Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

 • 14 lip 2016
  Anonim124 napisał/a:

  Ludzie ogarnijcie się!
  Nie macie doczynienia z KS J a wiecie wszystko najlepiej. Nie mieszajcie w to wszystko księdza Ksiazkiewicza bo ten problem dotyczy ks J a nie jego! Skoro macie takie wonty o te pola to czemu nie powiedzieliscie mu tego jak tutaj był? Wtedy każdy milczał. A teraz najlepiej wypominać jeszcze anonimowo...

  A wiesz dlaczego milczeli ludzie wtedy???????? Wyobraź sobie, że o tych "zamianach pół" wiedzieli tylko Ci, co w tym uczestniczyli!!więc jak mieli ludzie reagować na coś o czym nie mieli pojęcia????????? Wszystko odbyło się "po cichu"..

  95 25
 • 30 cze 2016

  Stanislaw12345 takich ludzi jak Ty potrzebuje nasz kraj!Wielki szacun! Niezwykla inteligencja! P.s.obstawiam 1:1 a potem w dogrywce Polska jeszcze 1!!!! Do boju, Polsko!

  98 30
 • 28 cze 2016
  Konto usunięte napisał/a:

  2 lata mieszkam Ale parafie i społeczność znam o wiele więcej a do głosu mam prawo tak samo jak każda inna osoba mimo tego ze nie mieszkam tutaj od 20 czy 30 lat a jeśli masz problem żeby uszanować czyjeś zdanie lub czyjeś się nieswojo wiedząc że 'obcy' wyraża swoje zdanie to zmień forum lub szanuj czyjeś zdanie bo to (niestety dla Ciebie) forum publiczne i każdy ma prawo się wypowiedzieć ;-) no tak się składa że nie mam zamiaru kłócić się na temat jakiegoś pola które ktoś komuś czy innych waszych historii bo jak ktoś ma problem I jest człowiekiem dorosłym oraz inteligentnym to rozwiązuje takie problemy jak dorosły I inteligentny człowiek A nie jak dziecko wyciąga wszystko na publiczne forum obrażając każdego tylko dlatego że jest anonimowy I siedzi po drugiej stronie monitora - zwyczajni tchórze i dzieci :) a do takich dyskusji na temat pól i innych rzeczy trzeba być rodowitym mieszkańcem Krzczonowa :-)

  A widziales kiedys niepubliczne forum???

  87 14
 • 27 cze 2016

  Powiem za ks. Tischnerem ( jak napisał w "Filozofii po góralsku") - "Nie bede sie wiecej łodzywoł bo i ni ma do kogo" no hej!

  87 38
 • 26 cze 2016
  Rafal19912 napisał/a:

  Zgadzam się z Tobą te wypowiedzi są żenujące. Pamiętam jak było nie wesoło z szopką i tymi kłamstwami przed Wystawionym Sakramentem. Wtedy już wiedziałem co to za człowiek. A tak wogóle to dlaczego skoro jest taki nieskazitelny to nikt nic nie wie o jego poprzednich parafiach do dziś do parafian docierają sms-y z tych parafii jaki to on jest " idealny".

  szopkę to urzadzili dzisiaj zacni w bialych koszulach... I to przed oltarzem...

  106 37
 • 26 cze 2016

  Niewierny- Z tego co tu czytam azamatbagatow16 nie broni księdza J.czy też jak go inaczej nazwałeś.. ale mówi o tym, że wypisujecie oszczerstwa ( bo jak to inaczej nazwać?) nie mając żadnych dowodów.

  Agula25- czy aby na pewno to ksiądz J. dzieli parafię????? Spójrz od kiedy powstało to forum.... Ksiądz J. jeszcze nie zdążył zawitać do naszej parafii, a już mieliście do niego uprzedzenia...A czemu??? Sami sobie na to pytanie odpowiedzcie. I dalej-co nie zrobi i tak postrzegacie go źle-odwróci głowę w prawo- ŹLE, w lewo- beznadziejnie, usiądzie- O Matko! co on wyprawia, wstanie- No masakra- co to za człowiek....Oczywiście to przenośnia... ;) ale wiemy o co chodzi... O ludzie Świeci...Czy z takim nastawieniem widzicie sens uczestnictwa w nabożeństwach??????? Ludzie- trochę pokory.. Chyba gramy w tej samej lidze wierząc w Boga, czy nie????

  114 44
 • 24 cze 2016

  Jeszcze jedna uwaga:

  Mati08 napisał/a:

  Jak zwykle prawda w oczy kole ;D,więc zmieniamy szlak na ataki i obrażanie
  HaHAHA prostactwo i żałość ;d

  ???????
  MB, porównaj swoje wypowiedzi z innymi i zobacz kto obraża. Przeczysz sam sobie : " Malutki jak dupa węża", "beton zostanie betonem", " psychicznie chory człowiek", "nie potrafi logicznie rozumować" itp. Kto tu obraża innych?????? Żeby brać udział w dyskusji trzeba najpierw mieć coś sensownego do powiedzenia ,a nie zawężać się do pożal się Boże plotek i wyzwisk...

  117 45
 • 24 cze 2016

  Dokładnie, azamatobogatow16!! Podpisuję się pod Twoimi słowami 2 rekami!!! Jestem zdania, że prawda broni się sama. Ci co chcieli sztucznie wywołać problem, jak widać nie mają wielkiego poparcia...ojoj..Zawsze ten, kto nie ma pewności swojego zdania, a za wszelką cenę chce zrobić wokół siebie szum to krzyczy! I tak zrobiłeś Ty MB i reszta krzykaczy, wypisując tu na forum treści przepełnione jadem...Treści wyssane z palca... No cóż-Wasze sumienie....Wiedz, że jak szybko narobiliście szumu tak szybko to odejdzie, jednak Was WOJUJĄCYCH osądzi czas, a wasze sumienia osądzą tam na GÓRZE- " Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu"... Chcieliście nabrać rozgłosu, wywołać problem,wypisując te oszczerstwa tu na forum i waszym przedszkolnym piśmie, ale jak widać nie osiągnęliście celu...Piszcie sobie co chcecie i gdzie chcecie, ale nie w imieniu całej parafii!!!! Bo większość z nas ( jak zauważył azamatobogatow16) neguje Wasze posty. O czym to świadczy??????????????? W niedziele te oszczerstwa będziecie mogli powiedzieć nie na forum internetowym ale patrząc w oczy księdzu proboszczowi. PROSZĘ JEDNAK PRZYGOTOWAĆ DOWODY
  Będę się przysłuchiwać tym wszystkim WOJUJACYM SPRZEDAWCZYKOM z tego " oficjalnego pisma" .
  Do niedzieli zatem !!

  129 49