DALIN REAKTYWACJA. Czy pierwsza drużyna wróci na stadion Grochala?

 • Krzysztof Murzyn 26 kwi 2015

  Co Ty piszesz kolego ... niesmialy?
  Zastanów się dobrze (3 razy) ..... zanim coś publicznie napiszesz. To nie jest Hyde Park.
  Ex Prezesa i ..... nomen omen kuratora powinieneś z szacunkiem kiedykolwiek go zobaczysz pozdrawiać NA KOLANACH. Takich ludzi należy szanować do końca. Pozostawił klub w normalnej sytuacji.
  Jeśli "ktoś" ma ochotę na tworzenie grupy seniorów to nich ZNAJDZIE kasę dla zawodników, którzy nie mają żadnych sentymentów dla gry w prawie 100 letnim klubie. Dla innych powinno nie zabraknąć pieniędzy.
  Życzę sukcesów nowemu Zarządowi, aby mu się to udało.

  7 4

Dalin - siatkówka

 • Krzysztof Murzyn 26 paź 2012
  Marcin84 napisał/a:

  To od kiedy znany jest terminarz ! od wczoraj? Nie można było wcześniej zarezerwować hali ? Bez przesady. Godzina rozumiem może ulec zmianie ale jeśli jest hala podobno budowana dla siatkówki to o co chodzi.

  Terminarz rozgrywek sekcji piłki siatkowej (zarówno kobiet jak i mężczyzn) przekazano dla Spółki zarządzającej Halą na Zarabiu po opublikowaniu przez PZPS (II liga) i MZPS (III liga). Wówczas okazało się, że dwa terminy (13.10 - mecz z MKS V LO SAN-Pajda Łańcut i 27.10 - mecz z MKS MOS Wieliczka) są już zarezerwowane dużo wcześniej na inne imprezy o szerszym zasięgu i randze.
  Stąd decyzja o rozegraniu ww. meczy na Hali przy SP 3. Rozumiemy stanowisko Spółki i nie widzimy w tym żadnych "podtekstów" (tak bywa od kilku lat i stąd zmiany gospodarza zawodów lub miejsca). Wprawdzie zwiększa się dla Sekcji organizacja zawodów w SP 3, jednakże jesteśmy na to przygotowani.

  2 5
 • Krzysztof Murzyn 24 paź 2012

  Poinformowano mnie, że na forum ożywiła się dyskusja o siatkówce w Myślenicach.
  Bardzo dobrze - może coś wniesie pozytywnego.
  Kilka ostatnich postów przedstawia jednak nie do końca obiektywną prawdę lub są wręcz obraźliwe.
  Nie będę wplątywał się w polemikę z poszczególnymi osobami - zaleta bądż wada forum, jednak przypomniam, że taka drogą (krytyka bez przedstawienia innych rozwiązań) "zniszczono" już w siatkówce myślenickiej kilka zasłużonych i oddanych osób.
  Informuję również, że przy myślenickiej siatkówce jestem od ponad 30 lat i przez ten czas przeżywałem różne wzloty i upadki. Nigdy nie uzyskałem z tego tytułu żadnych korzyści materialnych, politycznych czy też "towarzyskich" - wręcz przeciwnie.
  Za podjęte decyzje oraz działania rzeczywiście odpowiadam i nie zamierzam zwalniać się z "odpowiedzialności".

  Ponawiam również apel, który wielokrotnie adresowałem do wszystkich zainteresowanych siatkówką w Myślenicach, że sekcja potrzebuje: ludzi do społecznej pracy, bezinteresownych działaczy do pomocy organizacyjnej, sponsorów i filantropów.
  Każda osoba się liczy, gdyż pracy jest bardzo dużo.
  Ze swojej strony zapewniam, że NATYCHMIAST jak znajdzie się osoba chętna do "prezesowania" - składam rezygnację z pełnionej funkcji.

