ginekolog -jakiego polecacie?

 • 15 paź 2017

  Witam wszystkich na forum. Czy ma ktoś telefon do Pani dr. Olszańskiej, do Myslenic, potrzebuje się zarejestrować . Sprawa dosyć pilna ! Ż góry dziękuję i pozdrawiam :)

  2 2

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

 • 13 lip 2016
  mandzik napisał/a:

  Przytocz chociaz jeden konkretny argument jak to ksiad sieje nienawisc. Bo jak narazie widze ze siejecie ja Wy ( Przeciwnicy)

  Wielcy obrońcy, a tak naprawdę nic nie wiecie jak jest. Choćby to ze tak podzielil parafie. Niewystarczający argument? Sąsiad na sąsiada nagaduje, przezwiska i kłótnie.

  43 104
 • 13 lip 2016
  Anonim124 napisał/a:

  Ludzie ogarnijcie się!
  Nie macie doczynienia z KS J a wiecie wszystko najlepiej. Nie mieszajcie w to wszystko księdza Ksiazkiewicza bo ten problem dotyczy ks J a nie jego! Skoro macie takie wonty o te pola to czemu nie powiedzieliscie mu tego jak tutaj był? Wtedy każdy milczał. A teraz najlepiej wypominać jeszcze anonimowo...

  Zgadzam się z tym. Zobaczycie wszyscy, że za rok każdy będzie prosił żeby odszedł z parafii. To nie jest jego pierwsza parafia, wiecie co było w Porębie?! Teraz znalazł sposób żeby zostać. Nie widzicie tego jak skłocil ludzi i sieje nienawiść?! To jest ksiądz?! Ksiądz jest zastępca Jezusa na ziemi,powinien siać dobro i jednoczyć. A tu co?! Jezus nauczał przebaczac nawet najgorszym wrogom. Ludzie opamietajcie się w końcu i przestańcie sie oczerniac i nienawidzić.

  41 102
 • 4 lip 2016
  krissss napisał/a:

  Tak? Nieładnie na forum? A co te dupki zrobiły z księdzem właśnie na forum!!!??? Tu mandzik pisze PRAWDĘ, a tamci same oszczerstwa i NIESŁUSZNE pomówienia i kłamstwa.

  Nazywajcie ich jak chcecie "dupki" "kroliki" "trociorze" "biznesmeni" ale nie bali się odezwać i w szczególności nie boją się was i pomówień na swój temat. A was jak można nazwać ?? Lizusy chyba najbardziej odpowiednie słowo!

  53 106
 • 4 lip 2016

  Przeczytałem i to ze zrozumieniem, skoro cytujesz posta to się zgadzasz z nim a nie moja wina ze ktoś go usunął i ty się pod nim podpisujesz, wiec to tak jakbyś ty go zamieścił... skończcie juz ta szopkę bo nie warto ..

  55 69
 • 2 lip 2016
  stanisław12345 napisał/a:

  ... bo Polacy to jedna rodzina starsi i młodsi, chłopak i dziewczyna.
  Ole, ole , ole nie dam się, nie damy się...
  kto tu postawi wynik..., bez kłótni...

  "Ole,Ole NIE DAM się." Mówi ksiądz o sobie? Bo w sumie ciekawy ksiądz nick wziął, zważywszy na to że Parafia Krzczonow jest pod wezwaniem Stanisława Biskupa i Męczennika. STANISŁAW12345. No pogratulować pomysłowości i jeszcze ta obrona samego siebie. W głowie się nie mieści :/

  65 136