Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 21 kwi 2015
  Weststar napisał/a:

  Ja chodze na Ogrodową na NFZ i jest super ;)

  A czy na Ogrodowej proponujesz jakiegoś konkretnego dentystę czy może wszyscy tam pracujący są warci polecenia?

  6 89
 • 13 kwi 2015

  Ponawiam pytanie czy jest jakiś dobry dentysta w Myślenicach?

  14 30

POLECIE JAKAS KRAWCOWĄ

 • 19 mar 2015
  ASmoda napisał/a:

  A ja osobiście odpowiem Wam tak. Każdy może wyrazić swoje zdanie tak jak piszecie, każdy może pisać, co chce, możecie oceniać i zastanawiać się i gdybać czy też "autoreklamę" napisałam, czy ktoś mi napisał. Czytam na swój temat nie jeden raz takie bzdury, że śmiać mi się chce.
  Każdemu zdarza się klient niezadowolony- mnie także, jednak najwięcej mam tych których poczta pantoflowa do mnie przyciąga, a ona jest najlepszą formą reklamy- więc widać są zadowoleni. Czasem klientka niezadowolona to taka która przychodzi po odbiór sukni ślubnej bez portfela np (nie myślałam, że mnie coś takiego spotka) a potem wystawia w internecie komentarze w stylu "nie polecam tej pani " "suknie są źle uszyte"- kto był, ten wie i ma opinię, bez względu na to czy "kamilu" jesteś moją niezadowoloną klientką czy niezdrową konkurencją.Bo jeśli ktoś wychodzi ode mnie to z reguły zadowolony, a cenę za usługę zna wcześniej- jeśli cena mu nie odpowiada- zawsze może kupić w sklepie "wszystko po 4 złote", ja nikogo do korzystania z moich usług nie zmuszam.

  Oczywiście zgadzam się z Panią - ale chyba nie w każdym przypadku podaje Pani cenę od razu - albo faktycznie od razu podawana cena jest o wiele, wiele, wiele niższa niż ta, którą podaje Pani przy odbiorze sukni. Także materiały, z których je Pani wykonuje odbiegają znacznie od jakości (co wychodzi już w trakcie noszenia, a co gorsza prania), która Pani deklaruje. Forum jest miejscem gdzie można przekazywać swe opinie - ja miałam możliwość korzystania z Pani usług i swoją opinię na ten temat przekazuję. Mam prawo mieć ją negatywną, gdyż uwarunkowane jest to przede wszystkim Pani dość specyficznymi metodami pracy i efektem końcowym. Niemniej jednak życzę Pani jeszcze więcej klientek - być może i inne osoby będą mieć możliwość wyrobienia sobie zdania o Pani usługach i polecenia Panią kolejny raz przez ,,pocztę pantoflową". Jeśli jednak sama Pani przyznaje, iż miewa niezadowolone klientki to może uczciwe i miłe byłoby nie spieranie się na forum tylko uszanowanie zdania i opinii także tych niezadowolonych klientek - za co serdecznie dziękuję . Wydaje mi się także, że prowadząc działalności mając kontakt z ludźmi należy być nastawionym na ewentualną krytykę.

  6 3
 • 18 lut 2014

  marzena_jak_marzenie 04.09.2012 - 18:54
  gość: elena napisał/a:
  Polecam gorąco krawcową !!! Szyje suknie ślubne na miarę, boskie sukienki na każdą uroczystość, bluzki, żakiety co tylko chcesz:) Sama sprawdziłam na sobie:) Pani ta (z reszta bardzo sympatyczna) mieszka przy ul. 3 Maja jadąc w kierunku Bysiny.(Firma AS moda) po prawej stronie. Polecam raz jeszcze!!!
  Zgadzam się. Jak chodzi o suknie ślubne to wiem z doświadczenia, że tylko tam. Moja kuzynka tam zamawiała, a potem jeszcze koleżanka z Krakowa. Bo ceny ma niższe niż w myślenickich salonach a szyje takie suknie, za jakie w Krakowie ludzie płacą nawet 3 do 5 tysięcy. Poza tym robi szybko, dobrze doradza i zna się na rzeczy a nie opowiada bzdur żeby coś wcisnąć klientowi. A do jednej sukienki dołożyła jeszcze welon gratis. A ciotka też zamawiała tam komplet na wesele kuzynki i też była zadowolona. Więc polecam.

  Nie wiem czy sensem tego forum jest tworzenie takiej autoreklamy.... Noo ale cóż - osobiście mam zupełnie inne zdanie o tej krawcowej i jej metodach szycia sukni ślubnych, a także o cenach tych sukienek, ale ludzie mają różne gusty. Wydaje mi się jednak, że sensem tego forum nie jest autoreklama - proponuję zamieścić ogłoszenie, a nie tworzyć reklamę na forum.