  Wszystkich zainteresowanych prawdziwą pomocą sekcji piłki siatkowej KS Dalin zapraszam na mecz II ligi kobiet z MKS MOS Wieliczka w sobotę 27.10.2012 godz. 16.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach ul.Pardyaka.
  W trakcie meczu lub po jego zakończeniu chętnie spotkam się z wszystkimi, którym leży na sercu dobro myślenickiej siatkówki.

  Krzysztof Murzyn

  4 5
 • Krzysztof Murzyn 28 lis 2011

  Przepraszamy wszystkich zainteresowanych za błędy PZPS-u. Z powodu bardzo długiej decyzji o wykluczeniu Pogonii Proszowice zrobiło się duże zamieszanie. Jedne drużyny (MKS MOS Wieliczka) dokoptowano, inne (SMS Sosnowiec) przeniesiono do innej grupy jeszcze inne (Pogoń Proszowice) najpierw wykluczono a później reaktywowano. Stąd całe zamieszanie i pojawiające się w internecie różne wersje terminarza.

  Ostatecznie: 3.12.2011 (sobota) Dalin wyjeżdża do Pogoni Proszowice. W pierwszej wersji miała byc pauza.
  następnie: 10.12.2011 (sobota) Dalin u siebie podejmuje Siarkę Tarnobrzeg. - mecz o 18.00
  14.12.2011 (środa) Dalin wyjeżdża do MKS MOS Wieliczka.
  17.12.2011 (sobota) Dalin podejmuje Jedynkę Tarnów - mecz godz. 18.00
  kolejne mecze w 2012.
  Niestety na www.dalin.myslenice.pl jest błąd w terminarzu. PRZEPRASZAMY.

  3.12.2011 zapraszamy na pojedynek III ligi mężczyzn do hali na Zarabiu na godz. 18.00.
  Dalin podejmuje UKS Brzeszcze.

 • Krzysztof Murzyn 21 lis 2011

  Potwierdzam - ostateczne terminy meczów w najbliższy weekend - sobota 26.11.2011:
  III liga Mężczyzn DALIN Myślenice - POLITECHNIKA Kraków godzina 15.15 później po meczu
  II liga Kobiet DALIN Myślenice - RKS Bolesław V LO Rzeszów godzina 18.00

  Serdecznie zapraszamy.

  1
 • Krzysztof Murzyn 21 lis 2011

  Informacje o terminarzu rozgrywek umieszczana jest na www.dalinmyslenice.pl w zakładce piłka siatkowa oraz terminarz.
  Tam podane są daty i przeciwników drużyn KS Dalin (zakładki: kadra mężczyzn, kadra kobiet).

  Precyzyjnie godziny rozgrywania meczów niestety podawane są z wyprzedzeniem kilkudniowym. Ma to związek z ustaleniami z drużynami przyjezdnymi oraz z terminami zarezerwowanymi dla sekcji piłki siatkowej przez Zarząd Hali Widowiskowej.
  Dla informacji: w najbliższę sobotę (26.11) KS Dalin ma rezerwację w godz. 14.30 - 17.00 oraz 18.30 - 21.00. W tych godzinach odbędą się 2 mecze piłki siatkowej:
  III liga mężczyzn: Dalin - Politechnika Kraków (planowana godz. rozpoczęcia 15.15)
  II liga kobiet: Dalin - RKS Bolesław V LO Rzeszów (planowana godz. rozpoczęcia 19.15)
  Przerwa pomiędzy meczami wynika z rezerwacji przez inną grupę korzystającą z hali.
  Czynimy starania, aby mecze mogły się odbyć "jeden po drugim" i stąd nieznana jest precyzyjna godzina rozpoczęcia meczów.

  Informacje o meczach podawane są również na plakatach, które pojawiają się w środę lub w czwartek przed meczami, jednak bardzo często są "zasłaniane".

  1
 • Krzysztof Murzyn 18 wrz 2011

  Informuję, że drużyna seniorek KS Dalin - II liga Kobiet rozpoczyna rozgrywki w sezonie 2011/2012 w dniu 23.09.2011 meczem na wyjeździe z RKS V LO Rzeszów.

