Upał nie odpuszcza. W takie dni najczęściej szukamy ochłody nad Rabą

 • 21 sie 2018

  uff gorąco...

  2

Poseł Jarosław Szlachetka w Sejmie o działalności myślenickiego sądu [WIDEO]

 • 14 gru 2017

  PRAWDA W OCZY KOLE… nadzwyczajną lokalną kastę? Wyszło o co chodzi tym pseudo obrońcom demokracji z KOD, PO i N.

  24 29

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 1 gru 2017

  Oświadczenie Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice: „Sprawa zakończyła się zatem porażką Prokuratury i zgodnie art. 17 kodeksu postępowania karnego nie powinna w ogóle trafić do sądu”…
  Pan Ostrowski raczej powinien się odnieść do tego czy prawdą jest, że powodem uchylenia wyroków w myślenickim sądzie było „istotne naruszenie przepisów procedury karnej przez Sąd Rejonowy w Myślenicach. Pierwszy wyrok został uchylony z powodu nieobiektywnej oceny dowodów dokonanej na korzyść oskarżonych. Z kolei wyroki drugi i trzeci uchylono z powodu skopiowania przez sędziów uzasadnienia pierwszego z wyroków i przedstawiania ich jako własnych. ”
  To jest porażka prokuratury??? To jest POrażka wymiaru niesprawiedliwości - wolnych i niezawisłych sądów.

  49 8

MAREK SOWA w Myślenicach 19.01.2017

 • 20 sty 2017

  Rozmawiałam z moim kolegą z Liceum który uczestniczył w spotkaniu z Posłem Szlachetką i powiedział mi jedną ważną rzecz. To UCZNOWIE są pomysłodawcami cyklicznych spotkań z politykami, samorządowcami z okręgu Myślenic. Dajcie wiec juz spokój z tą agitajcą Posła Szlachetki. Jeśli uczniowie sami chcą się spotykać w szkole z politykami to nie możecie im tego zabraniać. Poseł nie przybiegł na zaproszenie Dyrektora tylko uczniów.
  Ślepa krytyka..

  16 10
 • 20 sty 2017

  Z tego co mi wiadomo to w Kościuszce gościło wiele znanych polityków różnych opcji np dzisiejszy szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz a w innej ze szkół swoje spotkanie miała Pani Senyszyn z SLD. Wiec zarzucanie Posłowi że spotyka się w szkole z młodzieżą jest zupełnie bezzasadne.

  21 7
 • 20 sty 2017

  Obserwuje Państwa dyskusje i chciałam się zapytać, co jest złego w tym że Poseł spotyka się z młodzieżą i jest aktywny ? Przestańcie w końcu krytykować i biadolić. Weźcie się do roboty i zorganizujcie sami np jakieś spotkanie z politykami innych opcji no chyba, że nie chodzi wam o to by coś zrobić tylko żeby ciągle narzekać na Posła bo po prostu jest z PiS.

  19 11

Myślenice: W tym roku lodowisko powstanie w Parku Jordana

 • 5 gru 2016

  I bardzo dobrze ,że w Parku Jordana odkąd pamiętam tam zawsze było lodowisko z muzyką i światłem wieczorem

  26 2

Stróża: Jadwiga Emilewicz o planie rozwoju przedsiębiorstw

 • 25 paź 2016

  Atakujecie posła Szlachetkę i PiS za to, że po 8 długich latach w końcu ktoś pokazał że można… Jedni mogli i nic nie robili. Drudzy nie mogli i nawet nie próbowali cokolwiek zrobić tylko przegryzali jabłka. Tak jak atakowaliście bezpardonowo w kampanii Jarosława tak dalej to robicie i róbcie... Tylko ciągle oglądacie jego plecy…

  2 1

Myślenice: Nowa karetka dla szpitala. Przekazał ją wojewoda małopolski

 • 14 wrz 2016

  Ludzie cieszcie się że macie karetkę i takiego Posła!!! który dba o naszych mieszkańców !!!

  14 14