Ochotnicza Straż Pożarna. Potrzebna czy nie??

 • Bronisław 11 paź 2010

  Zawsze obojętnie przechodziłem koło OSP jak zbierali pieniądze koło kościoła na dzień strażaka. Zawsze sobie myślałem pijacy i nigdy ich nie ma jak ich potrzeba, tak jak to pisali na forum wcześniej. Po ostatniej akcji (sobotniej) zmieniłem zdanie o Nich jak ja widziałem jak oni biegli do strażnicy to z jednej strony śmiać mi się chciało a z drugiej byłem dumny ze mamy takich ludzi w Myślenicach, a najbardziej mi utkwił w pamięci ten chłopak co w krótkich spodenkach i w podkoszulku na mrozie od kurdesza biegł na alarm (nie wiecie czasem kto to był??).
  Pozdrawiam Bronek

  1
 • Bronisław 11 paź 2010

  Witam
  Chciałbym się zapytać czy w naszym mieście potrzebna OSP ?? Jest bodajże 5. Myślę że niezłe pieniądze gmina na nie ładuje.
  Z drugiej strony jak ostatnio siedziałem na rynku to jak zawyła syrena na strażnicy, to chyba 5 ciu się z rynku zerwało pobiegło, jeden w krótkich spodenkach i rękawkach na mrozie biegł brrr.
  Widać, że chłopaki się poświęcają bo straż wyjechała w ok. 30 sekund w stronę basenu. Nie wiecie co się tam działo? I co myślicie na ten temat ??

  Pozdrawiam Bronek

  1 5