Ścieżki wokół zalewu, wieża widokowa

 • 30 lip 2019

  Buduja w Osieczanach z kostki :(

  4
 • 30 lip 2019

  Sciezka jest juz realizowana od strony Osieczan na wysokosci ogrodkow dzialkkwych ale Sciezka jest waska I z kostki. Sadzilam ze bedzie betonowa po ktorej bedzie mozna mknac na rowerze. Sciezki z kostki szybko sie wypaczaja i nie sa komfortowe dla rowerzystow. Moim zdaniem: do niczego :( Pomysl byl swietny na promocje regionu ale wykonanie do bani.

  8

Strajk a zamknięte przedszkola

 • 17 kwi 2019

  Za bezpieczeństwo dzieci odpowiada dyrektor przedszkola który nie strajkuje bo nie może. Jednak widze ze większość rodziców sobie radzi. I nie ma potrzeby wspólnej inicjatywy. Szczerze mówiąc ja również znalazłam sposób więc po co sie kłopotać i coś próbować zorganizować. Tylko szkoda troche.

  2 3
 • 15 kwi 2019

  O opinię, co do możliwości sprawowania opieki nad dziećmi w przedszkolu w sytuacji kryzysowej jaką jest przedłużający się strajk nauczycieli, spytałam wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Myślenice. Czekam na odpowiedź.

  4 5
 • 15 kwi 2019

  Drodzy rodzice dzieci przedszkolnych. Dużym utrudnieniem dla mnie jest w takich warunkach pogodzenie pracy i opieki nad dziećmi.

  Proponuję niejako wziąć sprawy w swoje ręce i zaplanować opiekę dla dzieci po okresie świątecznym. Ogródki przedszkolne świecą pustką. Zajęcia się nie odbywają.

  Może znajdą się rodzice, którzy mogliby pełnić wolontariat, aby nasze maluchy mogły spędzać czas w przedszkolu w gronie dzieci ze swojej grupy.

  Dyrektor przedszkola odpowiada za funkcjonowanie przedszkola. Możemy mu zaproponować, że dzieci w normalny sposób będą uczęszczały do przedszkola po świętach, natomiast strajkujących nauczycieli zastąpimy na ten czas wolontariatem. Niestety dłużej tak się nie da!

  2 16

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

 • 24 sty 2018

  Doktor Mrowiec jest bardzo wyważony z diagnozami i jestem zadowolona. Doktor Górnik jest genialna - bada dziecko, osłu***** brzuch i nie pozostawia wątpliwości co do oceny stanu dziecka.

  1 3

Ile płacicie za śmieci?

 • 18 sty 2018

  To niech nam przynajmniej w tej cenie myją pojemniki na śmieci-tak jak na zachodzie ;) szczególnie ten na bio ;)

  10 1
 • 17 sty 2018

  W zeszłym roku 120 zł, a za 2018 naliczono mi 712 zł

  9 13
 • 17 sty 2018

  Apelujemy o zmianę stawek opłat za odpady za 2018 rok!

  Z początkiem roku 2018 mieszkańcy miasta i gminy Myślenice otrzymali informację o znacznej podwyżce opłat za odbiór odpadów komunalnych.

  NASZYM zdaniem:

  1. To bardzo nieuczciwe, zwiększone koszty za odpady tłumaczyć podniesionymi stawkami opłat środowiskowych, bo zwiększone opłaty dotyczą tylko pojemnika 100 l na odpady tzw. pozostałe, przeznaczone do składowania.
  2. To niezbyt uczciwe, ustalanie wysokości opłaty za wywóz odpadów w zależności od ilości mieszkańców!

  https://podpisz.to/petycja/apelujemy-o-zmiane-stawek-oplat-na-2018-rok-za-odpady-komunalne,306

  15 8

Myślenicka Karta Rodzina 3+: Projekt zakwestionowany przez wojewodę

 • 5 paź 2013

  A propo, zasmuca mnie ton niektórych komentarzy. Ja wiem, że chodzi o podatki itd. Ale trzeba wspierać rodziny i instytucje kulturalne. Jeśli ktoś tego nie rozumie to zrozumie za parę lat. pozdrawiam.

  2
 • 5 paź 2013

  Powinni się postarać doprowadzić sprawę kart do jakiegoś rozsądnego końca, bo inaczej "wrażenia" będą gorsze niż jakby nie było tematu. Ja osobiście liczyłam na basen i na kino, bo mam trójkę dzieci i wyjście na basen całą rodziną ( z uwagi na wiek dzieci potrzebnych dwóch opiekunów) to już koszt 50zł). A pieniądze na początku roku szkolnego wiadomo, bardzo by się przydało. Sama jestem na uropie wychowawczym... Pozdrawiam i trzymam kciuki ;)

  2

Coraz więcej osób wybiera zalew w Sułkowicach. Warto?

 • 5 sie 2013

  W niedzielę poziom wody w zbiorniku był niższy o ok 1 m. Może ktoś wie, jak wygląda bieżąca sytuacja?

  2

zaplanujmy park miejski

 • 7 paź 2008

  Czy macie pomysł, gdzie w Myślenicach mógłby być park miejski?
  W Myślenicach nie ma parku z prawdziwego zdarzenia... przydałaby się jakaś miniaturka parku chorzowskiego, albo taki krakowski park jordana... Bardzo ubolewam, że w powstałym planie zagospodarowania miasta nie ma miejsca na powierzchnie parkowe, wszystko przeznaczone jest pod zabudowę mieszkalną. Teren ponad osiedlem tysiąclecia ma być zabudowany, a gdzie przestrzeń dla ludzi, a przede wszystkim dla dzieci? Ciężko na 2h spacer wybrać się na Zarabie, bo większość czasu będzie się szło ruchliwymi ulicami. Więc gdzie z wózkiem się wybrać? Wózków coraz więcej ;)