Starosta Tomal, o objeździe do Sułkowic: Rozumiem kierowców, ale obecnie to jedyne wyjście

 • Ania 24 lip

  I tak źle i tak niedobrze, Taka już nasza polska mentalność. Do tego w Polsce zawsze wygrywa przetarg najtańsza oferta, a równie ważnym kryterium powinno być jak szybko dana firma i bez zbędnych utrudnień zrealizuje inwestycję.

  Most zastępczy - przecież to trzeba dodatkowego architekta, konstruktora i jeszcze ktoś musi brać odpowiedzialność za tymczasową prowizorkę. A najważniejsze, że ma być tanio.

  10 1

Remont Rynku potrwa kilkanaście miesięcy. Wiemy, kiedy ruszą prace

 • Ania 17 lip

  Jak dla mnie to powinni na rynku niemal w całości park zrobić. Handel ucieka z rynku bo nie ma gdzie wygodnie zaparkować. Imprez czy uroczystości niemalże się nie organizuje i tak na rynku, A trzymać tyle betonu bo kiedyś był tam targ bez sensu.

  2

Krzysztof Halek: Bezpieczeństwo na Zakopiance mogą zapewnić bezkolizyjne przejazdy [WIDEO]

 • Ania 11 wrz 2018

  Ja tam wolę takie obietnice wyborcze niż wizjonerskie plany na 2150 rok - przynajmniej widać że ktoś dostrzega problemy zwykłych mieszkańców.

  Jeśli się nie da wybłagać GDDKiA o budowę tuneli, niech przynajmniej zrobią wjazd z porządnym dodatkowym pasem a dalej zawrotki z długimi pasami startowym. Jestem ciekawa czy Szlachetka przed kampanią z kimkolwiek w warszawce rozmawiał, żeby w końcu ogarnąć tą nieszczenną zakopiankę. Pewnie nie bo jeszcze ostrowski miałby się czym pochwalić - takie to chore nasze Państwo jedynej prawilnej partii.

  11 28