Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

 • 9 lip 2016

  Do kosmaty; być może jest prawdą to co piszesz??? Nie twierdze że ks.J jest idealny, ale podczas ceremonii BOŹEGO CIAŁA bardzo pieknie się za zmarłą pomodlił.Być może zrozumiał swoje wczesniejsze niestosowne zachowanie.

  103 29
 • 9 lip 2016

  Do kosmaty; niewiem ile jest prawdy w tym co piszesz w związku z kaplicą pogrzebową.Powiem Ci tak; tyle już było różnych pomówień,oszczerstw obgadywania tego księdza,przeciwnicy jego widzieli tyle różnych złych rzeczy w jego zachowaniu które później okazywały się zwyklymi bujdami, oszczerstwami, pomówieniami, że trudno w to wszystko uwierzyć !!! Podam Ci przykład; chodzilem ze swoimi wnukami dość często na 11 do kościoła w niedzielę. Ja nie widziałem tego żeby ksiądz podczas kazań dla dzieci (pięknie umiał z nimi rozmawiać i bardzo fajne to było),obłapiał dziewczynki w niestosowny sposób, a byli tacy co to widzieli, oj byli tacy, a ja nie widziałem choć patrzyłem i nie jestem ślepy!!!, a wyście widzieli !!! Następna sprawa pogrzeb śp.Krzysztofa K.Rozmawiałem z jego bratem i bardzo chwalił księdza za bardzo piękny pogrzeb i godne potraktowanie rodziny, a byli tacy co rozpowiadali że do kaplicy go nie chciał przyjąć,że robił problemy, oj byli tacy !!!, i to też nieprawda była !!! Powiem Wam Tak;jest prowda, tyz prowda i gowno prowda !!!

  108 37
 • 9 lip 2016

  do Midi:Pięknie napisane!!!

  78 24
 • 8 lip 2016

  do suzzzi; czy czytałeś(aś) ten list? Czy się z nim zgadzasz?, bo ja NIE!!!.Napisze później może coś więcej na ten temat...Teraz jeszcze raz poprosze osoby kompetentne do tego żeby udostepnili ten LIST wszystkim którzy chcieliby wiedzieć za co ks.J został odwołany !!!!Moim zdaniem sam zrezygnował bo nie wytrzymał tego co się tutaj działo.NO TO CO OPOBLIKUJECIE CZY NIE ??? CZY BOICIE SIĘ ŻEBY PARAFIANIE POZNALI PRAWDE???

  90 43
 • 8 lip 2016

  Witam !... do suzzzi; piszesz że za odwołaniem ks.J zadziałały inne powody, mocne argumenty itd., a ja ponownie prośbę do was opublikujcie cały list do J.E.KARD.STANISŁAWA DZIWISZA, tak aby wszyscy ,, normalni" zainteresowani parafianie mogli go przeczytać i ocenić.Ja go czytałem i powiem wam SERCE MOJE KRWAWIŁO, gdy czytałem ten tekst bzdur, pomówień, głupot, niestworzonych opowieści jak to za Książkiewicza było pięknie i cudownie, jak to wszyscy byli wtedy szczęśliwi, jaka to młodzież była wtedy mądra i pobożna, ja wszyscy sie wtedy kochali i lubieli!!! , i przyszedł ten,,ZŁY KSIĄDZ" i wszystko zepsuł !!! Ten list jest stekiem bzdur, kłamstwa i bałwochwalstwa.JAK MOGLIŚCIE COŚ TAKIEGO NAPISAĆ I PODPISAĆ !!!!!!!!!!!!!!

  104 50
 • 6 lip 2016

  Widze że plusujecie i minusujecie te moje wypociny, to myśle sobie że jeszcze coś tutaj napisze. Otóż przypomniałem sobie moi drodzy Prokuratorzy Krzczonowscy że może drażniło Was to że on tzn.ks.J błogoławił dzieci urodzone w danym miesącu, że życzył ,,smacznego obiadku", że błogosławił ciężarne kobiety?, wiem może robił to pod publike żeby się ludziom przypodobać, ale mnie to jakoś nawet nie przeszkadzało, a nawet było to fajne, ale chyba tutaj w Krzczonowie to było coś nienormalnego.Niewiem?! Powiem Wam moi drodzy parafianie, że lepiej błogosławić ciężarne kobiety niż zabijać w tak bestialski sposób że nawet niemieccy żołnierze byli przerażeni okrucienstwem ukraińskich bandytów. Do czego zmierzam?, a więc w poniedziałek 11lipca przypada apogeum rzezi wołyńskiej.Była wtedy niedziela.Większość ofiar była w kosciolach, banderowcy napadli na 99 Polskich wsi, wymordowali bestialsko kilkadziesiąt tys.polaków.Księży przeżynano piłami w kościołach.Zresztą co będę o tym tutaj pisał przeczytajcie sami w internecie jak chcecie.Prosze Was pomodlcie za tych biednych umenczonych
  ludzi i źeby Nas i nasze dzieci nigdy coś takiego nie spotkało !

