Linia kolejowa Kraków - Myślenice: Podpisano porozumienie w sprawie budowy

 • 8 wrz 2017

  Rząd Beaty Szydło co miesiąc bierze od Ciebie pieniądze żeby mieć mieć na 500+, to najpierw zabiea 700 zł, żeby dac 500zl i jakos nikt nie placze nad tym , a nad budowa kolei sa same zale i lamenty. Lepiej jezdzic busem na glonojada i mieć wycieczke krajoznawcza i stać w korkach.

  60 39

Linia kolejowa z Krakowa przez Świątniki Górne do Myślenic. Czy to możliwe?

 • 1 wrz 2017

  Niech się ruszają. Ruch to zdrowie , a nie zwonienie za zwolnieniem i potem kregoslupy powykrzywiane i chodza paralityki w wieku 12 lat.

  2 1
 • 17 sie 2017

  sensowne, rzeczowe wypowiedzi na temat, nawiązujące do przewodniego tematu są negowane. Z kolei wypowiedzi oderwane od tematu są "plusowane". Ni jak to się trzyma całości. Rozmowa to wynalazek dla inteligentnych dlatego zwierzęta milczą. Zamiast rzucac słowa na wiatr warto się zastanowić nad tym pomysłem, bo nie zly, Sęk w tym żeby cokolwiek zrealizować, nawet komunikacje aglomeracyjna choćby ze względu na normlane warunki dojazdu do pracy do krakowa dla ludzi którzy przez 12 miesięcy jezdza do niej minumum 5 razy w tygodniu.

  15 3
 • 17 sie 2017

  pewnie lepiej hejtowac pomysł cywilizowanej kolei na miare XXI wieku i zamiast jezdzic jak człowiek do krakowa w eleganckich warunkach , raz dwa to lepiej się gnieść w zapchanym po same drzwi dusznym busie. Jechac na glonojada na drzwiach. Zapakowac po sam dach ludzi jak bydlo, otworzyć klape w dachu żeby się ludzie nie podusili. Leb od wiatru urywa ale jazda za 5zl jest. Nie wiem czy ludzie tak kochają te busy, ze nie chcą czegos innego i nie porusza tematu komunikacji miejskiej aglomeracyjnej wtedy by mieli bilet mpk po miescie kraków plus aglomeracja do myslenic lub kolej jak do wieliczki, gdzie co 20 minut jest odjazd i jazda trwa 30 minut.

  15 4

Myślenice: Tu powstanie Centrum Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Starszym

 • 21 sie 2017

  W końcu coś pożytecznego będzie dla innych ludzi. Lokalizacja bardzo dobra. Miejsce też.I przy okazji ożywią ta cichą i spokojną ulice.

  19 6

Ponownie trzeba złożyć wniosek o 500 plus. To ważne jeśli nie chcesz stracić pieniędzy

 • 17 sie 2017

  Powtarzając za Margaret Thatcher : ,,Nie ma czegoś takiego jak pieniądze publiczne. Jeżleli rząd mowi, ze Ci cos da, to najpierw musi Ci zabrać dwa razy tyle. Socjalistyczne rządy zawsze robią bałagan w finansach. Zawsze wydają cudze pieniądze. To dla nich charakterystyczne. " Daja 500+ ale zabiorą 700zl w podwyżce masła, gazu, wody, prądu, benzyny. A naród się cieszy bo 500 + dają. W dzisiejszych czasch nie ma nic za darmo, jedynie można dostać w łeb.

  4 1

Tak będzie wyglądać nowa siedziba starostwa

 • 8 lut 2017

  TactusAbsonus dla twojej wiadomości Inspektor/specialista/ starszy asytsent ma najnizasza krajowa jeżeli zaczyna dopiero co przygodę w urzędzie to raz, dwa Biedronka to najlepszy sklep z dużych marketow jeżeli chodzi o pensje dla pracowników. Wiec maja po równo. Wiec jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj. Z ta roznica ze urzędasy robia jedna rzecz caly dzień przez 8h z przerwami na kawe, a luzie w Biedronce zapieprzaja i nie maja czasu i jeszcze wyslu*****a marudzen klientów ze kolejki.

  8 14

Myślenice: Na co wydać pieniądze z budżetu? O tym zdecydują mieszkańcy

 • 7 lut 2017

  plaza nad raba a najlepiej miejskie atobusy bo w tym miasteczku nie ma normlanej komunikacji ;/ wszyscy się tratują samochodami, nie ma jak przejść przez ulice bo idzie zginac, odleglosc dalekie wiec komunikacja by się przydala

  8