ginekolog -jakiego polecacie?

 • 20 lut 2017

  Ja tez chodziłam do dr. Chęcińskiego i nie dawno rodziłam w Myślenicach. I tez się bardzo obawiałam tego szpitala słuchając plotek i czytając opinie między innymi tutaj jak to pacjentki dr. Chęcińskiego są źle traktowane ! Bzdura ! Bo naprawdę zostałam mile zaskoczona i bardzo dobrze traktowana ! A Panie położne i pielęgniarki naprawdę kochane kobiety! Także moim zdaniem to one tam są ważniejsze niż lekarze którzy faktycznie wpadają tylko na wizyte rano i tyle. Też miałam przez cały pobyt w szpitalu do czynienia z dr. Kocotem, dr. Łapą, dr. Micałem i dr. Wróblewskim i złego słowa na nich nie mogę powiedzieć bo byli wobec mnie uprzejmi.

  9 1
 • 27 paź 2016

  mama Lenki No i właśnie tak jak napisałaś o podejściu innych lekarzy i pielęgniarek! O to się boje najbardziej bo trochę się słyszało negatywnych opinii jakie panują w szpitalu... Ja sama nie mam zdania w tej kwestii bo przyznam szczerze ze to moja pierwsza ciąża i nie wiem co mnie tam czeka. A jeśli Ty się decydujesz na zmianę lekarza to jak najbardziej polecam Ci dr. Kiszke . Ja chodziłam do niej przed ciążą i jest rewelacyjna i tak pani doktor nadal przyjmuje prywatnie w Dobczycach. Do dr. Chęcińskiego trafiłam aby potwierdzi ciążę i już u niego zostałam bo byłam i jestem z niego zadowolona. Wiec cały czas się zastanawiam czy go zmieniać.
  wiki24 a Ty postanowiłas zostać u doktora jeżeli można wiedzieć ?

  9 2
 • 26 paź 2016

  mama Lenki no mi niestety też nie jest to na rękę że dr. Chęciński nie pracuje w szpitalu... Też jestem pacjentką doktora i jak narazie to jestem zadowolona z Niego i nie mam żadnych zastrzeżeń... ale gryzie mnie cały czas myśl że no niestety nie pracuje w szpitalu a też zamierzam rodzić w Myślenicach... cały czas zastanawiam się co mam robić .

  3 3
 • 20 paź 2016

  Witam. Czy ktoś słyszał może o zwolnieniu dr. Chęcińskiego ze szpitala ? Czy to kolejna plotka bo wcześniej też słyszałam że niby go zwolnili i okazało się nie prawdą.

  1 3

Dr. Chęciński a poród w Myslenicach

 • 27 sty 2017

  A ja właśnie się dziwię ze inni lekarze tak podobno reagują na pacjentki dr. Chęcińskiego ... Bo dlaczego pacjentki mają być źle traktowane przez innych lekarzy skoro prowadziły ciążę u dr. Chęcińskiego ? No ludzie ! Szpital to nie przedszkole i nie dokuczamy sobie nawzajem, tylko traktujemy się poważnie bo nie kiedy chodzi o zdrowie a nawet i życie dziecka czy matki! Czy ja jestem pacjentką tego lekarza czy innego i trafię do szpitala to każdy lekarz ma mi pomóc bo to jest jego święty obowiązek!

  20 3