http://www.orzelmyslenice.pl
Piłka nożna V liga: Orzeł Myślenice rozpoczyna rundę wiosenną
Sport 5

Piłka nożna V liga: Orzeł Myślenice rozpoczyna rundę wiosenną

Przez niemal cały okres przygotowawczy Orzeł Myślenice zmagał się z problemami kadrowymi i w przeddzień inauguracji rozgrywek ligowych sytuacja nie została opanowana, ale niektórzy zdołali zaleczyć rany i podopieczni Pawła Karasia zapowiadają walkę o byt w V lidze

V liga: Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 3:0
Sport 2

V liga: Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 3:0

Orzeł Myślenice po dwóch porażkach z rzędu - z liderującą Gościbią Sułkowice 0:1 oraz Piastem Wołowice 1:3 wrócił na właściwe tory, wygrywając 3:0 z Pcimianką Pcim

Noworoczne Derby 2024 jednak się odbędą. Dalin zagra z Górkami Myślenice

 • Myślenice 21 gru 2023

  Proszę przeczytać ze zrozumieniem.

  9 10
 • Myślenice 21 gru 2023

  Dzieci nie szkoli? Akurat byliśmy w tym pierwsi w całej okolicy, wielu wychowanków trafiło nawet na szczebel centralny, czy za granicę. Współpraca ze szkółką jest oparta na modelu, który z powodzeniem funkcjonuje w najlepszych klubach w Polsce i na całym świecie. W okolicy zresztą też. A jak mówisz o dotacji to trampkarze dwie drużyny z czego jedna na szczeblu wojewódzkim, juniorzy młodsi i juniorzy starsi - żaden klub w gminie nie ma tylu grup i tylu zawodników w tych rocznikach, wiec zdecydowanie należy mądrze rozdzielać dotacje w kolejnym roku, patrząc tez na to ilu wychowanków gra w pierwszej drużynie i jakie są cele tego szkolenia chociażby w bieżącym sezonie.

  Nie mówiąc nawet o tym, ze tworzymy największą sportową społeczność, pewnie z pół tysiąca zawodników, a wielu naszych wychowanków wzmacnia sporo okolicznych seniorskich drużyn.

  Nie mamy też nic przeciwko środkom dla innych, którzy robią dobrą robotę, a mogą i spędzać czas z Kołem Gospodyń. Nic w tym złego. Cieszymy się, że Górki zagrają z Dalinem, zaproponowaliśmy to zresztą od razu w rozmowach gdy dowiedzieliśmy się o planach naszych zawodników, lepsze to będzie dla całej społeczności niż mecz z naszymi juniorami.

  18 15

Orzeł Myślenice ma 70 lat: "Piękny lot jednego z wielu orłów" w filmowej historii klubu

 • Myślenice 30 lis 2018

  Dziękujemy! :-)

  12 19

Budżet Obywatelski 2018: Zobacz, które projekty zostaną zrealizowane w twojej miejscowości

 • Myślenice 13 paź 2017

  Przykre, że tak Pan uważa. Szkoda nawet dyskutować na takie argumenty :( Proszę sobie sprawdzić, a nie rzucać słów na wiatr i oczerniać naszą uczciwą pracę i poświęcenie wielu osób dla osiągnięcia tego celu.

  7 8
 • Myślenice 13 paź 2017

  Faktycznie chodzi o to, że złożyliśmy projekt, na który zebraliśmy 2300 głosów poparcia. Taka ot filozofia szumnie zwana Budżetem Obywatelskim, w której kilkuset zawodników, kibiców i innych włączyło się w pomoc w zebraniu jak największej ilości głosów, dlatego wygraliśmy! Serdecznie pozdrawiamy, jak każdy będzie robił swoje tak jak my, to będzie Ci się żyło lepiej. Pozdrawiamy!

