Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

 • 12 cze 2018

  Dokonujecie porównań księdza który był przez 30 lat do księdza który ma staż niecałe 3 lata gdzie na każdym kroku jest szykanowany , porównywany do poprzednika !!!! Nigdy tak naprawdę nie dostał szansy by się wykazać !!! Nasze społeczeństwo jest bardzo zacofane ... !!!

  52 60
 • 12 cze 2018

  Dramat !!! Ta dyskusja stała się rozmową na temat j. polskiego a nie istotnej kwestii !!!!

  45 36
 • 6 lip 2016

  Witam serdecznie wszystkich na forum !!! Podsumowując "finał" tej smutnej historii : jest on następujący : zwracam się w tym momencie do ks J (zapewne czyta te wypociny co niektórych ) cokolwiek by ksiądz zrobił to wszystko z góry było skazane na niepowodzenie i porażkę - zakładając że ks Z zostaje na parafii , to ks J nie ma nic do powiedzenia opcja druga która w tym momencie jest sami widzicie co się dzieje !!!!!!!!! Cała ta sytuacja która zaistniała z tego niepotrzebnego sporu przyniosła wielką tragedię dla całej parafii !!!! nie tylko kłócimy się i docinamy sobie na forum - to jest mniej istotne , ale kłócą się rodziny miedzy sobą (siostra z bratem , rodzice z dziećmi itd... ) Czy to było nam potrzebne !!!!!!!!!!!!!!!! co przez to osiągnęliśmy ?????????? niech każdy się zastanowi !!!!!!! Zanim Ks J przyszedł do Nas ktoś już rozsiał w parafii to ziarno nienawiści ,otworzył tą puszkę Pandory !!!!!! Tyle złego się już stało !!!! Co jeszcze musi się wydarzyć byście odpuścili !!!!! ????? Na koniec przeprosiny należą ks J za to że został niewinnie oskarżony , źle potraktowany i niedoceniony jako kapłan i dobry duchowny tej parafii !!!! Te niby "przestępstwa " "nadużycia " , których raczył "dokonać " nie sa adekwatne do tego jak go potraktowano !!!!! Jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i parafian !!!!!!

  100 24
 • 3 lip 2016

  gugis i dd22 zgadzam sie z Wami !!!! Wszyscy powinni te pisma poznać !!!!

  117 46
 • 3 lip 2016

  Dużo zdrowia życzę księdzu J bo trochę parafianie go odebrali . Ks wychodzi z tego zwycięsko z podniesiona głową a my powinniśmy się wstydzić zachowania niektórych parafian !!! Wydaje mi się że już ich sumienie gryzie , bo jakoś dziwnie ucichli !!!!!

  127 52
 • 3 lip 2016

  Dobry wieczór wszystkim! Coś mało dziś przeciwników ks J , pewno świętują "zwycięstwo" !? albo raczej swoja porażkę !!! Chociaż nie może piszą już pismo na kolejnego ks - zapomniałem pismo już maja tylko dane ks zmienią !!!!! A że znajomości w kurii już są to będzie im prościej i szybciej się dostać :) !!!!! Dane nowego już pewno znają ! :)

  127 49