Czy w Krakowie warto kupić mieszkanie na wynajem

 • 26 paź 2017

  No, ale co Wy macie do deweloperów? Budują osiedla, to i chcą sprzedać mieszkania. Uwierzcie, że wiele osób nawet nie ma zielonego pojęcia o atrakcyjnych mieszkaniach do kupienia i nie potrafi wymienić nazwy ani jednego dewelopera. Prawda jest również taka, że większość chce nowe mieszkania, a nie stare z wielkiej płyty......jeszcze pewnie na Nowej Hucie albo Kurdwanowie :D
  Tak więc szukajcie deweloperów, którzy nie mają wokół siebie żadnych afer i którzy utrzymują się na rynku od lat (ps. faktycznie Fronton jest na krakowskim rynku od zamierzchlych czasów i ludzie chętnie kupują mieszkania).

  2
 • 19 lip 2017

  Pewnie, że warto kupić zarówno w centrum jak i na przedmieściach Krakowa, bo nie każdy czerpie przyjemność mieszkania w głośnym i zatłoczonym centrum. Warte uwagi są podmiejskie wille np. Osiedle 7 życzeń ;)

  1

Ogrzewanie domu ....pompa ciepła

 • 25 paź 2017

  Stary, nieocieplony dom ogrzewany gazem, to - w zależności od ilości ogrzewanej powierzchni i temperatury panującej w środku - koszty miesięczne od 400 do nawet 2000zł! Mieszkając w starym domu tzw. kostce o powierzchni 120 metrów kwadratowych i temperaturze w środku 23 stopnie płaciłem nawet i po 1500zł w najzimniejszych miesiącach. Sorry, ale nie jestem w stanie uwierzyć w tak niskie rachunki za gaz w skali roku!
  Natomiast ogrzewanie nowych domów i to jeszcze pompą ciepła (polski a-pic - pompa gruntowa) to przyjemność i faktycznie niskie rachunki. Mając w domu 23 stopnie realnym jest zamknąć sezon grzewczy w kwocie 1500zł przy powierzchni domu nie przekraczającej 130 metrów kwadratowych.

  6 9
 • 21 sty 2017

  Pompy ciepła to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Są projekty z dotacjami i warto z nich korzystać. Moim rodzice mają powietrzną pompę ciepła A-Pic (polski producent) i rachunek za roczne ogrzewanie wynosi około 2000zł.

  1 8