Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 15 mar 2016

  do TYGRYSEK
  tak SAMI SWOI z Poznachowic
  A jeżeli chodzi o Pana SZ. to juz sama nie wiem co myśleć,rozmawiałam z narzeczonym,pytałam znajomych co u nich kamerował.ogólnie wypowiadali się OK.więc mam nadzieje że będzie w porządku wszystko.
  Pozdrawiam

  13 3
 • 14 mar 2016

  Łał czytam te opinie,i jestem troche zszokowana pon. Będe miała już nie długo Pana SZ. Na weselu, i teraz to zwątpiłam,pocieszający jest fakt że u znajomych dużo robił wesel na których byłam i nic podobnego nie słyszałam.przeważnie pozytywne opinie. Naszczęście o zespole SAMI SWOI nic negatywnego nie pisze bo bym sie juz całkiem załamała,mam nadzieje że sie sprawdzą.
  Boje sie tylko o sale Arkadie bo tam faktycznie o dzwięk ludzie narzekają,chociaż rozmawiałam z zespołem to nic żle nie mówili.powiedzieli tylko tyle że bywa gorzej,ale za to cała reszta tj.obsługa,sala,jedzenie przewyższa wszystko. Byłam na dniach otwartych,i na weselu rok temu dla mnie ok.no choziaż ja się znam
  Pozdrawiam tych wszystkich co robią wesela,bo człowiek sie naprawde stara chce mieć wszytko dopracowane,i finansowo też nie jest łatwo, a tu życie i tak samo wszystko weryfikuje.

  19 3