Nad morze z małym dzieckiem...

 • 18 paź 2016

  Sporo atrakcji mają w Aquapark Reda. Byłam tam parę tygodni temu pierwszy raz w życiu i na pewno jeszcze wrócę. Jest strefa dla dorosłych, jest dużo stres typowo dla dzieci. Co ciekawe tam można nawet sobie przenocować. Jest takie wydzielone miejsce jak Green Village. Kusi mnie to, pewnie zabierzemy dzieci na taki wypad z mężem.

  1 2

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 18 maj 2016

  Jestem pacjentką w gabinecie Tomasza Łabiaka na Podkowińskiego. Profesjonalista, z bardzo delikatnym podejściem. Wiadomo, że wizyta u ginekologa jest krępująca, a tutaj nie czuć tego stresu.

  3 14

Brama garażowa

 • 18 maj 2016

  Moim zdaniem obecnie najlepsze bramy na rynku oferuje firma OKNO KONCEPT. Mają siedzibę na Zakopiańskiej 56.

  1

Budujemy dom - jak postawić w miarę niedrogi dom

 • 18 maj 2016

  Nie ma co szukać niepewnych producentów. Ja mam okna oknoplast i montowałam z OKNO KONCEPT i jestem bardzo zadowolona. Polecam porozmawiać z Radkiem Piszczkiem – tel 12 290 70 98.

  19

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

 • 18 maj 2016

  Mam okna od nich i świetnie się sprawują. Mniejszych strat ciepła nie można osiągnąć. Tylko ważne, żeby je dobrze zamontować. Z tym można zwrócić się do Pana Radosława Piszczka z Krakowa - 12 290 70 98.

  1 11

Czy w Krakowie warto kupić mieszkanie na wynajem

 • 26 kwi 2016

  Pozytywnie oceniam kontakt z biurem „Bracia Sadurscy” (krakow.sadurscy.pl). W samym Krakowie mają ze 4 oddziały jeśli dobrze liczę. Na duży plus to kwestia prowizji jest u nich, gdzie można się trochę targować, na pewno jest to u nich kwestia do negocjacji, nie trzymają się tak sztywno jak inne agencje. Inna sprawa to ubezpieczenie OC przeprowadzanych transakcji, które tutaj jest wysokie bo na 500 tyś euro.

  2 8

POLECIE JAKAS KRAWCOWĄ

 • 6 kwi 2016

  Dobre mam doświadczenia z salonem Elizabeth Passion (stronka salonu elizabethpassion.com). Ja u nich kupowałam w Krakowie przy ul. Długiej, a tak swoją drogą to się niedawno dowiedziałam, że moja koleżanka jeszcze ze studiów też u nich kupowała swoją suknię, tylko że w salonie w Gdyni. Moja jest klasyczna, atłasowa, w bardzo tradycyjnej formie, dość długa, taka jak sobie wymarzyłam. Czas oczekiwania na gotową suknię to w moim wypadku wyniosło lekko ponad 3 miesiące, więc nie tak najdłużej.