Forum Młodych PiS w Myślenicach

 • 4 paź 2009

  Cyrk może po prostu wystarczy przyjść i zapytać jak się mają pewne sprawy, czasami zwrócić uwagę, poprosić o poruszenie jakiejś kwestii. Naprawdę proszę zrozumieć, że politycy są dla Was i można w każdej chwili przekazywać im swoje sugestie i przedstawiać problemy.

  Adzygmunt chodzi o biuro PiS.

  2
 • 4 paź 2009

  Jabłek co prawda na zebraniach nie spożywamy, ale oczywiście jeżeli masz ochotę przyjść do biura to zapraszam.

 • 4 paź 2009

  [quote=Mysleniczanin007]Skoro tak juz dywagujemy na temat karier politycznych to ja mam takie pytanie do autora watku. Zalozmy taka sytuacje; Mlody, prezny, z wyzszym wyksztalceniem. Niezwykle przystojny i nad wyraz blyskotliwy. Zarzadzajacy ponad dwustuosobowa firma z ponad cztero milionowym obrotem netto w skali roku. Zonaty, bezpartyjny. Jakie ma szanse na stolek Burmistrza w momencie przystapienia do PiSu? Czy moze wzorem posla Palikota powinien dolaczyc do Platformy Obywatelskiej? ;)[/quote]
  Do PiS może przystąpić każdy, oprócz oczywiście członków innych partii. Jakie ma szanse na zostanie burmistrzem? To zależy od tego czy sam będzie chciał kandydować i od tego czy ludzie obdarzą go zaufaniem i na niego zagłosują :) PiS nad piękno i bogactwo przedkłada jednak kompetencje ;)

  1
 • 21 wrz 2008

  Forum Młodych PiS Myślenice ogłasza rozpoczęcie działalności.

  Prosimy o kontakt ambitnych, pomysłowych i gotowych do współpracy młodych ludzi, którym bliskie są ideały Prawa i Sprawiedliwości. Pomożemy Ci rozwijać Twoje pasje. Damy Ci możliwość wejścia w tajniki pracy poselskiej, podstawę na której będziecie mogli zdobyć potrzebne w życiu polityczne doświadczenie. Damy możliwość kształtowania swej osobowości w gronie aktywnych działaczy politycznych, a także ludzi z pierwszych stron gazet.

  MYŚL SAMODZIELNIE!
  WSPIERAJ NAJLEPSZYCH!
  DOŁĄCZ DO NAS!

  Pis & LOVE!

  CZEKAMY NA CIEBIE!
  M@il: forummlodych@interia.eu
  Telefon kontaktowy: 607 712 944
  www.fmpismyslenice.wordpress.com>

  7 13