Komunia Trzemeśnia

 • 19 kwi 2017

  21 MAJA

  6 1

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 3 kwi 2017
  anka12345 napisał/a:

  kwiatek83 co w tym dziwnego, że chce się dowiedzieć? Jestem zielona w tej kwestii, liczę na pomoc życzliwych osób. Ty jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz.

  Każde forum Pani zaśmieca swoją cesarką na życzenie, to już obsesja jest, myśli Pani że ktoś napisze- ten i ten dr bierze w łapę . Skoro Pani ma dobrego lekarza i On nie widzi przeciwwskazań do porodu siłami natury to w czym problem? Niech sobie Pani nie myśli że cc jest takie idealne -swoje też trzeba odcierpieć. Sama rodziłam przez cc i wiem co piszę. Ale to już pani sprawa! A może po prostu Pani chce jakiemuś lekarzowi udowodnić że bierze łapówki, bo to trochę dziwne że Pani tak namolnie chce dane lek który robi cc na życzenie, a nie zapyta ,nie powie swoich wątpliwości swojemu lekarzowi. Od dłuższego czasu Pani o tym pisze, więc albo chce Pani zebrać o lekarzach dane i je komuś przekazać dalej, albo faktycznie ma Pani obsesje, ale w takim razie radziła bym udać się do jakiegoś psychiatry z takim wypadku gdy się Panicznie boi Pani porodu sn wypisze stosowne oświadczenie dla ginekologa, a Pani zamiast siedzieć na necie uda się w tak ładną pogode na spacer dotleni siebie i dziecko. pozdrawiam:)

  20 2

Dr. Chęciński a poród w Myslenicach

 • 26 sty 2017

  Ale czemu mam zmieniać lekarza skoro mi odpowiada i jestem zadowolona z opieki w ciąży? Mam wybór gdzie moge rodzić i chcę zasięgnąć różnych opinii.... Nie widzę nic złego w tym że chcę znać opinie o danych lekarzach w końcu powierzam im swoje i swojego dziecka życie, zdrowie... a także czekam na przyjście na świat swojego dziecka i wolała bym by mi tego dnia narodzin, oraz pobytu w szpitalu " nie umilili " lekarze poprzez to ze mają jakieś spory między sobą. A z takimi odczuciami kobiet też się spotkałam....
  PS. może lekarze też wchodzą na te fora i niech sobie przeczytają jak kobiety wspominają pobyt w szpitalu oraz opiekę medyczną. Uczymy się w końcu na błędach.... ale musimy je zacząć dostrzegać :)

  14 19
 • 25 sty 2017

  Dziękuję za odpowiedz.Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ sama mam wątpliwości gdzie rodzić . A mianowicie czy od ordynatora D też można odczuć ta niechęć do Pacjentek Dr. chęcińskiego? Oraz czy to są takie docinki czy po prostu lekarze dają odczuć wojne między sobą?

  11 20
 • 25 sty 2017

  Witam. Wiem że zakładam podobny wątek, ale mam pytanie do mam które rodziły SN lub CC w szpitalu w Myślenicach, jak już nie pracował dr. Chęciński a prowadziły ciąże u Niego... Dokładnie chodzi mi czy faktycznie da się na sobie odczuć niechęć do dr. Chęcińskiego od innych lekarzy( nie raz słyszałam taką opinie), oraz czy któraś z mam miała planowane CC w Myślenicach? A także jeśli któraś mama rodziła w Ujastku lub w Nowym Sączu u dr i chciała by się podzielić opinią była bym wdzięczna:)

  13 27