  Ponadto, drużyna seniorów została "dokoptowana" do III ligi małopolskiej i w sezonie 2011/2012 będzie uczestniczyła w tych rozgrywkach.
  Pierwszy mecz w Myślenicach 01.10.2011.
  Serdecznie zapraszam.
  Szczegóły niebawem na www.dalin.myslenice.pl

  1 1
 • Krzysztof Murzyn 24 paź 2010

  Tak potwierdzam wyniki przedmówcy.
  IV liga Mężczyzn: Dalin Myślenice-Grom Gromnik 2:3 (25:17,15:25,28:26,22:25,12:15)
  II liga Kobiet: Dalin Myślenice-Extrans Patria Sędziszów Małopolski 1:3 (19:25,21:25,25:13,21:25)

  1
 • Krzysztof Murzyn 22 paź 2010

  Inauguracja rozgrywek siatkówki w Myślenicach w dniu 23.10.2010.

  IV liga mężczyzn KS DALIN Myślenice - Grom Gromnik. Hala Widowiskowo - Sportowa w Myślenice Zarabie ul. Zdrojowa godz.15.30.

  Po meczu o godzinie 18.00 mecz II ligi Kobiet KS DALIN Myślenice - KS Extrans-Patria Sędziszów Małopolski.

  2
 • Krzysztof Murzyn 13 wrz 2010

  Rzeczywiście. Przepraszam, za błąd w miesiącu. Oczywiście rozgrywki II ligi rozpoczynają się 09 października 2010, natomiast w Myślenicach dopiero 3 kolejka czyli 26 październik 2010. Cały terminarz http://www.pzps.pl/II-Liga/Kobiety//1/leagueStage,group,4.html Myślę, że zainteresowani zorientowali się w pomyłce.

  Licencja. Do udziału w rozgrywkach centralnych czyli II liga Kobiet wymagana jest licencja wydana przez PZPS. Informuję, że Komisja ds. wydawania licencji przyjęła dokumenty przesłane przez nas i wydała w dniu 10.09.2010 licencję dla KS Dalin na sezon 2010/2011. Opóźnienie w skompletowaniu dokumentów powstało wskutek zmiany Zarządu Klubu i braku odpowiedniego wpisu do Sądu Rejestrowego.

  Dla pozostałych drużyn młodzieżowych i biorących udział w rozgrywkach prowadzonych przez MZPS - licencja nie jest wymagana.

  Licencja do Organizacji Imprez Masowych odbywających się w Hali Widowiskowej na Zarabiu jest sprawą osobną i podjęliśmy już pierwsze działania, aby taką otrzymać. Zgodnie z przepisami właściwej ustawy stwierdzamy, że wymaganych dokumentów jest bardzo dużo. Osoby pragnące pomóc w zgromadzeniu odpowiedniej dokumentacji prosimy o kontakt i będą mile widziane.

  1
 • Krzysztof Murzyn 13 wrz 2010

  Reaktywowanie Sekcji męskiej w KS Dalin jest próbą popularyzacji siatkówki w Myślenicach jeszcze w większym zakresie niż dotychczas. Nie oczekujemy spektakularnych sukcesów, a jedynie umożliwiamy chłopcom - mężczyznom rozwijanie swoich zainteresowań. Sekcja jednocześnie nie zapominana o dziewczętach, TO ICH DRUŻYNA (II LIGA) JEST PRIORYTETEM I NAJWAŻNIEJSZYM CELEM SEKCJI.

  Do drużyny dołączyły dwie "nowe" zawodniczki. Katarzyna Sarlej i Anna Kowalik (obie poprzednio AZS Skawa Wadowice). Aktualnie zawodniczki trenują 5 razy w tygodniu, natomiast sezon rozpoczynają 09.09.2010. meczem na wyjeździe. W Myślenicach zgodnie z terminarzem KS Dalin inauguruje rozgrywki dopiero 26.09.2010. Do tego czasu trzeba dokonać wszystkich obowiązków, związanych ze zgłoszeniem do rozgrywek itd.
  Jest więc "trochę" czasu, aby odpowiednie komunikaty i informacje o dziewczynach - kobietach pojawiały się również na tym forum.

