PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

 • 12 kwi 2016

  Ja właśnie otrzymałam wczoraj zwrot:)) czekałam od 26 lutego.

  2 3
 • 7 kwi 2016
  Renia08 napisał/a:

  Dzisiaj udało mi się dodzwonic do miłej Pani księgowej... mówiła mi że luty juz rozliczony... teraz rozliczaja pierwszy tydzien marca...więc najlepiej tam zadzwon... ja skąłdałam w polowie marca i powiedziała mi patrząc na moje dane że do 2 tygodni będzie mój zwrot..ale tak czy tak rzeczywiście bardzo długo w tym roku... ja tez zwykle do 2 tygodni miałam.. jakkolwiek nie składałam

  O no to może w tym tygodniu jeszcze dostanę zwrot, zobaczymy, dziękuję za informacje :)

  1 2
 • 5 kwi 2016
  Renia08 napisał/a:

  a czy masz zwrot na dzieci czy zwyczajną nadpłąte?

  owszem mam zwrot na jedno dziecko, ale to nie zmienia faktu że trwa to bardzo długo, w zeszłym roku przy zwrocie na jedno dziecko czekałam tylko 2 tygodnie a teraz dokładnie od 26 lutego i nic .

  2
 • 31 mar 2016
  mk45 napisał/a:

  czytam forum i dziwie się piszecie Państwo że ktoś złożył elektronicznie w marcu ja czekam od 17-czy 18 lutego i dalej cisza

  dokładnie ja złożyłam pit 28.02 elektronicznie i dalej nic cisza, więc to czy ktoś był osobiście czy złożył elektronicznie nie jest żadna regułą, urząd kieruje się zupełnie innymi kryteriami, z tego co czytałam w pierwszej kolejności wypłacają rodziną wielodzietnym, ale czy do końca też tak jest to nie wiem.
  Trzeba porostu czekać cierpliwie i tyle

  1

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 9 kwi 2016
  1921 napisał/a:

  Chciałbym się dowiedzieć(z czystej ciekawości), jaki ruch jest w niedawno otwartej galerii w godzinach 8-18 oraz w weekendy? Byłem tam 3-4 razy, w tygodniu, po godzinie 19. Pustki jakie tam panują bardzo mnie zastanawiały.

  Byłam dzisiaj w Galerii i ruch bardzo duży, może dlatego że otwiera się nowy sklep 50style?

  4 11
 • 12 mar 2016
  Coffe_Latte napisał/a:

  Słoneczna 2E, no chyba że ktoś uważa, Galerię otwartą 3 miesiące temu za starą.

  To jak najbardziej nowa Galeria, i całkiem fajna:)

  7 15
 • 12 mar 2016
  Coffe_Latte napisał/a:

  Słoneczna 2E, no chyba że ktoś uważa, Galerię otwartą 3 miesiące temu za starą.

  4 4
 • 11 mar 2016

  Ja osobiście uważam, to za dobry pomysł że taka galeria powstała.:)

  9 10
 • 11 mar 2016

  Co sądzicie o naszej Nowej Galerii Handlowej ? :)

  6 9

Galeria Myślenicka prawie gotowa. Otwarcie 28 listopada

 • 5 kwi 2016

  Ja osobiście z usług tej myjni nie korzystałam, słyszałam tylko, że jest dość dobra,ale ile ludzi tyle opinii, musisz się sam przekonać o ich skuteczności. :)

  1
 • 21 mar 2016

  Czyli jutro ruszam na zakupy Świąteczne :) dziękuję za odpowiedź :) ;)

  4
 • 21 mar 2016

  Kwiaciarnia? Super :) Byłam dzisiaj w Galerii i widziałam wysepkę z pięknymi kwiatami, czy ta sama osoba będzie miała tam kwiaciarnię ?

  4
 • 8 mar 2016

  Też słyszałam coś na ten temat, podobno że jest to bardzo prawdopodobne :)

  9
 • 2 mar 2016

  mcm1- Nie mylcie Myślenic z Krakowem, u nas drogie sieciówki się po prostu nie przyjmą, mała ilość mieszkańców. A po drugie dlaczego mamy wpuszczać sieciówki skoro mamy swoje rodzime sklepy? Dajmy szanse naszym lokalnym sprzedawcą. Mnie ta Galeria się podoba, wszystko w jednym miejscu:)

  14
 • 2 mar 2016

  Nie wiem o co wam ludzie chodzi, w jednym miejscu możecie zrobić zakupy, spożywcze, elektroniczne, odzieżowe itp., chodzicie sobie spokojnie pod dachem, autko zaparkowane na dole albo na dachu i super. Dobrze wiemy że w Myślenicach żeby coś kopić trzeba się nabiegać, i jeszcze miejsce parkingowe znaleźć, a tu macie wszystko w jednym miejscu.

