Weronika Muniak wróciła do domu. Jej poszukiwania trwały od 3 tygodni

 • 22 mar 2018

  Ale jesteś niedojrzała. "Granie na uczuciach?". Matko! Czyli co, oczekiwaliście nieszczęśliwego zakończenia, chyba braliście pod uwagę, że mogła po prostu uciec z domu? Czy podobnie jak 6 lat temu przy Mamie Madzi, udowadniacie, że wśród nas jest stado kretynów, którzy bezkrytycznie angażują się w otaczający ich świat?

  Czytaj ze zrozumieniem....Jak człowiek szuka sensacji to ogląda seriale typu W11 albo Fachowcy na TTV...... Pisze o konkretnym przykładzie niedojrzałości emocjonalnej dziecka, która wymaga fachowej opieki specjalisty..... Kretynem to może Ty jesteś .... bo jak czytam Twój komentarz to aż odczuwam wstyd istnienia.....Madzia? Po co w ogóle mieszasz bajki? Co ma piernik do wiatraka ? Twoja odpowiedź jest nisko żenująca.....Nic nie wnosi ....Spójrz na wpisy wyżej, anie neguj bez potrzeby!

  25 14
 • 22 mar 2018

  Wczoraj na FB dziewczynka bardzo wulgarnie reagowała na wpisy innych użytkowników cyt:
  "Gówno wiecie (....) Może i gówno wiemy, ale nie zasłużyliśmy sobie na to by takie chamskie odzywki padały z ust osoby, której losem przejmowała się cała Polska i nie skromnie powiem trochę zagranicy.... :-( Jestem zbulwersowana!!!! Dziś konto już jest nieaktywne.... Nie wiem czy ktoś się podszył, ale skutek jest nie współmierny... Następnym razem ludzie będą mniej empatyczni....Oby nie było tych następnych razów, ale niestety tak to widzę, ponieważ NIKT NIE LUBI JAK GRA SIĘ NA ICH UCZUCIACH, a tu cała Polska zaangażowała się w poszukiwanie nastolatki.....

  58 12

Myślenicka drogówka ma nowy radar. Sprawdzą go w ten weekend

 • 12 sty 2018

  No ba..... Dlatego ten sarkazm ;-) To tak w nawiązaniu do tych ostatnich filmików w necie o tym jak policja bezprawnie zatrzymuje do dmuchania....Im więcej z nimi będziesz dyskutował tym więcej się doszukają.... Szczerze? Jestem za rutynowymi kontrolami i jestem przeciw piratom drogowym! Biorąc pod uwagę statystyki z minionego roku dotyczące kolizji i wypadków drogowych kontrole są tu "dobrem" koniecznym !

  1 3
 • 5 sty 2018

  Jak mnie zatrzymają to im wyskoczę z tekstem czy mają ode mnie pozwolenie na nagrywanie ;-)

  Art. 190a. kk § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 ;-)

  26 24

Kobielnik: Zabił brata siekierą, bo pokłócili się o działki

 • 17 lis 2016

  Rozumiem, że byłe świadkiem?

  22 5