  99 12
 • 6 lip 2016

  Nikt nie odpowiedział narazie na moje pytanie, więc zapytam Was Prokuratorzy Krzczonowscy:co was tak drażniło w ks.J czy to że się pięknie modlił, czy też to że nie jeździł jakimś super autem, czy to że jeździł co miesąc do chorych i nie brał od nich żadnej kasy choć Mu dawali i myśleli że pewnie mało dają i dawali Mu więcej a On dalej nie brał (zgłupiał czy co? Przecierz ,, tamten by tak chamsko nie postąpił."), czy to że organizował po mszach w kościele różne fajne koncerty(z Poręby też byli, pewnie nie wszyscy Go tam nienawidzili, tak ja to tu niektórzy mówili), po kolędzie też nie od wszystkich wziął kase, a Wy dalej nie i nie, Ja też Go nie znałem l niewiem sam co bym o Nim za jakiś czas powiedział, ale Wyście wiedzieli ze On jest BE !, i trzeba Go z tąd wygnać jak najszybciej ! Prawdziwi z was gieroje, bohaterzy uratowaliście Krzczonów, tak jak PIS w tym roku, a Platforma w tamym uratowali Polske przed najazdam ,,Nocnych Wilków" tak Wy drodzy Krzczonowscy Prokuratorzy uratowaliście NAS przed tym ZŁYM KSIĘDZEM, pewnie niedługo stana TU POMNIKI CHWAŁY DLA WAS NASI KRZCONOWSCY BOCHATEROWIE. (amen)

  104 22
 • 6 lip 2016

  Witam jeszcze raz.Teraz może coś napisze bo różne myśli chodzą mi po tej może i głupiej mojej głowie i wobaczcie że pisze słabo gramatycznie, ale co mi tam...A więc drodzy parafianie.Mieliśmy ostatnio w kościele spektakl pt.SĄD NAD ks.J .W sądzie jak w to wsądzie, byli prokuratorzy w liczbie 3, byli oskarżyciele posiłkowi w sporej grupie,byli też obrońcy, widownia,kamerzyści, itd.Nigdy nie byłem na rozprawie w sądzie, pierwszy raz tutaj w kościele i powiem wam wolał bym tego nie oglądać. (ci aktorzy co odgrywają na Kalwari sceny sądu u Piłata powinni się od nas wzorować jak powinno to prawidłowo wyglądać), no i był też sam oskarżony ks.J .Cóż Oni (ci Prokuratorzy Krzczonowscy)nie mówili, a to że młodzież bez opiekuna została w Koninkach,ze opiekun nie szkolony,że na grobach kazał siadać, że rozbił oazy i ministrantów itd.Ja uważam że w tych zarzutach nie było nic tak strasznego żeby tak Go potraktować.Czy mógłby ktoś opublikować te wszystkie zarzuty które zostały i te które nie zostały (a było ich 15) wtedy w kościele przedstawione, tak żebyśmy wszyscy parafianie sie z nimi zapoznali ?

  100 16
 • 6 lip 2016

  Witam.

  75 13
 • 4 lip 2016

  Proponuje te 80 tys.które jest w kasie parafialnej dac Z.ksiażkiewiczowi a on napewno dobrze to zainwestuje i znowu będziemy na zero.Panie k.J będzie nam księdza bardzo brakowało, to znaczy według mojej oceny ok.70procent w Krzczonowie i gdzieś ok.95procent ludzi na Zawadce są zPanem i nie wiem dlaczego garstka ,,elity,, ma decydować za wszystkich?Panie ks.J gdzie ja teraz będe chodził do kościoła?, bo tutaj do nas to niebardzo, a może pojdzie ksiądz gdzieś niedaleko od nas to wtedy nie jednym autobusem (jak ta banda pojechała do kurii donieść na księdza), ale dziesięcioma pojedziemy tu z parafii,żeby posłuchać Pańskiego kazania, a mówił ksiądz piękne kazania, naprawde piękne.Życze księdzu wszystkiego najlepszego! DO ZOBACZENIA.

  129 51
 • 1 lip 2016

  Antek007 nie mów glupot i powiedz mi to :
  Czy ty zamienil bys kilo zlota na kilo miedzi i powiedz mi czy dzialka warta kilka set tysiecy złotych zamienil bys na działkę warta kilkanascie tysięcy złotych i powiedz mi czy to swiadczy o wyjatkowej niegospodarność sprzedajacego czy o glupocie. Bo ja myślę ze to bylo zwykle oszustwo i zlodziejstwo majatkow parafu czyli nasz wszystkich. ..

  147 66