  5 5

Władysław Piaściak:Po remoncie dworku,wróci do niego przedszkole

 • 21 lis 2012

  Taaa pracuje za trzech siedząc sobie i czytając gazety w gminie - faktycznie olbrzymia praca.... Nie wymagam od niego nauki dzieci gdyż nawet nie posiada takie wykształcenia - ale może przeciwnie zwolnić jednego doradzcę i zatrudnić 3 pracowników dla pomocy nauczyciela?
  A po za tym nauczyciel ma pracować przy 25 dzieciach na oddziale to może doradzca też może wykonać prace trzech osób przecież wójt sądzi, że jest to możliwe.... Skoro nauczyciel może mieć tyle dzieci do opieki to może Wójt zacznie sam rządzić, a nie płacić za to ludziom, a samemu podpisywać się na papierkach? W czym tu problem?

  6 3
 • 21 lis 2012

  Zgadzam się 100% z Jonatkiem..... tylko przez idiotyczne zagrywki jak zwykle cierpią obywatele..... Bo obecnie u Wójta znajomości biorą górę.... niemniej jednak podczas następnych wyborów obecny wójt nie musi chyba startować, bo zapewne decyzja będzie jednogłośna.... Każdy byle nie on...

  6 2
 • 21 lis 2012

  Osobę doradzcy znam gdyż pochodzę z Tokarni. Tym bardziej, że osoba ta startowała również na wójta.... Ale oczywiście przegrała i wtedy Pan Piaściak zdecydował, iż osoba, która zdobyła minimalną ilość głosów w wyborach na wójta (otrzymał ich zaledwie 380) nadaje się na istotną rolę doradzcy w gminie... Jest to dla mnie wręcz śmieszne.... Gdyby ktoś nie wierzył podaję link do wyników:
  http://miasto-info.pl/myslenice/2377,wybory-2010-tokarnia-wladyslaw-piasciak-nowym-wojtem.html
  A wiec co zdecydowało o takiej decyzji.... hmmm może... znajomości....

  8 2
 • 21 lis 2012

  Odnośnie przeniesienia takich dzieci do szkoły - to czy CZYTELNIK był w Szkole w Tokarni? Otóż jeśli nie to powiem, iż dziecko aby przejść do łazienki musi przejść koło bardzo stromych schodów. A jeśli z nich spadnie? A jeśli otworzy drzwi wejściowe i wyjdzie na ulicę (Szkoła jest zaraz przy ulicy) czy Wójt weźmie za dzieci odpowiedzialność? Oczywiście, ze nie - gdy dziecku coś się stanie to bedzie wina nauczyciela bo mając 25 dzieci w oddziale on każde powinien za rękę trzymać. A czasy się zmieniają - czy kiedyś w szkole ktoś nauczycielowi nałożył kubeł śmieci na głowę - otóż nie, a współcześnie takie rzeczy się dzieją więc nie ma co porównywac pokoleń. I to nie jest tak, że Tokarnia nagle się czepia - po prostu Tokarnia nie wytrzymała gdyż to już druga poddawana likwidacji placówka - a likwidacja jest już przesadzona po wypowiedziach wójta.
  A co do Quatico to chyba nic dziwnego, że częśc inwestycji była wykonana w Tokarni - skoro tu jest gmina to chyba przyda się np. reprezentacyjne centrum? Po za tym przystanki oraz chodniki zostały zrobione również w innych miejscowościach, a remont Szkoły w Krzczonowie? - również był wykonany wcześniej.
  A jeśli chodzi o osobę wójta to jeśli przegląda on to forum to szczerzę życzę mu jak najlepiej w życiu prywatnym natomiast w życiu publicznym przeciwnie - być może i on straci posadę tak szybko jak nauczyciele szkół które likwiduje. A jeśli chodzi o osobę droadzcy to z pewnością jest to bardzo doświadczony człowiek skoro ma około 32 lat i w dodatku posada w gminie to jego pierwsza poważna posada.
  A i jeśli chodzi o obiektywność wójta Piaściaka - z pewnością jest on sprawiedliwy robiąc drogę do domu swojej córki oraz do swojego domu, a inni jego wyborcy muszą w drogi inwestować samodzielnie.
  Z pełną odpowiedzialnością powiem - Tokarnia upada pod wpływem działań tego wójta, Wójt Zadora był zdecydowanie lepszy, bardziej doświadczony!!!