  13 1

GALERIA MYŚLENICKA

 • 1 kwi 2016

  Będąc dzisiaj w Galerii widziałam, że 9.04 będzie otwarcie nowego sklepu 50style.

  7 5
 • 8 mar 2016

  Z mojego własnego doświadczenia, i opinii innych, w Galerii jest obecnie chyba najtańsza apteka w Myślenicach, przeważnie 10 zł taniej na produkcie niż w innych dobrze znanych. To chyba bardzo dobra wiadomość dla wszystkich :)

  23 16
 • 2 mar 2016

  Dajcie Galerii szansę na rozwinięcie skrzydeł, a nie od razu zakładajcie że zbankrutuje. Czy można po 3 miesiącach mówić że dany interes padnie albo nie?, bez przesady, potrzeba czasu żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski.

  23 8

Galeria Myślenicka otwarta. Jak oceniacie największy obiekt handlowy w powiecie?

 • 4 mar 2016

  Rozumiem Pani rozgoryczenie tą sytuacją, ale czy warto przekreślać zakupy w Galerii przez jednego ochroniarza?, może warto zgłosić taki fakt do biura, albo kierownika sklepu, przyznam Pani natomiast rację co do faktu, że oczywiście ochrona nie powinna się tak zachowywać.

  14 1
 • 4 mar 2016

  Jestem w Myślenicach codziennie, i z tego co ja zaobserwowałam to nie tylko Słoneczna jest " ciągle zakorkowana". W godzinach szczytu, gdzie wszyscy jadą do pracy, bądź z pracy na większości ulic są korki, a w soboty nie ma gdzie stanąć, i to nie dotyczy tylko ulicy Słonecznej, do rynku ciężko wjechać, pod cegielnią też ruch, więc jak nie rozumiem takiego podejścia do sprawy, że przez Galerię takie korki. Nie było Galerii, była Dekada i tez korki były wiecznie. Przestańcie wreszcie mówić, że Galeria to samo zło i przez jej otworzenie same, nieszczęścia w mieście. Widzę że większość wyznaje zasadę, że co nowe to trzeba od razu krytykować,tak dla swojego widzi mi się, wszyscy krytykują to ja też, a może warto poświęcić sobie jeden dzień, wejść i rozejrzeć się dokładnie!!, co jest w Galerii i w jakich cenach, a nie odwiedzić jeden sklep i krytykować całość.

  15 1
 • 3 mar 2016

  Górny parking, super sprawa, dużo miejsca i jeszcze widoki można pooglądać. Dla mnie osobiście bomba :)

  14 1
 • 2 mar 2016

  Ty chyba nie byłeś w tej Galerii ? Bo nie rozumiem Twojego stwierdzenia jaka klientela taka galeria ? Przecież w tej galerii jest drogo a czy w galerii Bonarce czy Krakowskiej jest drogo ? NIE....

  Jeśli ktoś wysuwa stwierdzenie, że w Galerii jest drożej niż w Bonarce, to tak naprawdę chyba w niej nie był, tylko odwiedził jeden sklep i na podstawie jednego sklepu skreśla cały obiekt. Trzeba pochodzić po innych lokalach, porównać ceny, bo jeżeli to co w Bonarce kosztuje powiedzmy 30zł a tutaj 40zł, to żadna różnica, na paliwo albo na bilet żeby dojechać do Bonarki wydasz dużo więcej.
  No chyba, że zależny komuś na tym że powie " Byłem w Bonarce i kupiłem" i to mu podnosi prestiż, to ok, ale ja wolę kupować u naszych rodzimych przedsiębiorców, i poprawiać rynek zbytu w Myślenicach a nie w Krakowie.

  12 2

Niebezpieczne drzwi GALERIA MYŚLENICE

 • 2 mar 2016

  To na chodniki w Myślenicach też uważajmy, bo można się na nich wywrócić, wystające kostki itp. Zajmijmy się poważnymi sprawami.
  Wielokrotnie wchodziłam do Galerii i nie miałam problemu z drzwiami. :)

  14 4