Szukam architekta

 • 3 lut

  Witam. Szukam architekta do adaptacji projektu. Znacie kogoś godnego polecenia? Z góry dzięki za odpowiedzi

  2

Panaceum

 • 25 wrz 2018

  [cytat=Roger]Panaceum, próbujecie stawiać shit-hop wyżej od Punk Rocka i Metalu??? Nie sądziłem, że coś mnie bardziej rozbawi dziś wieczorem.
  To ja podam tylko dwie myślenickie nazwy: The Bastard i HellHaven. Popularnością nie dorośniecie im nigdy do pięt, o poziomie muzycznym nawet nie wspomnę.

  Roger a moje zdanie o Twoim komentarzu, najlepiej oddaje ta scena :
  https://www.youtube.com/watch?v=kuyZhv1HPHQ

  5 6
 • 12 cze 2018

  Nie rozumiem polskiej mentalności ani trochę. Czemu mają służyć takie wpisy jak mirekm czy bartek? Naprawdę w tym kraju trzeba cisnąć każdemu komu się chcę coś więcej niż tylko siedzieć i narzekać jak mu jest źle i ciężko? Goście mają pasję, talent, poświęcają temu mnóstwo czasu a wy tylko potraficie napisać jakieś żałosne wypociny.

  18 5

Jaros to pierwszy raper z tego miasta, który wystąpi na Dniach Sułkowic

 • 4 maj 2018

  [cytat=bartek]To nie zmienai faktu, ze nie wystapiliscie.

  Serio? Czy Ty to piszesz na serio? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy masz coś z głową? Jak można być takim człowiekiem? Straciłeś kiedyś w życiu kogoś bliskiego? Gardzę takimi ludźmi jak Ty

  13 1
 • 3 maj 2018

  Nie znam sytuacji ale trochę sam sobie zaprzeczyłeś. Jeśli dla nich najważniejszy byłby lans w parasolkach to chyba nie odwołali by tam koncertu.

  10 4
 • 3 maj 2018

  Jeśli chodzi o region myślenicki to dla mnie bezkonkurencyjni są goście z Panaceum.

  13 10

Zakaz handlu w niedzielę: Najpierw dla dwóch w miesiącu, następnie dla wszystkich

 • 29 lis 2017

  Nie rozumiem dlaczego ktoś porównuję pracę lekarza do pracy w spożywczaku? Serio stawiacie na równi ratowanie życia i kupienie słodyczy w niedzielę? W Austrii z zakazem handlu nie mają problemu. Sklepy są tam czynne do 18 w sobotę, w niedziele zamknięte i ludzie jakoś żyją.

  5 34

Piłka nożna V liga: Wygrana Orła na inaugurację

 • 24 sie 2017

  kar9876 Człowieku ogarnij się trochę. Pod artykułem o Górkach piszesz, że redakcja promuje wyłącznie zespół z górnego przedmieścia. Pojawił się tekst o Orle to źle bo nie ma składu gości. W kolejnym artykule wytniesz autorowi rozmiar czcionki?

  1

Piłka nożna, A-klasa: Górki wygrywają z Rudnikiem 4:3

 • 15 sie 2017

  Kar986 Trochę słabo się orientujesz. C klasa nie istnieje już drugi sezon. O Orle tez było do nie dawna sporo artykułów więc nie widzę większego problemu.

  7 3

Bilon - gdzie wymienić?

 • 7 mar 2016

  Dzięki za odpowiedzi. Wybiorę się do PKO, z maszynką do liczenia pójdzie najszybciej. Pozdrawiam

  1
 • 6 mar 2016

  Witam! Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Myślenicach można wymienić bilon. Mam kilka setek w "drobiazgach", może ktoś zna jakiś bank albo inny punkt gdzie można dokonać takiej wymiany. Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

  6 5