Technik Informatyk/Dylemat ZS im. Andrzeja Średniawskiego vs ZS im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycac

 • 17 kwi 2017

  Ja osobiście odwiedziłam wszystkie szkoły z powiatu myślenickiego i najszczerzej polecam właśnie Dobczyce. Jestem osobą "z zewnątrz" i od tamtejszych uczniów znam tylko pozytywne opinie, ogólnie to fajna młodzież, ma poukładane w głowach. Nauczyciele Ci którzy znam są konkretni i widać, że dobrze przekazują swoją wiedzę. No i wiem że absolwenci zwłaszcza mechatronicy i elektronicy mają"branie" wśród pracodawców.

  2 3

WR MEDICA

 • 8 kwi 2017

  W soboty przychodnia jest nieczynna.

  5

Ginekolog Myślenice-kogo polecacie?

 • 7 kwi 2017
  Konto usunięte napisał/a:

  Tomasz Bereza to brat dr Krzysztofa. Słyszeliśmy tylko o nim że też jest ok ale nigdy nie byliśmy u niego na wizycie więc nic więcej nie jesteśmy w stanie napisać.

  A, no to właśnie nie wiedziałam czy to zbieżność nazwisk, czy chodzi nam o tego samego lekarza. W każdym razie ja byłam pacjentką dra Tomasza Berezy i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć.:)

 • 7 kwi 2017

  kasiek0603 napisałam Ci maila.:)

  Hubertvip a znasz Tomasza Berezę? Bo na kopernika przyjmował.

 • 6 kwi 2017

  Sama miałam bardzo podobny problem do Twojego. Dostałam skierowanie do Szpitala na Kopernika w Krakowie do poradni endokrynologiczno- ginekologicznej. "Zwykły" ginekolog raczej Ci nie pomoże. Okazało się ze mam nie tylko niedoczynność tarczycy ale i hiperprolaktynemię czynnościową i to ona była przyczyną niemożności zajścia w ciążę. Wystarczył jeden lek i już w pierwszym cyklu byłam w ciąży po 2 latach starań. Oczywiście Twój problem może leżeć w innej przyczynie ale warto sprawdzić ten trop. Współczuję Ci, bo wiem jak to jest chcieć a nie móc.:(

  7

Gdzie naprawiają elektronikę

 • 23 mar 2017

  A czy w Lispolu tez naprawiają dekodery? Mam nc+ który od tygodnia sie wiesza a naprawiają tylko we Wrocławiu.

  2

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 25 wrz 2016

  Orientuje się ktoś w które dni przyjmuje doktor Sobieraj?

  7 4