Tunel w tym miejscu? Zaczynacie wątpić, że w ogóle powstanie

 • 11 lip 2019

  Chapeu bas Obserwator. Mądrze prawisz. Jestem mieszkańcem Krzyszkowic i cieszy mnie fakt ze ktoś napisał tak mądre słowa. Chapeu bas...

Regularnie spacerowała po Zakopiance. Dotarli do niej dzielnicowi

 • 18 kwi 2019

  Wiecie co? Ręce opadają. Czytając artykuł na ten temat na stronie komendy policji w Myslenicach napotkałem stwierdzenie: "Widać na nim jak, kobieta porusza się po jezdni drogi ekspresowej -"zakopianki"..." Jesli Policja serwuje nam takie babole to ja sie nie dziwie ze po tej drodze sie jezdzi jak sie jezdzi

  11

Beton ochronny Krzyszkowice-zakopianka

 • 31 mar 2019

  Lula - nie pisz bzdur ze ludzie na których terenach planowany jest tunel nic o tym nie wiedza. Na ten temat była rozmowa na jednym z zebrań wiejskich. Fakt ze lokalizacja tego tunelu to troche nieporozumienie. Ciasnota w okolicy węzła. Upychanie na siłę. A przeciez w kierunku Krakowa jaki kilometr od obecnego skrzyzowania jest mnóstwo wolnej przestrzeni. Pozostaje kwestia dobudowania brakujących odcinków dróg wzdłuż zakopianki.

  2 1

Wybory Samorządowe 2018: Kandydata PiS na burmistrza Myślenic poznamy w przyszłym tygodniu?

 • 8 sie 2018

  Ja tam wiem ze kandydatem PISiorków będzie Fita.

  20 10

Zabytkowa Szkoła w Krzyszkowicach.

 • 17 lis 2017

  Michu weź i tak nie ubolewaj nad biednym i uciskanym panem burmistrzem. Prześledź trochę historię gminy to zobaczysz ja pan burmistrz i jego klika niczego się nie boją. Byłem na kilku zebraniach w których uczestniczył pan burmistrz i bardziej cynicznego i nadętego człowieka nie widziałem. Popatrz na sprawy związane z ZUO i niedawno umorzone postępowanie w sprawie mahloi jakich się tam dopuszczano i pewnie dopuszcza nadal bo skoro to mała szkodliwość czynu to hulaj dusza piekła nie ma. A może przypomnieć sprawę pewnej pani z Dobczyc (to akurat do innej osoby z otoczenia burmistrza). I Ty Michu będziesz zawodził ze ta kupka gruzu coś może burmistrzowi? Referendum? Zalosne. Widać ze nie znasz tematu. Pierwsze zebranie jakie odbyło się w związku z rozbiórką starej szkoły tylko pokazało bezsensownośc jakichkolwiek głosowań bo kiedy chciano głosować burmistrz stwierdził że taki wniosek jest bezzasadny. Wtedy była pełna sala. Dziwnym trafem na kolejnym zebraniu kiedy przyszła garstka naiwniaków takiż wniosek Jego Wspaniałomylność Burmistrz juz zakceptował ale wiedząc że na sali są SWOI. Wtedy tez i niby mieszkańcy Krzyszkowic opowiedzieli sie za rozbiórka. Wiesz ile płacono za wynajem części szkoły pod sklep? Bo ja wiem. I z tych pieniędzy można było chociaż dorażnie coś poprawić w tym budynku a przez te wszystkie lata zrobiono tam tyle co kot napłakał. Wierz dalej w krzywdę burmistrza to któregoś dnia obudzisz się z ręką w nocniku twierdząc że coś tu śmierdzi.

  5 11

Militaria Krzyszkowice

 • 13 lis 2017

  Orientuje się ktoś co od kilku tygodni wywożą samochody należące do wojska z Krzyszkowic?

  5 2

Ruszyły kontrole pieców. Strażnik miejski sprawdzi czym palisz

 • 10 lis 2017

  Niedługo pleban będzie mi mógł wejść do domu i sprawdzić czy kropidło się nie zeschło bo takie uprawnienia dał mu burmistrz na mocy ustawy. Cytując klasyka:"Gdzie moja wolność? Gdzie moja swoboda?"!!!!!

  46 32

Krzyszkowice stara szkola

 • 9 sie 2016

  A po co komu asfalt "pod lasem"? Lubię chodzić tam z dzieckiem na spacery. Dzięki tym dziurom jest tam w miarę bezpiecznie bo nawet czubek za kierownicą ma na tyle rozumu żeby nie deptać tam gazu w podłogę bo se swoje autko uszkodzi. Poza tym jest to chyba jedno z nielicznych miejsc w najbliższej okolicy gdzie taki spacer można odbyć. Okolica jeszcze w miarę cicha z powietrzem przefiltrowanym przez las. Rejon starego młyna wraz z jazem tworzy fajna atmosferę tego miejsca - no może gdyby trochę uporządkować to miejsce. Szkoda że właściciele już nie żyją. Niewinnego człowieka? Pokaż mi takiego:D Pozdrawiam spacerowiczów:)

  10 5