Myślenice: Radni wyznaczyli okręgi wyborcze. Mieszkańcy Chełmu będą głosować... w Osieczanach

 • 18 maj 2018

  Za wynikłą sytuację odpowiada burmistrz Maciej Ostrowski, który osobiście opracował podział gminy na 3 okręgi wyborcze i doprowadził do sytuacji, w której mieszkańcy sołectwa Chełm zmuszeni zostali do głosowania w odległych Osieczanach. Dlaczego Chełm nie został przyłączony do miasta tak jak poprzednio Osieczany?. Uchwałę niezgodną z prawem a także obecną przegłosowali wyłącznie radni klubu Macieja Ostrowskiego. Teraz winowajca burmistrz Ostrowski próbuje po raz kolejny manipulować informacjami i odpowiedzialnością za ten bałagan obarczyć mieszkańców, którzy czując się odpowiedzialni za przestrzeganie prawa zaskarżyli poprzednią niezgodną uchwałę, która zawierała nieprawdziwe dane. DOŚĆ KŁAMSTW I MANIPULACJI !!!

  44 41

Poseł Jarosław Szlachetka w Sejmie o działalności myślenickiego sądu [WIDEO]

 • 14 gru 2017

  To są te wolne i niezawisłe sądy. Boli że prawda wyszła na jaw.
  Zatryumfowała sprawiedliwość...tylko gratulować autorowi oświadczenia burmistrza Macieja O. Hańba!!!

  24 13

Poseł i radni PiS odpowiadają na wystąpienie burmistrza

 • 2 lut 2017

  I bardzo dobrze się stało niech w końcu ludzie zobaczą jak wygląda zarządzanie gminą i podlegającymi jej spółkami. Ja jako mieszkaniec Myślenic zgadzam się z Radnymi PiS i Posłem. Ta paranoja prowadzona przez prezesa i burmistrza jest widoczna w moim portfelu i to bardzo dosadnie... Zrobili sobie miejski folwark i myślą że są tutaj najważniejsi. tzw. "Władza lokalna"

  58 25

Tanie mieszkania w Myślenicach? Poseł pyta o lokalizację

 • 26 paź 2016

  Bardzo dobry program na który czekamy! Jest wsparciem dla polskich rodzin, oraz dla wszystkich, którzy myślą o założeniu rodziny a nie stać ich na mieszkanie. Brawo PiS!!!

  15 24

Stróża: Jadwiga Emilewicz o planie rozwoju przedsiębiorstw

 • 25 paź 2016

  Podatek CIT dla małych przedsiębiorców obniżony z 19 do 15 proc. Program 500 plus, Mieszkanie+. Bezpłatne leki dla seniorów. Płaca minimalna 2 tys. zł. Minimalna stawka godzinowa. Mało? Przez 8 lat waszych rządów nie dało się… PiS zrobił to w 8 miesięcy… Czy się to komuś podoba czy nie swój udział ma w tym nasz poseł J.Szlachetka.

  1 1

Myślenice: Nowa karetka dla szpitala. Przekazał ją wojewoda małopolski

 • 14 wrz 2016

  Jarosław Szlachetka ciągle zabiega o poprawę życia i bezpieczeństwa mieszkańców Myślenic o okolic. Gratuluję Panie Pośle!

  13 17