Pytanie do świeżoupieczonych mam :)

 • 28 sty 2014

  Witam, ja urodziłam synka w grudniu 2012r. w Krakowie i wybrałam sobie położną środowiskową właśnie panią Wiolettę. Zadzwoniłam do niej po wyjściu ze szpitala i jeszcze w ten sam dzień była u mnie. Bardzo miła i sympatyczna kobieta. Pomocna w karmieniu piersią i można do niej zawsze zadzwonić w razie pytań czy wątpliwości. Pomoże wykąpać maluszka i wesprze młodą mamę w tym trudnym czasie. Polecam :)

  6 5

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 11 lis 2013

  Ja polecam panią Martę z salonu na ul. Rzemieślniczej. Fachowa ręka i doświadczenie sprawiają że fryzury i koloryzacje, które wykonuję są na najwyższym poziomie..

  10

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

 • 22 lip 2013

  Ja osobiście nie polecam doktora M. byłam u niego gdy mój synek był chory aż 3 razy w ciągu tygodnia, gdyż lekarstwa które przepisywał synkowi nie działały. Poza tym mimo, że na początku miał katar i ropiało mu oczko a potem jeszcze kaszlał, synek nie został osłuchany przez lekarza ani raz!!! Jak dla mnie lekarz niezbyt miły i zdarzają mu się błędne diagnozy.

  Problem jest też wtedy gdy ktoś chce się dostać do doktora. Trzeba wcześniej dzwonić do recepcji i umówić się ale jest też dużo mam, które nie umawiają się i zawsze jest zamieszanie...;/

  6