Przekształcanie działek

 • 31 mar 2016

  Może zorganizować jakieś zebranie, żeby poinformować ludzi? Niech każdy się dowie w jakim poważaniu mają radni mieszkańców wsi, które im żadnych korzyści nie dają!!! Zebranie podpisów . Jak ja dzwoniłam do radnych to wszyscy teraz mówią, że radni z okręgu Pana burmistrza najbardziej chcą zmiany kolejności przekształcania w tym oczywiście przewodniczący komisji!!!!
  Wszyscy mieszkańcy tych miejscowości powinnidzwonić pod nr podane przez wojtek81. Niech wiedzą że nie mogą robić z nami co im się żywnie podoba!!! Pan Kazimierz Dąbrowski przyjmuje na Słowackiego chyba tam gdzie jest geodezja... Codziennie do 15. Warto więc go systematycznie odwiedzać... W końcu jako przewodniczący komisji ma naprawdę dużo do powiedzenia!!!

  36 1
 • 30 mar 2016

  I to jest normalne, żeby tyle czasu czekać na przekształcenie własnej działki?! Niedowiary!!! A jeszcze bardziej zdumiewające jest to że Radni zmieniają ustalaną kolejność jak im się tylko podoba!!! Nie licząc się z tym że ktoś ma plany!!! Zasań, Bulina, Łęki... Dlaczego te miejscowości tak długo czekają???

  32 1
 • 29 mar 2016

  Znam ten ból!!! U nas... Zresztą bardzo blisko Waszej miejscowości też był problem z doczekaniem się na przekształcenie działki z rolnej na budowlaną... Do momentu aż ważna osobistość nie kupiła tam działki.... To jest chore że mając własną działkę ale nie mając znajomości nie można wybudować domu. I z tym się zgodzę że nie warto ignorować takich małych miejscowości! Bo o ile taniej będzie przekształcić działki w takiej Bulinie czy Łękach niż w Głogoczowie??? Zwłaszcza że mieszkańcom obiecywano!!!! Czy oni są gorsi bo mieszkają w małych wsiach????

  57 1