  7 9

Budżet Obywatelski Myślenice 2018: To ostatni moment na oddanie głosu

 • Myślenice 15 wrz 2017

  Zachęcamy do głosu na projekty:

  29. Boisko piłkarskie do gry Funinho (ogólnodostępny)
  28. Ogólnodostępne boisko do mini-piłki nożnej (okręg 2)

  Dzięki naszej wygranej może powstać ogólnodostępne boisko ze sztuczną nawierzchnią, a trenuje tam około 500 dzieci. Funinho to gra przez zabawę na cztery bramki, boisko jednak będzie wielofunkcyjne, a nazwa dedykowana jest tej odmianie dla dzieci i młodzieży. Nauka i piłkarska edukacja przez zabawę.

  33 48

Piłka nożna: Dalin z kompletem punktów, Orzeł gromi rywala [WIDEO]

Noworoczne Derby 2016: Wygrał Dalin. Tak jak przewidywaliście

 • Myślenice 5 sty 2016

  Taka ciekawostka o noworocznych derbach Myślenic, które zasłynęły na całym świecie:
  http://orzelmyslenice.futbolowo.pl/news/article/ciekawostka-noworoczne-derby-myslenic-poruszyly-caly-swiat

  9 2
 • Myślenice 1 sty 2016

  Heheh oczywiście żeby tego nikt nie odebrał jakoś agresywnie, ale starać się i tak będziemy :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  15 6
 • Myślenice 1 sty 2016

  Pozwolę się wtrącić - nie wiem czy takie głupoty, bo wystarczy zmienić w ustawieniach żeby o kolejności w tabeli decydował bilans bramkowy, a nie bezpośredni mecz, bo w trakcie rozgrywek właśnie bilans się liczy, a zmienia się to po ostatniej kolejce na bezpośredni mecz, dopiero jak każdy z każdym zagra po dwa razy. W tym przypadku automat liczy remis na wyjeździe na korzyść Kaszowianki.

  No a druga sprawa oczywiście Orzeł musi wiązać się z odpowiednim prestiżem i zbudujemy tu potęgę. Serio ;)

  17 12

Na 3 kolejki przed końcem Orzeł na 3 miejscu

 • Myślenice 22 paź 2015

  No widzisz otóż nie ;) I jak łatwo się pomylić będąc pewnym swoich racji?

  Poza tym taka sugestia do redakcji od nas, że jeśli zabieracie relacje z naszej strone (z czego się cieszymy i jak najbardziej popieramy), to raczej skracając ją okrawać się powinno skupiając na bramkach strzelonych, które są najważniejsze przecież w meczach. Tutaj wybraliście akurat interwencje naszego bramkarza, które miały bardzo duże znaczenie dla wyniku, ale jednak czasem lepiej podać po prostu jak padły bramki w pierwszej kolejności. Serdecznie pozdrawiamy.

  13 2

Orzeł - Zakliczyn. Bramki padały ze stałych fragmentów

ORZEŁ MYŚLENICE

Piłka nożna V liga: W niedzielę Orzeł zagra o utrzymanie w lidze

 • Myślenice 19 cze 2015

  Dzięki! Trzeba wygrać i nic innego nie wchodzi w grę!

  Statystyki są jak kobieta w bikini - wiele pokazują, ale zasłaniają to co najważniejsze!

  2 2
 • Myślenice 19 cze 2015
  Kibic28 napisał/a:

  tylko srednia wieku 27 lub 28

  Z ciekawości policzyłem, średnia kadry meczowej na najbliższy mecz 22 lata.

  6 3
 • Myślenice 19 cze 2015

  No jasne, że tak. W Orle nie zauważam żadnej napinki w tę stronę, a tutaj na forum widać w drugą stronę. W Orle dzieje się dobrze, chociaż obecnie nie poszło to do końca w parze z wynikiem pierwszej drużyny, ale jeszcze nic straconego. Prawda jest taka, że pójdzie to wszystko w dobrą stronę, tego jestem pewien, a ludziom (nikogo tu nie atakuje, tylko znam z autopsji) często żal dupę ściska jak gdzieś się coś dzieje i przez zazdrość najlepiej napierniczać ;) Każdemu życzę chociaż takiej organizacji klubu jaka jest w Orle, to będziecie mieć dobrze. Pozdrawiam.

  4 7
 • Myślenice 19 cze 2015

  Panie Kibicu28, zastanów się Pan o czym piszesz.

