Finał pucharu polski Dalin - Hutnik w środę bez kibiców.

 • toksyk@wp.pl 10 cze 2014

  Nie w sobotę jak planowano a już jutro i nie przy pełnych a przy pustych trybunach rozegrany zostanie finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu krakowskim pomiędzy Dalinem a Hutnikiem w Myślenicach. Jak donosi portal sportowetempo.pl decyzja została zmieniona z inicjatywy klubów. "Z uwagi na uwarunkowania techniczne zawody zostaną rozegrane bez udziału publiczności"
  Dlaczego klub podejmuje decyzję aby rozegrać mecz bez udziału kibiców? Pojawia się pytanie czy to właśnie nie dla nich powinien ten klub istnieć i wszyscy zawodnicy grać? Tymczasem trybuny będą zamknięte a mecz będzie można co najwyżej oglądać "zza siatki"

  Decyzja kuriozalna, bo gospodarz meczu był wybierany na zasadzie losowania, a skoro Dalin nie jest w stanie zorganizować meczu z udziałem kibiców to mógł o to poprosić od razu Hutnika. A jeszcze większym nonsensem jest to, że w zeszłym roku dwukrotnie Dalin grał z Hutnikiem w lidze i mecze odbywały się z udziałem kibiców obu drużyn!!!

  4

Piłka nożna: Mało kto w to wierzył. Dalin zostaje w III lidze

 • toksyk@wp.pl 10 cze 2014

  Szkoda tylko że podejmowana jest tak bezsensowna decyzja o rozegraniu finału pucharu polski w środę przy zamkniętych trybunach. Swojego niezadowolenia z niemożliwości kibicowania swojej drużynie nie kryją kibice Hutnika natomiast, kibice Dalinu milczą. Czy w ogóle tacy jeszcze są?

  6

Straż Miejska - czyli po co to komu?

 • toksyk@wp.pl 12 gru 2012

  Kulturka. Nie mogę się z tobą zgodzić. W mojej ocenie dublowanie zadań policji to wystarczający argument, żeby miasto nieponosiło kosztów utrzymania takiej służby. Policja + Straż Miejska to podwójna administracja która kosztuje podwójnie. Osoby pracujące w Straży mogły by pracować jako policjanci. Zwróćmy uwagę na fakt, że policja wykonuje te zadania o wiele skuteczniej, nie wspominając już o tym, że Straż Miejską mało kto traktuje poważnie.

  Usatawa o wychowaniu w trzeźwości miała w założeniu usunąć z naszych miast widok osób przesiadających całymi dniami "pod sklepem" i popijąjących winko. Nic takiego tym czasem się nie stało. Ale gwarantuje ci że jeśli usiądziesz 3 ławki obok nich i otworzysz sobie np Piwko To Straż Miejska pojawi się szybko aby wręczyć ci mandacik. A tamci panowie będą się z tego tylko śmiali. Dlaczego? Bo Straż Miejska to maszynka do zarabiania pieniędzy a nie do pilnowania porządku.

  12 5
 • toksyk@wp.pl 11 gru 2012

  Jestem za likwidacją Straży Miejskiej.

  25 14
 • toksyk@wp.pl 22 lis 2012

  czytelnik - popieram całkowicie. 200 plusów na Twoje konto.

  5 7

RONDO ŚRÓDMIEŚCIE: Jakie nadać mu imię?

 • toksyk@wp.pl 12 gru 2012

  A może tak nie nazywac go oficjalnie? I zamknąć ten temat? Ilu ludzi spokojniej by zasypiało i choć nikt nie byłby zadowolony to niezadowolonych również by nie było.

  6 3

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

 • toksyk@wp.pl 12 gru 2012

  Będzie jakies Chuczne otwarcie? Darmowe zjazdy? Czy ciuchutkie uruchomienie, żeby sprawdzić czy wszystko działa po letnim zastoju?

  1 1

Czy lekarze w Myślenicach biorą łapówki?

 • toksyk@wp.pl 22 lis 2012

  Kiedy pytają mnie : "Czy lekarze w Myślenicach biorą łapówki?"
  Odpowiadam: Łykają jak młode pelikany.

  7 3

MOKIS:Spektakl Andropauza 2

 • toksyk@wp.pl 19 paź 2012

  Redakcja nie zamieści listy zwyciężców z gratulacjami?

  2

NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA

 • toksyk@wp.pl 15 paź 2012

  Dziękujemy wam drogie panie za merytoryczne wzbogacenie naszej dyskusji.

  Nie mogę tego pytania nie zadać. sh_ma jak można prawie nie mieć telewizora?

  2
 • toksyk@wp.pl 26 cze 2012

  Chyba faktycznie twój nik pasuje do Ciebie jak ulał. Z każdego tematu trzeba zrobić debatę polityczną? Link który zamieściłeś nie ma nic wspólnego z projektami ustaw dotyczących finansowania mediów publicznych. Mówi jedynie o tym że urzędnicy skarbowi nie są od ściągania abonamentu. Jak po przeczytaniu tego artykułu przeszedłeś do przekonania że: "Premier będzie nasyłał na niezamożnych Polaków kontrolę?". Moim zdaniem abonament powinien być zniesiony ale to temat do zupełnie innej dyskusji.

  Czy ktoś wie jak wygląda kwestia odbioru telewizji cyfrowej z anteny pokojowej? Czy wogóle da się na takiej antenie oglądać i jakie programy łapie?

  3 2

Nowy kościół w Myślenicach

 • toksyk@wp.pl 15 paź 2012

  Bono - zaczynajcie macie sporo pracy.

  2 2

HellHaven nagrywa płytę. Posłuchaj singli [AUDIO]

 • toksyk@wp.pl 15 paź 2012

  Gratulujemy chłopaki!!

