Zakaz palenia węglem

 • Anna Lipnicka 11 kwi 2017

  Ale przecież ogrzewanie węglem nie jest jedynym rozwiązaniem. Istnieją metody bardziej ekologiczne i zarazem tańsze w użytkowaniu. Przykładem jest tutaj system Feelco, czyli ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji, pozwalające na uzyskanie odpowiedniej temperatury wewnątrz domu. Wszystko sterowane jest samoistnie, więc w lecie będzie chłodno, natomiast w zimie ciepło. Feelco nie wpływa w żaden szkodliwy sposób na ekosystem, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na ogrzewaniu. Według mnie warto się zdecydować, szczególnie że smog jest z roku na rok coraz większym problemem i jeśli czegoś z tym nie zaczniemy robić to w przyszłości może być bardzo źle z naszym zdrowiem.

  7
 • Anna Lipnicka 13 paź 2016

  Według mnie ogrzewanie węglowe jest jednym z najlepszych. Niestety w ostatnich latach pojawiło się wielu dostawców, którzy niestety sprzedawali strasznie złej jakości węgiel, co rodzi problemy z ochrona środowiska. Jednakże są też dostawcy, którzy sprzedają dobrze oczyszczony węgiel np. ekogroszek który przy dobrym piecu jest właściwie obojętny dla środowiska.

  5 7

Ulubione słodycze

 • Anna Lipnicka 5 kwi 2017

  Ja uwielbiam milkę :) najlepiej zwykłą, mleczną :D

  2 1

Budowa domu

 • Anna Lipnicka 21 mar 2017

  Ja bym polecała też od razu pomyśleć nad zabezpieczeniem całego domu przez pleśnią. Szczególnie jeżeli próbujecie oszczędzać na wentylacji. Dodatkowo warto będzie też obniżyć koszty użytkowania i zamieszkania. Można to zrobić na przykład za pomocą dodatkowej izolacji termicznej. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest użycie termoizolacyjnej farby antygrzybicznej Active Thermo Spin. Dzięki niej można w dość dużej mierze zejść z kosztami ogrzewania, co pozwoli na zwrot części kosztów budowy domu i zaoszczędzić na dociepleniach.

  8

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • Anna Lipnicka 21 mar 2017

  U nas wesele bardzo udało, a to głownie za sprawą pracowni dekoratorskiej Pani Ewy Szumińskiej "Dzika Róża". Przyjęcie mieliśmy w strażnicy wiec nikt nie spodziewał się fajerwerków. Tym bardziej byliśmy zszokowani jak zobaczyliśmy, że remiza zamieniła się wizerunkowo w drogą restaurację. Metamorfoza świetna więc polecam zainwestować w dekoracje :)

  3