Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

 • 6 lip 2016

  Ja chcę podnieść na duchu ks. J , mam nadzieję, że to przeczyta. Drogi ks. J pragnę zapewnić ks. o mojej modlitwie, chcę żeby ks. wiedział że wielu ludzi jest z księdzem. Jest ks. wspaniałym człowiekiem i kapłanem. Życzę ks. wszystkiego dobrego z dala od złych, zawistnych i mściwych ludzi. Szczęść Boże.

  108 23
 • 4 lip 2016

  Ks. Z. namieszał dość, niech się trzyma z daleka parafii. Widać jak było z powołaniami, jak ks. Z dbał o stronę duchową, zawsze w pośpiechu a do interesów to była tęga głowa. Zgraja jak spotkała innego ks. to nie mogła się pogodzić i stąd ta nienawiść i opluwanie nowego. Oby następny dał im dobrze popalić. To co wtedy będą robić, kolejne pisma? Ksiądz będzie miał spokój

  117 46
 • 3 lip 2016

  Zwyciężyły pieniądze i fałsz. To co zrobili to się im wróci i zobaczą. Ręka Boska ich dosięgnie Judasze.
  Ks. J dziękujemy z całego serca jest wspaniałym człowiekiem i kapłanem.
  Za dobro, modlitwę i okazane serce dziękujemy.
  Jest kapłanem wszystkich i dla wszystkich miał czas, nie liczyły się układy.

  135 53
 • 30 cze 2016

  Do glos
  Co do szacunku do księży to na zebraniu po niedzielnej Mszy Świętej to tacy jak ty wykazali się skandalicznym brakiem szacunku do księdza J. I własnie tym większość parafii jest oburzona.

  103 32
 • 30 cze 2016

  Do Antek 007
  To Ty na pewno skorzystałeś, a teraz się boisz? To była zmowa i przekręt cichy i niewinny. Wszystko wykalkulowane. Zamiana na co? na pola przy cmentarzu? Skąd nagle wszyscy biznesmeni pola przy cmentarzu mieli? Umówiliście się z ks. Z , czemu wszystko potajemnie, nikt o niczym nie wiedział tylko rada parafialna stworzona pod przekręty ks. Z. Prawda w oczy kole!

  114 27
 • 30 cze 2016

  Czytając wpisy zauważam że bardzo komuś zależy aby nie poruszać sprawy pól i zostawić to w spokoju a według mnie jest to najbardziej istotna sprawa. Chociażby ze względu na to że w chwili obecnej, parafia nie musiałaby się borykać z zdobywaniem funduszy na odnowienie Kościoła.
  W ostatnim okresie za czasów obecnej rady parafialnej i za jej zgodą zostały sprzedane atrakcyjne działki budowlane. Gdzie pieniądze? Poszły na kaplicę?, nie sądzę.
  Odnośnie byłego proboszcza Z. niezły krętacz i aktor. Układy z nowobogackimi i biznesmenami.
  Emeryt biedaczyna niech nie miesza jego czas się skończył swoje ukręcił.

  130 32