Media w Myślenicach

 • 15 lip 2016

  ITV już całkiem sPISzczała :
  Dzisiejszy serwis ITV Myślenice i zapowiedź, kto będzie następnym gościem TV w nadchodzącym tygodniu.....? no zgadnijcie ......no kto ? nie.......? tak, tak ... znowu :
  JAROSŁAW SZLACHETKA (poseł PiS)

  Żal że mamy tylko jedną telewizję i do tego tak upolitycznioną :(

  11 6
 • 11 lip 2016
  zwolnejPolski napisał/a:

  ITV Myślenice na początku swojej działalności była telewizją genialną a dzisiaj tak jak tutaj piszecie - telewizja Szlachetki PIS , Obajtka PIS , Hajduka PIS dla mnie dyskwalifikacja !!! to nie jest telewizja obiektywna !!!!!!

  Nie zdziwimy się jak następnymi gośćmi specjalnymi w ITV będą po kolei:
  p. Łatas PIS,
  p. Suder PIS,
  p. Kurowski PIS
  itd ....

  12 3
 • 11 lip 2016

  W temacie mediów Myślenickich krótko i na temat:

  Telewizja ITV = telewizja lokalna PiS-u
  Gazeta Myślenicka = gazeta UMiG Myślenice

  11 2

Nowe rachunki po podwyżce wody

 • 8 lip 2016

  Burmistrz i Rada Miasta klepnęli te chore ceny w głosowaniu !!!
  Co za bzdury, że nie mają na to wpływu ??? Mają !!!

  28 2
 • 8 lip 2016

  Na naszym osiedlu (1000 - lecia) ludzie nie mają już sił płacić tak wysokich opłat za wodę i ścieki. Przegięciem totalnym jest, żeby 3 osobowa rodzina (w moim przypadku) płaciła po 300 -400 zł miesięcznie za wodę. To skandal !

  Ale ludzie nie wytrzymali i coś w nich pękło, zbiera się ogromna grupa ludzi która chce odwołania burmistrza w referendum. Nie zdziwię się jak reszta miasta przyłączy się do tych działań.
  Koniec z wyzyskiem mieszkańców i chorymi cenami.
  My płacimy krocie za wodę i ścieki po czym te środki idą na taką Margaret która przyjechała, zaśpiewała 2 piosenki i pojechała, a kosztowało to pewnie ze 100 tysięcy.

  34 4
 • 24 cze 2016

  Cena wody jest ustalona, a co za tym idzie totalnie zawyżona przez Miasto i Gminę Myślenice.
  To myśleniccy samorządowcy ustalili taką cenę i ją poparli w głosowaniu.

  Mało kto wie, że tym sposobem gmina pokrywa grube miliony, które wywaliła na Myślenicki Zakład Utylizacji Odpadów, który przez złe zarządzanie topił przez lata właśnie te nasze miliony.

  W czasach gdy ujęcia wody mamy pod nosem, a oczyszczalnia ścieków jest na terenie miasta, takie ceny to RABUNEK W BIAŁY DZIEŃ. Ale takich radnych sobie wybraliśmy i mamy to co mamy.

  Innymi słowy PŁAĆ i PŁACZ, a przy kolejnych wyborach drogi mieszkańcu miasta Myślenice, przypomnij sobie o tym i nie daj się już nabrać na to, że w kolejnej kadencji Ci którzy obecnie rządzą w naszym mieście obniżą Ci rachunki za wodę i ścieki.

  33

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

 • 3 cze 2016

  Walker i krowka123 !!!

  Wasz język w wypowiedziach na tym forum sięgnął dna.

  Wasze obelżywe wpisy, opluwające wszystkich ludzi o innych poglądach są żenujące i godne najwyższej pogardy.

  Taki jak wasz jest właśnie dzisiaj język rozwścieczonych zwolenników PISu, zaczynacie gardzić wszystkim i wszystkimi, którzy nie są z PIS.
  Mnie też zaraz pewnie oplujecie i zwyzywacie słowami Waszego prezesa nazywając animalnym,
  ale pamiętajcie nawet najwięksi zwolennicy waszej ideologi zaczynają pomalutku przecierać oczy, które przesłoniła mgła zwana "500+" . Nawet w naszym mieście ludzie zaczynają dostrzegać, że wolność i święty spokój cenniejsze są od tych 500 zł.
  Plujcie jadem dalej, szczujcie na nas kolejne osoby z waszego środowiska - powodzenia !

  do czasu...

