Komentarz z UMiG na temat dodatkowych parkomatów: „Burmistrz dostrzega problem z parkowaniem na ulicach powiatowych i z radą (…) może pomóc go rozwiązać”

 • 16 lut

  Niestety tak. Byłem przekonany, że Jarosław coś zmieni, poprawi zarządzanie, a tu tylko partyjne stołki i kolejne podwyżki opłat!

  52 20
 • 16 lut

  Panie Burmistrzu niech Pan zacznie realizować swoje obietnice! Zycie w Myślenicach miało być tańsze, a wszystko drożeje! Podatek od nieruchomości, śmieci, a teraz jeszcze chcesz brać za nie swoje drogi!
  Ludzie przepraszam Was, że zagłosowałem na tego kolesia! Ratownika z basenu z Bożej laski!

  72 31

W Myślenicach przybędzie parkomatów? Burmistrz ze starostą prowadzą rozmowy

 • 4 lut

  Przed kolejnymi opłatami, które Wymyśla sobie nasz ratownik :)

  44 49
 • 4 lut

  Jakoś w poprzedniej kadencji pracowali, Starosta się nie zmienił, więc może nie on jest problemem :D

  45 55
 • 4 lut

  No i jak zwykle Powiat musi bronić nas przed zamordyzmem Burmistrza, który po raz kolejny sięga głębiej do naszej kieszeni. Dla Jarka rozwiązaniem problemu zawsze jest wyciągnięcie hajsu z naszej kieszeni! Co myślicie, że te magiczne dopłaty do wody to z czego? No dokładnie z naszych podatków!

  Nie po to na Jareczka głosowałem i na Fite - do Rady Miasta - żeby teraz bawili się gmina za nasze pieniądze. Chciałem zmiany po dworze Maciusia, a tu....

  ....zmiana jest tylko na gorsze!!!

  96 76

Czy rewitalizacja centrum Myślenic dobiegła końca? „Sprawa największego remontu, który trwał od 2019 roku jest już poza nami"

 • 3 lut

  Cała ta rewitalizacją rynku od początku była bez sensu. Na takim osiedlu kanalizacji nie wymieniono od 60 lat, a tu się marmury buduje. Nie po to lidzie głosowali na Jarka, żeby dzisiaj powtarzał błędy i wypaczenia poprzednika. Trzeba było normalnie zerwać umowę o dofinansowanie zaraz po zakończeniu I etapu, a fakturę zanieść ks. Balonowi.

  Jaka będzie korzyść z tego rynku? Dzisiaj centrum handlowe miasta przenosi się na ulice Słoneczna. Widać to chociażby po Kurdeszu, który padła

  20 42

Centrum w świątecznych ozdobach. Na Rynku rozbłysła 10-metrowa choinka

 • 11 gru 2020

  Ale jak to? Tak z dziećmi na plac budowy nasze Słoneczko wyszło?
  A pandemia? Dlaczego tym razem nie przeszkadzała?

  34 16

Niedawno gmina zrezygnowała z obsługi czujników smogu. Teraz na dwa tygodnie montuje pyłomierz i udostępnia pierwsze pomiary

 • 21 lis 2020

  To mniej więcej tak jakbym chciał prowadzić firmę transportową i pożyczył malucha od sąsiada.

  Już nie tylko państwo mamy z dykty, ale również gminę. Gminę, w której kiedyś chciało się żyć, a teraz chce się już tylko śmiać. Albo płakać.

  Dziadowskiego mamy Burmistrza, dziadowską większość radnych!

  25 7

Starostwo rozpoczyna remont drogi na Chełm. Na początek nakładka na odcinku 200 metrów i łatanie dziur

 • 21 lis 2020

  Widać, że Starosta zajmuje się ludźmi a nie mokrymi snami Pana z Ratusza.
  Mam nadzieje, że teraz „w zamian” Jarek nie pozwie Powiatu za remontowanie drogi gminnej.
  Trzeba być wdzięcznym, że w starostwie najważniejszy jest człowiek

  8 3

Kto pomaga, kto mówi, że pomaga, a kto nie pomaga? Samorządowy spór ze szpitalem w tle

 • 6 lis 2020

  Nie, nie kłócą się tylko Starosta chce żeby w końcu Gmina zaczęła wywiązywać się ze swoich ustawowych zadań, a nie tylko robić politykę. Kudas wprost powiedział co powiatowi udało się załatwić. A Gminie...napisać bzdurny wpis na FB

  42 26
 • 6 lis 2020

  A Ty w ogóle nie nadajesz się do niczego. Kudas wprost powiedział, że oni COŚ zrobili dla ludzi i oczekują ruchu z gminy! Niech Szlachetek idzie sobie buraki w Jaworniku trzeć.