  15 4

SKANDALICZNE CENY OBSŁUGA OPINIE - BUSY

 • toksyk@wp.pl 16 sty 2012

  Nic tylko przy tak słabej konkurencji założyć własną firmę. Podstawić nowe, wygodne samochody, zatrudnić kulturalnych, dobrze jeżdżących kierowców, obniżyc cenę, trzymac się rozkładu jazdy.

  11 4

Skandal zafundowany pacjentom przez NFZ.

 • toksyk@wp.pl 29 gru 2011

  Żadne leki nie powinny być refundowane. Dlaczego jedna firma ma dostawac za swoje produkty dodatkowe pieniądze. Lobby farmaceutyczne dyktuje ceny wszystkich medykamentów. Gdyby nie było dopłat do leków to ich ceny poczatkowo byłyby bardzo wysokie ale po jakimś czasie zadziałałaby wolna konkurencja i ceny by sie zmniejszyły. Jeżeli już coś powinno być refundowane to z zastrzeżeniem ceny maksymalnej powyżej której rzad zmieni producentów na tańsze odpowiedniki. Polacy to lekomani, kupujemy najwięcej leków w całej europie.

  3

Burmistrz oskarżony

 • toksyk@wp.pl 29 gru 2011

  [quote=gość: Florentyna] Przestępstwo przeciwko dokumentom to bardzo poważne oskarżenie dla osoby pełniącej taką wysoką funkcję. [/quote]
  Dostanie karę grzywny a w następnych wyborach ludzie i tak go wybiorą.

  1 2

CYFROWE KINO MUZA kino - wrażenia repertuar

 • toksyk@wp.pl 22 gru 2011

  Zbliża się koniec roku. Jest to zawsze czas na podsumowania, raporty itp. Już od jakiegoś czasu mamy w Myślenicach cyfrowe kino. Ciekaw jestem czy ktoś z Moiks mógłby napisać nam jak idzie realizacja ich planów. Czy nasze cyfrowe kino przynosi nam już zyski? Czy może zaplanowana widowania jednak nie dopisała i na ten rok przewiduje się stratę rzędu 600 000 tyś zł?

  5

Dwa napady na osiedlu 1000 lecia

 • toksyk@wp.pl 22 gru 2011

  Nie moge sie zgodzić. Nadal uważam że trór jakim jest straż miejska powienien zostać zlikwidowany zamiast tego osoby tam pracujące mogą zostać wcielone do policji patrolującej ulicę. Po co mają istnieć 2 osobne (zajmujące się prawie identyczmymi sprawami) organy. Podwojona administracja, biurokracja, koszty, budżety.
  Toga Uważasz że gdyby strażników miejskich było więcej to do napadów by nie doszło?

  8 4

BANKI w Myślenicach. Konta, kredyty, obsługa

 • toksyk@wp.pl 22 gru 2011

  Las tylko że w porównaniu z innymi jest dość drogi.
  Opłaty za prowadzenie RORu za przelewy, korzystanie z karty. 1 Wypłata z konta oszczędnościowego w miesiącu za darmo za resztę pobierana jest opłata.

  1 2

Busy odjazdy rozkłady trasy

 • toksyk@wp.pl 16 gru 2011

  Może lepiej się nie cofajmy ;-) Chyba że lubisz stać w kolejkach a rocznice wprowadzenia stanu wojennego świętujesz z sentymentem.

  3 2
 • toksyk@wp.pl 16 gru 2011

  Nie ma takiej możliwości. Prywatny przewoźnik ustala takie stawki jakie chce. Proponuję 1,5 km przejśc się spacerkiem 10 min dla zdrowia i oszczędności.

  3 4

Jawornik, Myślenice: Ukradł maszynę do gier i ciągnął ją za ciężarówką przez zakopiankę

 • toksyk@wp.pl 16 gru 2011

  [quote=gość: kompiesto] PODZIW! TRZEBA MIEĆ JAJA! [/quote]
  Raczej odpowiedni promil we krwi i pusto w głowie.

  7 4

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

 • toksyk@wp.pl 14 gru 2011

  Czego brakuje w Myślenicach? odpowiem kolejnego ronda?

  1 1

Dworzec Pks

 • toksyk@wp.pl 9 gru 2011

  Autentyczna historia. Dzwoniłem do dyspozytora z pytaniem:
  - kiedy jedzie najbliższy autobus do Krakowa
  odpowiedź: - o godz (przykładowo) 18:00
  Przyszedłem wiec na dworzec na godz 17:50 żeby się nie spóźnić o godz 18:05 zadzwoniłem znowu:
  -Czy jedzie autobus o godz 18:00 do Krakowa?
  -Nie wiem już chyba pojechał
  - Wie Pan ale jestem tu od 17:50 i nic nie jechało
  - W takim razie pewnie ma opóźnienie
  - Możliwe, ale jedzie na pewno?
  - tak tak oczywiście
  - Wie Pan bo na rozkładzie jest zapisane że nie kursuje w Niedziele
  - Aha faktycznie to on dziś nie jeździ. do widzenia!

  Więcej telefonu już nie odebrał, nie zdążyłem mu powiedzieć co myśle o jego pracy. Dziękuje serdecznie temu panu za spacer i miłą rozmowę.

  13

Myślenickie miejsca, budynki których już nie ma ...

 • toksyk@wp.pl 21 lis 2011

  Nikt z byłych stałych bywalców nie wymienił jeszcze "Cafeji" Knajpa w której zawsze pełno było znajomych i jeśli nie wiedziało się gdzie dziś wieczorem wyjśc tam zawsze można było kogoś spotkać. Nieśmiertelne imprezy do samego rana. ehhh to se ne vrati..

  1 3