  9 20
 • 30 maj 2016
  krowka123 napisał/a:

  Nowoczesna czy zdarta płyta
  http://wpolityce.pl/polityka/294708-kukiz-dostrzegl-na-plakacie-unii-wolnosci-sprzed-lat-posel-gasiuk-pihowicz-juz-wtedy-po-stronie-jedynie-slusznej-linii

  Ale sensacja ! Już naprawdę PISiory nie macie co w tych biurach robić tylko tak jak krowka123 siedzieć w czasie pracy na forum ???
  Kukiz niech idzie do okulisty lub zmieni trunek, bo na zdjęciu w żadnym przypadku nie jest wskazana posłanka. A co do Uni Wolności to przecież połowa obecnego PISu tam kiedyś była.
  Co więcej posłowie czy też marszałkowie z PISu np. Marszałek Piotrowicz był prokuratorem w PRLu i był głównym oskarżycielem w procesach opozycjonistów.
  Czepiacie się każdego gówna które może dowalić Platformie, Nowoczesnej czy też PSlowi, ale to nic nie da bo część tych partii razem z KODem obalą wasze nadzieje na demolkę demokracji w naszym kraju.

  7 13

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 19 maj 2016
  KOD-MYSLENICE napisał/a:

  Drogi kolego,
  nigdy nie byłem związany z PO i chętnie wyjaśnię osobiście nurtujące Cię wątpliwości.
  KOD ma tyle wspólnego z PO co z PiSem.
  Napisz do mnie w prywatnej wiadomości, spotkamy się i porozmawiamy.
  My nie narzucamy swoich poglądów, dlatego wierz w to - na co masz tylko ochotę.
  My jednoczymy w dobrej sprawie- nie dzielimy.
  My nie żyjemy nienawiścią - tylko szukamy łączących nas wartości.
  Chcemy silnej Polski. Polski wszystkich Polaków a nie Polski jednej partii.

  Na tym forum każdy kto nie jest z "Jarosławem Polskę zbaw" jest potępiany, wyzywany i gnojony.
  To też pokazuje jacy naprawdę w środku są zwolennicy PiSu.

  BARDZO CIESZĘ się, że w Myślenicach powstał KOD i już czuję się jego członkiem.
  Musimy walczyć o wolność i demokrację, tym bardziej, że powyższe wpisy pokazują jak czasem daleko od rzeczywistości są osoby popierające i klaszczące obecnej władzy.

  29 70

Obecna władza zatrudniła tysiące hejterów, którzy piszą na wszystkich forach internetowych.

 • 4 maj 2016
  Bolek napisał/a:

  Ile już było "farm lajków" na fejsie. Pojawia się FP typu np "pobijamy rekordy polubień dla JPII". Potem taka farma, która miała kilkaset tysięcy lajków zostawała sprzedawana za któryś tysiąc zł (albo i więcej- nie wiem). Następnie FP zmieniał nazwe na "Nie lubie Pis" i tak sobie działa do dzisiaj. Jestem pewny, że 80% osób, która lajkowała "rekordy polubień dla JPII" nawet nie wie w jakiej obecnie grupie się znajduje.

  Druga sprawa, bywasz w tzw. "Darknecie" ? Podobno roi się tam od ofert sprzedaży setek tysięcy kont (widmo) na fejsie bądź w/w farm lajków. To jest propaganda przede wszystkim nowoczesnej i platformy. Przed wyborami Pis nigdy nie miał potężnych FP na fejsie a jednak wygrał zdecydowanie z PO.

  Już nie wspominam o setkach troll kont na fejsie. Wejdź na któryś FP PO i obczaj sobie profile hejtujących a będziesz wiedział o czym mówię. Obstawiam, że 60-70% ogółu to konta fikcyjne i "sztuczne lajki".

  Wiadomo kto chciał "odzyskać" władzę na portalach społecznościowych. O "etatach" dla hejterów nie będę nawet wspominał bo śmiać mi się chce, jak fanatycy platformy zarzucają Pisiakom to, co sami od dawna robią.

  Ale Was zabolało pismaki PISu że ktoś na tym forum odkrył prawdziwe karty jak to jest z postami chwalebnymi dla prezesa. Tak tak tak dokładnie tak się to właśnie odbywa. Tysiące zatrudnianych PISmaków pisze dla prezesa i opluwa swoimi wpisami wszystkich którzy są przeciwko władzy naczelnika państwa Jarosława.
  Na szczęście PISmaki nie są w stanie (póki co) ocenzurować internetu i ja człowiek który boi się o wolność i bezpieczeństwo wewnętrzne Polaków, będę Was PISmaki krytykował i hejtował na każdym z możliwych forów. Gdziekolwiek się da. A będę to robił do końca świata i o jeden dzień dłużej lub do końca Waszej partii.

  PIS okłamał wyborców - kupując ich tylko za jałmużnę +500, a odbierze to z nawiązką w podwyżkach za energię, żywność, waluty, paliwo itd. Nie wspomnę już o innych kłamliwych obietnicach.