 • Krzysztof Murzyn 6 wrz 2010

  Mamy nadzieję, że ostatni raz wykorzystujemy to forum do komunikatów. Co prawda strona KS Dalin jest jeszcze nie skończona, jednakże intensywne prace administratora zbliżają się do końca. Zainteresowanych zapraszamy na www.dalin.myslenice.pl i jednocześnie prosimy o wyrozumiałość.

  Komunikat Sekcji:
  W związku z odwołaniem zajęć Sekcji Piłki Siatkowej w hali sportowej na Zarabiu w dniu 10.09.2010 z powodu imprezy Trial des Nations 2010 zapraszamy chłopców z roczników 1997,1998,1999 na zajęcia w dniu 08.09.2010 o godz. 16.00. Prosimy zabrać sprzęt treningowy. W tym też terminie odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

 • Krzysztof Murzyn 4 wrz 2010

  W zeszłym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia reaktywowanej sekcji Piłki Siatkowej Mężczyzn.

  Do drużyny seniorów zgłosiły się 23 osoby w wieku 17 - 24 lat z terenu powiatu myślenickiego. Uzgodniono sprawy organizacyjne w tym rozkład treningów. Komunikaty dla zainteresowanych zostaną niebawem podane na stronie siatkówki, o czym poinformujemy na forum.

  Grupa początkowa niestety nie zdążyła się zorganizować i pierwsze zajęcia zostały przełożone na następny tydzień. Mamy nadzieję, że rozpoczęty rok szkolny przyczyni się do lepszej komunikacji pomiędzy zainteresowanymi osobami.

 • Krzysztof Murzyn 30 sie 2010

  Sekcja Piłki Siatkowej KS Dalin zaprasza chłopców z roczników 1997,1998,1999 na treningi do organizowanej grupy początkowej. Pierwszy trening i spotkanie organizacyjne odbędzie się 03.09.2010 o godz. 15.30. Prosimy zabrać sprzęt sportowy.

 • Krzysztof Murzyn 30 sie 2010

  Przepraszam, że wykorzystujemy to forum do ogłoszeń. Pragniemy, aby do czasu uruchomienia strony klubowej te informacje docierały do szerokiej grupy osób.

  Sekcja Piłki Siatkowej KS Dalin zaprasza osoby na trening oraz spotkanie organizacyjne drużyny męskiej w dniu 02.09.2010 godz.16.00 w hali widowiskowej na Zarabiu. Prosimy zabrać sprzęt treningowy.

 • Krzysztof Murzyn 30 sie 2010

  Na dzień obecny kilkanaście osób złożyło słowne deklaracje udziału w zajęciach siatkarskich. Wg informacji trenerów istnieje również zainteresowanie wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. W tym tygodniu po kilku spotkaniach organizacyjnych podamy więcej szczegółów odnośnie działalności sekcji. Zainteresowanych odsyłam do biura KS Dalin.

 • Krzysztof Murzyn 28 sie 2010

  Chciałbym poinformować, że Zarząd Klubu Sportowego "Dalin" Myślenice podjął uchwałę o reaktywowaniu męskiej drużyny siatkarskiej.
  Drużyna męska zorganizowana zostanie w ramach działającej Sekcji Piłki Siatkowej (dotychczas kobiet) KS Dalin od września 2010. W sezonie 2010/2011 I drużyna seniorów uczestniczyć będzie w rozgrywkach IV ligi.

KS Dalin Myślenice - NOWA OFICJALNA STRONA

 • Krzysztof Murzyn 23 lis 2010

  Proponuję Ci skontaktować się telefonicznie (12 272 04 96) lub osobiście (Myślenice ul. Zdrojowa 7a - za halą widowiskowo - sportową) z biurem klubu. Wg moich informacji najlepiej to zrobić od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 18.00, gdyż wówczas masz pewność, że udzielą Ci dobrych i kompetentnych informacji, kto zajmuje się Twoją kategorią wiekową i kiedy trampkarze mają zajęcia.