Myślenice: Pijana 18-latka zniszczyła 7 samochodów

 • 12 paź 2013

  Przed 22 dzisiaj znów była na ławce szarpała się z chłopakami któryś jej przywalił w twarz dobrze że inni ja obronili bo by chyba nie przezyła a policja gdzie? Przyjechali teraz 23.20 spisali nie tych co trzeba a oni poszli po piwo i siedza dalej Co jeszcze musi się stać to ja juz nie wiem....

  14 2
 • 10 paź 2013

  Dawno powinni zamontować na tym placu zabaw kamere Non stop coś tam się dzieje a policja ... heh kiedyś jak przyjechali na interwencję to stali 10 minut zeby wszyscy zdazyli sie rozejsc Ci odważniejsi co zostali zostali spisani a "bohaterzy" zaczeli do policjantów rapować machać rękami itp. policja odprowadziła ich do klatki posprzatała po nich butelki i odjechali a towarzystwo wyszło z powrotem i impreza trwała nadal Padła mi kamerka ale nastepnym razem udokumentuje taka interwencję PO PROSTU SZOK I ŻENADA!!!

  25 7

Śmieciowa rewolucja: Burmistrz dziękuje mieszkańcom. Oceń wprowadzone zmiany [WIDEO]

 • 30 sie 2013

  Minusów jest sporo:
  1.Wciąż nie wszędzie postawione są wiaty
  2.śmieci z tych stojących są wywożone za rzadko i kopy powstające na kontenerach spadając na ziemie i tak się mieszają
  3. Pojemniki na pieluchy jak na bloki są MIKROSKOPIJNE też wciąż przepełnione
  4. Brak kontroli nad segregacją sprawia że w około porozrzucane wersalki regały itd. a w środku jak ktoś nie umie czytać czy nie wiem co jest przyczyną ale czarne worki luzem stoją i nikt ich nie usuwa!
  5. Już nie raz widziałem jak ludzie z bagażników wyciągają śmieci i wrzucają do kontenerów
  6. W domach jednorodzinnych to już w ogóle jest jakiś dramat normalnie larwy w tych śmieciach całym workiem ruszają !!!

  Reasumując gnój, smród i ubóstwo plus chamstwo ludzi plus nie dopracowana ustawa = POLSKA
  Burmistrz być może nie całkiem ponosi winę ale w tej kadencji to już tyle sobie nagrabił (busy, sprawa w sądzie, ścieżka na której spacerować jest zakaz, zarabie bez ogniska, jakieś strefy parkingowe, postawiona Dekada a PKS upadł?! i długo by jeszcze wymieniać) mam nadzieje że już kolejny raz nie zasiądzie na tym stanowisku! Być może to czuje i co tylko może to opodatkuje obetnie zakaże odbierze i do końca kadencji Myslenice będą jak BigBrother!!!!

  35 4

Od 1 lipca segregujemy śmieci: Jak sobie radzicie? [WIDEO]

 • 1 lip 2013

  Na osiedlu ruszyły budowy nowych wiat stare pojemniki na zewnatrz dowalone na maxa. Wiaty nie postawione robotnicy jak to robotnicy dwóch robi pięciu patrzy i brak jakichkolwiek informacji. Od dziś wszystko powinno działać a jest w rozsypce. By się redakcja nie ośmieszała takim artykułem który z rzeczywistością nie ma nic wspólnego! Przy jednym z koszy ponaklejane są na starych kontenerach naklejki widziałam taki malutki zielony na pieluchy w moim bloku jest 6 malutkich dzieci myślę że taki koszyk to nie podoła naszym zużyciom ;) Ogólnie katastrofa chaos zamieszanie i dziadostwo

  10 2

34 mln euro dla Myślenic na uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej

 • 6 mar 2013

  Uważam że przy takim budżecie warto by było pomyśleć wreszcie o odwodnieniu Osieczany Temat od czasów powodzi został historią i pewnie kolejne tragedie będą dopiero przyczyna kolejnych zapewne TYLKO rozmów i obietnic!!!

  12 2

Problem z Psami/gryzą, rzucają się, nikt nic z tym nie robi

 • 2 wrz 2010

  A dla mnie to wszystko nie zrozumiałe ... wolno biegające psy to zaniedbanie właścicieli więc takie psiaki powinny być wyłapywane. Ja jestem właścicielem psa i wyprowadzam go na smyczy choć czasem w odludnieniu puszczam go wolno - pies tez powinien czasem się wybiegać :-) ale to fakt sami nie raz uciekaliśmy do domu przed jakimś bydlakiem typu doberman ale niestety raz się nie udało i mój pies był pogryziony a agresor miał zostać uspany a tymczasem dalej lata wolno

  1

Okres zasiłkowy w OPS 2010

 • 2 wrz 2010

  Składałem dziś papiery o rodzinne i doznałem pozytywnego szoku... Na korytarzu sprawnie mnie obsłużono a w pokoju dzieki temu spedzilem zaledwie 5 min oby tak juz bylo co roku... a jakie są wasze wrażenia?

  1