Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 8 cze 2016
  kazdoor napisał/a:

  Czy są możliwe odwiedziny na oddziale położniczym? Bo do niedawna był zakaz

  Nikt nie może wejść na oddział, ale ty możesz wyjść i możesz pokazać dzidziusia przez drzwi :-)

  4
 • 8 cze 2016
  MamaAnia napisał/a:

  Prawdopodobnie przychodziły do Ciebie panie z oddz. położniczego, a nie od noworodków :)

  Mój syn.nie wyszedł ze mną że szpitala, niestety musiał zostać i przyjezdzalam do niego na karmienia więc z położnych z oddziału noworodków także.mialam doczynienia i nie.doswiadczylam niczego złego. Przyjezdzalam, karmilam a w razie pytań otrzymywalam rzetelna odpowiedź, w razie próśb - pomoc. Nigdy się nie zdarzyło żeby któraś z położnych była niemiła a o karmieniu glukozą nie.slyszalam, wiem że dokarmiaja i mój syn też był dokarmiany - mlekiem modyfikowanym i jak.widzialam inne dzieci też.

  8 4
 • 8 cze 2016
  abra napisał/a:

  A teraz napisz jak ci pomogly panie na oddziale noworodków. Oprócz tego ze kazaly dopajać dziecko karmione piersią glukozą.

  Miałam problemy z karmieniem małego bo.na początku nie mialam Zbyt wiele pokarmu a mały nie chciał ssać, ciągle wolałam do siebie położna i nigdy nie spotkałam się z odmowa bądź tekstem typu "od czegoś.masz te cycki". Położne zawsze chętnie. przychodzily i pomagały mi przykładać dziecko do piersi, mówiły jak to robić i zawsze.powtarzaly żeby.sie nie denerwować że na początku tak bywa... Oczywistym jest ze jak matka nie ma czym karmić to dokarmiaja maluchy. Ja nie.rozumiem... Chciałabyś żeby twoje dziecko było głodne bo ty nie.umiesz go nakarmić bądź nie.masz.na tyle pokarmu?
  Te pretensje są trochę bezpodstawne :-)

  20 4
 • 7 cze 2016

  Rodzilam w myslenickim szpitalu w maju tego roku. Oczywiście jak większość wcześniej słyszałam bardzo negatywne opinie na temat tego szpitala więc prawie całą ciążę obstawialam szpital w Krakowie jednak w związku z tym że jestem z Glogoczowa i było to moje pierwsze dziecko bałam się zwyczajnie że albo nie zdążę dojechać albo coś niespodziewanego wydarzy się w drodze do np jakiś wypadek, korek - bo przecież Kraków wiecznie zakorkowany... No i wyszło jak wyszło, pojechałam do szpitala w Myślenicach - bez boli, ale z obawą bo zaczęłam krwawic. Ba miejscu okazało się że to jeszcze nie poród ale zostawiono mnie na oddziale. W ciągu 24 godzin dzidziuś był na świecie i pisze ta opinie ponieważ uważam że nie sztuka jest dodawać same negatywy, ważne żeby wszystkie przyszłe mamy które chciałyby rodzic w.myslenicach a tak jak ja mają obawy wiedziały że naprawdę WARTO - warto rodzic w Myślenicach. Wielkie podziękowania dla p. Beatki położnej - bo to dzięki niej przetrwalam :-)
  - Niesamowity personel, który służy pomocą
  - Fantastyczni lekarze
  - nigdy nie usłyszysz że zadajesz głupie pytanie, choćby było najglupsze na świecie
  - super atmosfera na sali porodowej, nie lezysz i nie czekasz aż się zacznie tylko ciągle w ruchu pomagasz dziecku by było szybciej :-)
  - Ogromną pomoc położnych i lekarzy, którzy odpowiedzą na każde pytanie i udziela fachowej pomocy w każdej sytuacji
  - Po porodzie fachowa opieka, bardzo miłe i uprzejmie panie położne pomogą w sytuacjach kryzysowych i tych mniej kryzysowych :-P
  - Dzidziuś zabierany na nocki i w trakcie dnia, także mamusia Może odpocząć
  - Pięknie odnowiony oddział, sale dwuosobowe, jedna łazienka na dwie sale
  Podsumowując - naprawdę polecam, chyba jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze w.obcym dla mnie miejscu a jestem osobą która nigdy wcześniej nie.musiala zostać w szpitalu i sam fakt tego budził we mnie niepokój. Dodam jeszcze że na porodowce miałam niesamowity doping że strony lekarzy i położnych a po porodzie położna pomogła.mi się wykąpać. Lekarz będący przy.porodzie oraz położna odwiedziły mnie także później jak dzidziuś był już że mną sprawdzając i pytając czy wszystko w porządku :-)
  I co najwazniejsze - nikomu za.nic nie zapłaciłam i nie wynajelam sobie prywatnej pielegniarki :-)
  Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.

  52 4