Gmina ostrzega przed oblodzeniem. My przypominamy kto odpowiada za odśnieżanie dróg

 • 30 gru 2019

  Ale żeś wrzucił artykuł. Żenada.

  1 2

Niedawno wypowiedział wojnę drifterom. Dzisiaj Tomasz Suś proponuje inne rozwiązanie

 • 19 wrz 2019

  Uważałem Twój post za wartościowy do momentu, kiedy napisałeś, że e-sport to w sumie nie sport. Uwielbiam, jak się totalny laik usiłuje wypowiadać w temacie, na którym się całkowicie nie zna. Sam mówisz, ze nie rozumiesz, ale najwyraźniej nie przeszkadza Ci to w deprecjacji aktywności, która robi się coraz popularniejsza, coraz bardziej wyrafinowana i wymaga często daleko większych umiejętności, niż bezsensowne palenie gumy na parkingu.

  2 1

Będą przerwy w dostawie prądu. Zobacz, kiedy zabraknie go w twoim domu

 • 3 wrz 2019

  Po co w ogóle trudzą się informowaniem o przerwach w dostawie energii elektrycznej. W Osieczanach i Drogini CODZIENNIE jest przerwa w dostawie prądu. CODZIENNIE. Poznaję to po zresetowanych zegarach w sprzętach domowych. Już mi się przestało chcieć je ustawiać wciąż na nowo. Komputery mają już UPS, bo po kilku utraconych postępach w pracy człowiek się uczy na błędach.

  4

Burmistrz Jarosław Szlachetka złożył ślubowanie. Czy uda mu się zrealizować swój program?

 • 19 lis 2018

  "Politycy są jak pieluchy. Powinni być zmieniani często i z tego samego powodu."
  Tom Blair

  30 5

Czy ktoś korzysta z kładek nad Zakopianką? Test Radia Kraków

 • 27 kwi 2016

  Wszystkich zwolenników tuneli pod zakopianką zapraszam do zwiedzenia tunelu pod estakadą w Myślenicach. Mocz, kał, śmieci, graffiti i - wieczorami - obawa o własne bezpieczeństwo. Siedlisko i miejsce schadzek lokalnych meneli. Zarząd dróg czyni słusznie, nie dając się przekonać ignorantom, że tunel to rozwiązanie lepsze. Tańsze - tutaj się zgodzę, ale na pewno nie lepsze. Nie w naszych, polskich, warunkach.

  14 8