Operacja plastyczna odstających uszu gdzie

 • 14 lut 2017

  Powiedzcie mi czy taka operacja jest w pełni bezpieczna? Dość często spotykam się z opiniami,że to nawet nie operacja a zabieg. Czy na pewno?

Zupa krabowa

 • 14 lut 2017

  Muszę się wybrać i skosztować bo nigdy takiej zupy nie próbowałam.

  2

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 14 lut 2017

  Ja do stomatologów specjalistów chodzę do CMPdent. Głównie z córką do ortodonty przy okazji robimy także ogólny przegląd. Ponieważ chodzi o aparat stały musiałam znaleźć kogoś kto na miejscu wykona i dobrze odczyta zdjęcie rentgenowskie oraz zrobi odlew. Całe szczęście mają tam na miejscu pracownię także jedziemy w jedno miejsce i wszystkim się zajmują jak należy. Póki co czeka nas kilka kursów ale sądzę,że warto. Zwłaszcza,że mają jak na mój gust bardzo dobre podejście do pacjenta.

  1 9

Olej arganowy

 • 7 lut 2017

  Ja arganowy sobie zamawiam przez internet, bo w drogeriach zwykle spotykam taki jakiś z dodatkiem bądź w kosmetyku.

Laserowa korekcja wzroku

 • 7 lut 2017

  Moja koleżanka miała takową i wadę również miała dużą. Na samym początku po bardzo się cieszyła ale po upływie czasu niestety musiała powrócić do okularów i mówi,że drugi czas by się nie zdecydowała, bo straciła czas, pieniądze no i doszły dodatkowo nerwy. Jednak sądzę,że gdyby się nie zdecydowała to by żałowała całe życie. Z kolei kolejna znajoma miała korekcję małej wady i śmiga bez okularów do tej pory także chyba tak jak już ktoś wspomniał to zależy od wady i rodzaju zabiegu.