  50 49

Kto przygotuje projekt węzła w Jaworniku? GDDKiA szuka wykonawcy

 • 6 lis 2020

  Ale jaki węzeł?
  Przecież Gmina nawet jak budowała osławioną "obwodnicę Krzyszkowic" to zapomnieli o chodniku. Więc póki pod ratuszem się nic nie zmieni to żadnego węzła nie będzie :D

  9 2

Zbierają na renowację nagrobków. W tym roku kwesta odbędzie się po raz szesnasty

 • 3 lis 2018

  Leczyć się? Ale dlaczego? To jednak nie będzie tak super jak miało być??

  1 2
 • 1 lis 2018

  No ale chyba po raz ostatni, bo będziemy mieć tak super Burmistrza teraz, że za kilka dni te nagrobki będą z 14-sto karatowego złota! Tylko Jarek!!!

  24 19

Wybory Samorządowe 2018: Sprawdź kto kandyduje do rady powiatu

 • 26 wrz 2018

  Bagietko,
  po prostu jestem przerażony faktem z jaką zapalczywością ferujesz wyroki. Masz rację, że moje przerażenie zaowocowało głupim tekstem - przepraszam.
  Ciebie również zachęcam do refleksji o tym co i jak piszesz. Inna rzecz, że chyba nie masz - być może się mylę - zbyt wiele do roboty, bo w każdym wątku są dziesiątki Twoich wpisów fanatycznie broniących jednej i tylko jednej prawdy.

  12 2
 • 25 wrz 2018

  Bagietka, problem jest w tym, że niestety ale nie ma jednej prawdy. Ludzie mają różne doświadczenia i należy podchodzić do nich z szacunkiem, a nie na lewo i prawo machać zdradą, głupotą i zarzutami o to, że są źli. Przesadny radykalizm razi i prowadzi do wynaturzeń, ale niezrozumienie różnorodności ludzkich losów może być krzywdzące.
  Proszę bardzo popieraj PiS, prowadź z nimi kampanię, agituj. Ale nie potępiaj i nie oskarżaj.
  Tego wymaga od nas między innymi etyka chrześcijańska, na która Twoja partia się powołuje. Ale pewnie nigdy nie czytałaś nawet pół encykliki? Mylę się? Jeśli tak to przepraszam.

  14 2
 • 25 wrz 2018

  Bagietka ja nie wiem jakie Ty bierzesz narkotyki :) ?? Już pomijam, że tam sobie jesteś za PiSem i opowiadasz jakieś niestworzone historie na temat tego jak oni robią ludziom dobrze, ale to z jakim fanatyzmem to robisz to już jest niebezpieczne :)

  19 9

Pcim: KOD zakłócił rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

 • 4 wrz 2018

  Ehhh...niestety, ale przez takie akcje PiS będzie rządziło 800 lat i cofnie ten kraj o 1000 lat w rozwoju. Opozycja powinna naprawdę zacząć planować swoje działania.

  47 33

Stróża: Po wspólnej imprezie pijanego kolegę przewieźli w bagażniku. Zmarł

 • 10 maj 2018

  Bo pić to trzeba umieć!

  4

Aneta Grabowska debiutuje powieścią "Tu i teraz"

 • 9 kwi 2018

  otóż jolek007 w dzisiejszych czasach znaleźć wydawcę to żadna sztuka. Wystarczy go kupić :)
  Wiem jak to wygląda bo z branżą wydawniczą jestem w pewien sposób związany. A bloga czytałem...i dalej mam ból D. Mam ten ból jak widzę jaką "sztukę" w obecnych czasach się promuje.

  13 5
 • 7 kwi 2018

  Wydanie książki to jeszcze nie jest żadne osiągnięcie. Ważne, jest co ta książka sobą reprezentuje - jakie wartości, jaki styl? A to, że pracuje w przedszkolu? Wegner, autor obecnie jednej z najbardziej popularnej polskiej serii fantasty, przetłumaczonej już na kilka języków pracuje w Tesco. I co??

  45 13

Aktorzy Grupy Teatralnej Misterium z Myślenic wystąpili w „Ziarnie”

 • 1 kwi 2018

  A skąd wiesz, że żaden z nas nie poświęcił czasu?? :D

  8 29
 • 31 mar 2018

  Bo propagandę najlepiej zacząć od dzieci. Zwłaszcza tę religijną.

  25 37
 • 31 mar 2018

  Ja się nie będę kłócił o to, która jest mniej lub bardziej "polska". Wiem natomiast, że bardziej odmóżdżająca, traktująca widzów jak bydło jest ta PiSowska :D

  39 35

Wielkanoc 2018 na drogach: Uważajcie na siebie w podróży

 • 31 mar 2018

  Policja jako aparat ucisku państwowego niestety służy już głównie do generowania "zysków" budżetowych :(

  18 5