Połowa przestępstw w powiecie ma miejsce w Myślenicach. Rośnie popularność narkotyków i dopalaczy

 • 29 mar 2019

  Zdelegalizujmy ustawą młodzież i wprowadźmy więcej pieszych policyjnych patroli w parku. Ależ tu starczego jadu.

  8 17

Dlaczego podczas dni miast i wsi grają zespoły disco polo? CBOS zna odpowiedź

 • 26 sie 2018

  Ale kto zagrał 2-3 piosenki? Jak ja nie lubię takich uproszczeń. Konkretnie. KTO. To jest ich gaża i biorą tyle BO ludzie chcą to oglądać. Jak wystąpią lokalne zespoły, wezmą mniej pieniędzy ale ile mniej osób przyjdzie? Rozrywka też jest potrzebna. W moim przypadku bardziej niż Żłobki ale nie oburzam się na to że gmina płaci za Żłobki.

  6 7

Jaros to pierwszy raper z tego miasta, który wystąpi na Dniach Sułkowic

 • 4 maj 2018

  Ale w czym masz problem? Miał być koncert, byl promowany ale przez coś czego przewidzieć się nie dało został odwołany. Przywalasz się tylko żeby się przywalic bo nie jesteś organizatorem ani nawet byś nie przyszedł. Jak dowiedziałes się o powodzie odwołałania to powinieneś przeprosić mimo że z twarzą już nie wyjdziesz. A cisniesz dalej. Serio? Brzydze się takimi ludźmi. Dzieci internetu.

  21 1

Panaceum - Lloret de Mar

 • 15 kwi 2018

  Najlepszy klip w Myślenicach :) Zapraszam do dyskusji

  4 2

Raperzy z Myślenic nagrali klip. Zobacz o czym rapuje Panaceum [WIDEO]

 • 27 gru 2016

  To bardzo proste. Demony to emocje i lęki, które ma każdy z nas - dlatego zeszyt rymów jest pokazany jako bestiariusz. Rymy, słowa zmieniają się w bestie i to sposób na poradzenie sobie ze światem. Więc całość jest o tym, że poprzez tworzenie muzyki można odreagować. Tłumaczenie każdej linijki jest bez sensu bo sam siebie nazwałeś ciemniakiem. Pytanie jak radziłeś sobie z tekstami Magika bo one do prostych też nie należą. Teledysk pokazany jest dosłownie, tekst to metafora. Można mówić dużo i czepiać się o wiele rzeczy zawsze ale nie zgadzam się, że jest to "płytkie".

  21 5

Czy istnieją Busy Myślenice - Mszana Dolna

 • 12 cze 2014

  Witam,
  Mam pytanie do osób, które orientują się w temacie czy i jak mogę dostać się z Myślenic do Mszany Dolnej busem lub autobusem? Nie znalazłem nigdzie informacji gdzie jest jakiś przystanek i jak często jeżdżą. :) Bardzo proszę o odpowiedź :)

  1

Osiemnastka w Myślenicach

 • 24 sty 2014

  Witam, do osiemnastki już kilka miesięcy a ja wciąż nie wiem gdzie, co i jak :) Czy moglibyście polecić mi jakieś miejsca w Myślenicach, gdzie można zorganizować taką imprezę. Myślę o małej liczbie gości. Powiedzmy 30 - 50 osób. Proszę również o informację jakich mniej więcej kosztów należy się spodziewać :)
  Pozdrawiam

  1 9

Unia Europejska w gminie

 • 23 maj 2011

  Witam,
  W związku ze szkolnym konkursem fotograficznym
  mam pytanie do Myśleniczan: [i]Co w naszej gminie zostało ufundowane
  przez Unię Europejską[/i]
  ? Z góry dziękuję za odpowiedzi...
  Pozdrawiam
  J_10

Wybory 2010: Kandydaci na radnych miejskich

 • 2 lis 2010

  [quote]Maniek napisal: [br]się okaże. 90 % nazwisk nic mi nie mówi a więc szykuje się zapewne rewolucja w radach- i dobrze stawiajmy na nowych ludzi może coś wniosą od siebie[/quote] [u] Ja też tak myśle POWINNIŚY stawiać na NOWYCH ludzi!!![u]

 • 2 lis 2010

  Jak dla mnie to chyba PIS ma tu najlepszą listę !!! (mówię o okręgu 1szym bo tam mieszkam)

 • 2 lis 2010

  [quote]spoko spoko napisa���: [br]PiS nie otrzyma ode mnie ani pół głosu za poparcie GMO ![/quote] Ja znam wielu Pisowców którzy nie popierają GMO! ZWAŁASZCZA Z 1 LISTY! Ty myślisz że jak z PISu to myślą tak jak Kaczyński i reszta! TO NIE PRAWDA!