  Powodzenia Górkom, niech Wam się darzy, bo dużo chłopaków wychowanków Orła tam gra, a o Orła się nie bój - jest kim grać i tu nie ma problemu. Będziemy do końca walczyć o utrzymanie, mamy w drużynie praktycznie samych swoich i o młodych dba się odpowiednio, tylko oni muszą też klub traktować należycie, bo Ci starzy o których mówisz sumiennie trenują od lat. W dodatku drużyna oparta jest na wychowankach, a mało kto może o tym w okolicy pomarzyć. Pozdrawiam.

  4 9

Piłka nożna V liga: Dwie porażki Orła i ostatnie miejsce

 • Myślenice 7 kwi 2015

  Nie ma żadnego kompleksu, jest za to problem z czytaniem ze zrozumieniem.

  5 8
 • Myślenice 7 kwi 2015

  Oczywiście przepraszam, że sobie radzimy po swojemu. Mogliśmy przecież teraz ściągnąć 10 zawodników, obiecać im krocie, utrzymać się i za pół roku rozwiązać klub przez zadłużenie. Kapitalny pomysł.

  Kański, Święch, Lesiński? Każdy z nich co najmniej 5 lat. Pyzio 2 rok, M.Górka rok. Chodziło mi bardziej o tę pierwszą trójkę. Tyle mamy tych Dalinowców. I nie bronię się Dalinem, tylko podałem przykład, że coś tam dostał w tej trudnej sytuacji, no ale 70 tysiecy to na jakieś pewnie wolne ruchy w takim wielkim klubie ;) Serdecznie pozdrawiam po raz kolejny i powodzenia życzę raz jeszcze!

  4 6
 • Myślenice 7 kwi 2015

  Nazywając to w cudzysłowie nagroda nie chodziło o dotację, którą każdy klub otrzymuje co roku od UMiG, tylko o dodatkową nagrodę, którą niedawno dostał Dalin, a 70 tysięcy piechotą nie chodzi - nie mam teraz pod ręką tych danych z dotacjami, ale 70 tysięcy niektóre kluby mające kilka grup młodzieżowych i seniorów nie dostają na rok, nie mówiąc o dodatkach, nazwanych tutaj nagrodą.

  5 1
 • Myślenice 7 kwi 2015

  Nie widzę związku, a tym bardziej się dziwię, że ten burmistrz dał niedawno "nagrodę" 70 tysięcy złotych na spłatę długu Dalinowi i jakoś nigdzie o tym nie słychać? Ciekawe czemu?

  Orzeł się utrzyma w uczciwej walce fair i tyle. Nie ważne czyj brat tam jest, ani kto jest w zarządzie, bo od jednostek niewiele zależy w piłce, a wy uwięzieni w tej polityce myślicie, że wszystko wszędzie działa tak samo. Siedźcie dalej w tym bagnie, a u nas nie zmienia się tutaj nic! W drużynie są niemal sami swoi, bo na 24 osoby aż 16 to wychowankowie, a w tej pozostałej ósemce są głównie byli gracze Dalinu, którzy w Orle kopią od paru lat. No i jak ktoś nie chce nas wspierać to nie musi, nikogo nie będziemy błagać, a utrzymamy się Wam na złość i tyle :) Pozdrawiamy serdecznie

  8 12

Wygrali, wytańczyli i wybiegali ponad 30 tys. zł dla Mateuszka i Krzysia [WIDEO]

 • Myślenice 13 mar 2015

  Zachęcamy do udziału w licytacji charytatywnej koszulki Kuby Błaszczykowskiego, z której pieniądze zostaną przekazane choremu na nowotwór uczniowi Gimnazjum nr 2 w Myślenicach Kacprowi Kaperkowi:

  http://allegro.pl/show_item.php?item=5172678239

  5

Piłka nożna V liga: Orzeł zagrał pierwszy sparing

 • Myślenice 26 sty 2015

  Pozdrawiamy wszystkich hejterów. U nas wszystko dobrze, proszę o minusy ;)

  9 110

Piłka nożna V liga: Porażka Orła w Śledziejowicach i powrót do strefy spadkowej

 • Myślenice 27 paź 2014

  Gratulujemy wiedzy...

  7 13