  6 29

W sobotę 02.04.2016 od 14:00 na Rynku Myślenickim będzie można otrzymać Konstytucję RP

 • 5 kwi 2016

  No właśnie. Pokażmy tutaj, że tak naprawdę to tylko PISowcy sieją w sieci nienawistny hejt, a do tego obrażają w niebywale wulgarny i obelżywy sposób, wszystkich i wszystko.

  Jak widać zwolennicy czy to .Nowoczesnej czy Platformy itd. potrafią pisać mądrze, grzecznie o co najważniejsze bez tej chorej nienawiści jaką reprezentują zwolennicy obecnie nam panującego pana prezesa.

  3 14
 • 3 kwi 2016
  Gascan napisał/a:

  Może pomińmy temat partii a zwróćmy uwagę na ludzi czyli nas wszystkich. Takie szufladkowanie jest bez sensu i nie ma w tym żadnej racji. Korwin nie jest mój, nie jestem zwolennikiem jednej partii. Po tym co się wydarzyło w naszej polityce, wyznaję zasadę, że każdy pomysł czy inicjatywa dobra dla kraju czy dla obywatela może być przeze mnie poparta bez względu na partię która jest tego autorem. Jeśli głosuję na partię A, to nie znaczy że odrzucam wszystko co wymyśli partia B, jeśli jest to dobra dla nas wszystkich. Polityka powinna być dla kraju i obywateli ponad podziałami a wy tego nigdy nie zrozumiecie i cały czas szufladkuje się ludzi i wprowadza konflikt. Jak coś się komuś nie podoba to od razu że jesteś z pisu, twój korwin, twój kukiz bla bla bla. A ja ponawiam pytanie. To że nie było partii Nowoczesnej w czasach platformy czyli przez ostatnie 8 lat, nikogo z lokalnych działaczy prących do polityki nie usprawiedliwia. Żaden z was nie krytykował, nie czytało się tylu komentarzy, bo większość startowała z Platformy i siedziała cicho. Mimo że nie pcham się do polityki dążyłem do uregulowania kilku pewnych spraw indywidualnie, niestety kolesiostwo w polityce sprawia że potrafią z ciebie zrobić śmiecia i samemu nic nie zdziałasz.

  No to właśnie powstanie .Nowoczesnej daje możliwość do wspólnego dialogu.
  Sam fakt jakie poparcie ma PIS w naszym powiecie świadczy, że ludzie do tej pory naprawdę nie mieli wielkiego wyboru. Bo albo mieli do wyboru ubabraną PO albo właśnie PIS z jego wszystkimi obietnicami bez pokrycia i wadami. Woleli wybrać nie ubabranych ( przynajmniej tak im się wydawało).
  Ale do meritum; Nowoczesna daje szansę na rzeczowe rozmowy z poszanowaniem poglądów.

  Dlatego dla mnie fakt, że w naszym mieście powstało powiatowe koło Nowoczesnej jest bardzo dobrą informacją.

  8 10
 • 3 kwi 2016

  Dziękuję .NOWOCZESNA Myślenice za tę wspaniałą akcję z Konstytucją.
  Byłem na rynku konstytucję otrzymałem i jestem pod ogromnym wrażeniem tej akcji.
  A wydawało się że Myślenice to miasto PISu, a tutaj jedna akcja Nowoczesnej i bardzo duże zainteresowanie myśleniczan. Bardzo się cieszę że w naszej lokalnej polityce pojawiły się nowe osoby i te osoby są w .Nowoczesnej Myślenice.

  13 24
 • 1 kwi 2016
  jasmin napisał/a:

  A jak zapytasz ludzi czemu nowoczesna to nie umieją odpowiedzieć bo jest to ciemna masa sterowana przez Petru co im każe guru to robią biedne owieczki , które tak naprawdę niewiedzą o co ich szefowi chodzi . :)

  Chyba pomyliłeś partie, bo twój opis idealnie panuje do tego co panuje w PiS-ie. Cytując ciebie:
  "co im każe guru to robią biedne owieczki , które tak naprawdę niewiedzą o co ich szefowi chodzi...."

  28 24
 • 1 kwi 2016
  Aleburza napisał/a:

  Robią co mogą;) a im więcej robią tym sondaże niższe :)

  Tak, tak - sondaże pokazały już ile są warte podczas ostatnich wyborów.
  Nowoczesna idzie po zwycięstwo w kolejnych wyborach czy tego chcesz czy nie .

  24 46
 • 1 kwi 2016

  BRAWO !!! Tak trzymać Myślenicka .N

  21 38

Rozdajemy Konstytucję RP: Nowoczesna Myślenice

 • 1 kwi 2016

  zapowiadam się na to wydarzenie.

  2 8