektóre pomyliły chyba stanowiska pracy zamiast zajmować się jakością robią sesje fotograficzne ?> czyżby minęły się z powołaniem ?> aaa i jeszcze zapomniałem że fajnie by było jak wchodząc na nasze stanowiska wypada powiedzieć " dzień dobry " - "cześć" a nie wchodzić jak do lasu - z rewią mody zawsze idzie kultura ale jak widać nie w tym przypadku .

  biurokracja niszczy te firmę - 6s najważniejszy ale nikt nie patrzy że, proces jest nie dopracowany - ale tym jakoś nikt się nie przejmuje.

  do tego mogli by odpalić klimatyzacje na tym zakładzie chociaż na miesiące - pomogło by to nie tylko pracownikom ale na pewno poprawił by się proces związany ze skokami temperatur.

  21
 • 28 kwi 2017

  Witam

  czy ktoś wie co tam się dzieje ?>
  podobno ludzie nie mogą dogadać się z pracodawcą ?>

  13
 • 13 lut 2017

  w Cooper standard ludzie dobrze zarabiają ?> jaka jest atmosfera ?> ktoś ?> coś ?>

  dalej jest tam taki dobrobyt ?>
  jak zachowują się pracownicy ?> kierownictwo ?>
  czy są co rok jakieś podwyżki itp ?>

  12