  8 2
 • 21 lis 2012

  Hah Qantico nie ośmieszaj mnie!!! mieszkam w Tokarni i widzę co się dzieje!!! Wójt Zadora nic nie dał - a za kogo kadencję została zbudowana hala sportowa przy Szkole w Tokarni, za kogo kadencji powstała oczyszczalnia, kto zorganizował oświetlenie w gminie, kto wybudował chodni, remontował przystanki, zorganizował centrum Tokarni???? To wszystko nic? A co zrobił obecny wójt - zlikwidował jedną szkołę, drugą obecnie chce zlikwidować, nie buduje niczego nowego oprócz dobudowania fragmentu przedszkola w Krzczonowie (które ma być świetlicą) oraz parkingiem w Krzczonowie!!!
  Oczywiście szkoły mają osobne szatnie ale stołówka jest wspólna i gimnazjum może także przez podstawówkę przejść do swoich sal lekcyjnych - doskonale wiem, ze niejednokrotnie zaczepiało się inne dzieciaki,a co dopiero przedszkolaki??? A czy przygotowanie sali pod takich maluchów to też nie dodatkowy koszt? A przebudowa łazienek - chyba, ze nauczyciel będzie dziecko podnosił do kranów aby sobie ręce umyło bo krany są przystosowane dla dzieci większych niźli przedszkolaki!!! Obaj wójtowie mają swoje wady, ale Piaściak mi ich zdecydowanie więcej - czemu gmina go wybrała? Bo chciała odświeżenia, chciała dać szansę komuś innemu, ale teraz ewidentnie widać, iż był to wielki błąd i podejrzewam, że po skończeniu jego kadencji każdy kto ponownie będzie startował na wójta otrzyma to stanowisko!!!

  7 4
 • 20 lis 2012

  http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1249847-starszaki-w-przedszkolu-czy-przy-szkole.html
  W tym artykule ewidentnie widać, iż obietnica wójta są wyssane z palca. Dzieci wg niego mają mieć zagwarantowaną opiekę w szkole podstawowej podczas gdy dyrektorka tejże szkoły nie otrzymała pieniędzy na wykonanie odpowiedniej świetlicy....
  Z drugiej strony wójt ciągle porusza sprawę uczniów - ale czy kogokolwiek obchodzi los osób tam pracujących? Przy takim bezrobociu jakie występuje na tych terenach wójt zamierza zwolnic zaledwie ok. 7 osób, które na ogół są zbyt młode aby przejść na emeryturę, a zarazem zbyt stare by być atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.... Zatem gdzie jest logika.
  Wójt szuka wszędzie oszczędności - ale może najwyższy czas zwolnić kilku pracowników gminy np. doradzę - no chyba Pan wójt potrafi już samodzielnie podejmować decyzje??? ale oczywiście wójt nie zwolni pracowników z gminy bo któż mądry pali grunt pod swoimi nogami????

  10 3
 • 19 lis 2012

  Taaak oczywiście ten Pan Wójt w gminie Tokarnia przynosi same dobre rzeczy. Zamknął już jedną szkołę, a teraz mówi o przedszkolu i kolejnej ze szkół... za każdym razem obiecuje zapewnić opiekę dzieciom, a kończy się na tym, iż dzieci bez autobusu wracają kilka kilometrów same w wieku 7 - 8 lat...
  Nie mówiąc już o tym co reprezentuje placówka zwana GOKiem w która z kulturą ma bardzo mało do czynienia.
  A jeśli chodzi o natychmiastową odpowiedź wójta... cóż w końcu od tego ma przyjętych doradzców, którzy to mają za zadanie odpowiadać na wszelkie pytania...
  Placówka ta już nie stanie się przedszkolem i wszyscy mieszkańcy tej gminy o tym wiedzą...

  20 7

LARYNGOLOG

 • 9 lut 2011

  Czy ktoś może mi polecić dobrego laryngologa w Myślenicach?

  2

STARE KLISZE gdzie wywołać

 • 14 gru 2010

  Dzięki wszystkim za odpowiedź w czwartek idę zabytać w foto kadr.
  A korexy mają swoją siedzibę w Myślenicach?

 • 13 gru 2010

  Witam,
  ostatnio podczas porządków znalazłem kliszę ze zdjęciami gdy byłem malutki.
  Chciałbym ją wywołać w Myślenicach ale nie bardzo wie gdzie odtwarzają tego typu klisze i wywołują zdjęcia.
  Nazwa kliszy to FOTOPAN FF. Zgodnie z moimi obliczeniami klisza ma ok. 20 lat. Dodam, iż nie była ona nigdy otwierana a tym samym naświetlana( o tym że są na niej moje zdjęcia wnioskuję tylko z podpisu na pudełku).
  Jeżeli ktokolwiek wie gdzie powinieniem się udać to bardzo prosze o odpowiedź, choć obawiam sie, iż ratuje mnie tylko Kraków. Swoją dorgą myślałem coś o Kodaku w Myślenicach.... Badzo prosze o pomoc:)

duchy...:)

 • 21 wrz 2010

  hmmm wyszukiwarka nie boli ale chyba temat ,, zjawiska paranormalne" mija się z celem:)
  Dlatego postanowiłem dodac nowy temat. A po za tym zjawiska paranormalne to UFO, duchy i inne niewytłumaczone historie. Ja chcę się skupić tylko na duchach:)
  Dlatego zapraszam do dyskusji:)

  6
 • 21 wrz 2010

  Przeprowadziłem się nie dawno do Myślenic i tak się zastanawiam czy są tu może miejsca gdzie straszy...
  W poprzedniej miejscowości gdzie mieszkałem był jeden nawiedzony dom:)
  Dlatego czekam na wasze odpowiedzi i ciekawe historie związane z Myślenicami i ich okolicami.
  Z góry dziekuję za interesujące i ,, prawdziwe" historie:)

  8