Rafał Trzaskowski odwiedził Myślenice. „Im więcej problemów nam robią rządzący, tym większa jest mobilizacja wśród ludzi”

 • 6 cze

  Nie czekaj- poszukaj kto sponsoruje tę lewacką choćby Biedronkę- nie trzeba wiele wysiłku. Zakładam, że internet ogarniasz skoro linki umiesz wkleić. Jeśli to służy polskim interesom w Twojej opinii to nie mam pytań. To tylko jeden przykład z wielu. Fundacja Batorego i tym podobne do tego- jest im podobnych sporo, To są konkrety i trzeba tylko chcieć szukać, a nie bredzić o jakichś staruszkach i czarnych siłach zła. Siły dobra to nie są, to jeśli nie zła to czyje? Polskie pieniądze to też nie są, więc jeżeli zagraniczne to czyim interesom służą? Polsce chcą pomóc w ramach braterskiej miłości? O nienawiści soku z buraka nierozłącznie związanego z warszawskim ratuszem też nie słyszałeś? To pewnie jego sposób na budowanie tej wspaniałej wspólnoty, o której brednie wyżej wygadywał. Biedactwo warszawskie na nic sensownego kasy nie ma, ale na palety w strefie relaksu, projekty co tam lesbijka ma w słoiku kasa płynie od Trzaski szerokim strumieniem. Przekręt za przekrętem. W sytuacji kryzysowej nie wiedział jak działać i niestety z pomocą przeciwników politycznych był w stanie ogarnąć swoje szambo. Wstyd i hańba taki prezydent- miasta czy państwa- obojętnie.

  15 12
 • 6 cze

  Jak przyzwoicie te głosy zbierano też łatwo znaleźć w necie. Uczciwie w Twojej opinii? Ja się dziwię, że nie w 2 godziny. Wyborcza to tuba PO i lewactwa, idealne źródło wiedzy dla ludzi bez umiejętności samodzielnego myślenia :) Dziwne jest to, że ludzie potrafią zrobić krzywdę państwu tylko dlatego, że wystawiono kolejnego kontrkandydata dla znienawidzonego dudziaczka- jakiego to już nie ma dla nich znaczenia. Przyzwoity człowiek to nie jest z pewnością, opłacany przez obce siły, choć nie przyznaje się do tego tak jak tęczowa Biedronka, a nieudolny włodarz zdecydowanie.

  17 15
 • 5 cze

  ......Rafał Otoka-Frąckiewicz.

  11 15
 • 5 cze

  Patrząc na jego rządy w Warszawie...Nie dziw, że się zgodził, bo tam gdzie obecnie sprawuje kiepską władzę już średnio go chcą. Gotowy do współpracy był tylko wtedy, gdy nie mógł sobie z warszawskim szambem poradzić- poza tym: typowy lewar. Świetnie go ostatnio wypunktował Rafał .

  32 32

MgFoto pokazało najlepsze zdjęcia swoich fotografików wykonane w 2019 roku

 • 8 mar

  Fotografików?