Myślenice: O polityce prorodzinnej i programie 500plus z posłem Szlachetką

 • 25 lut 2016

  a co do posła Szlachetki... Czepiacie się. Krytykujecie: przypomnijcie mi jakąś aktywność Bobowskiej - poza zdjęciami wrzucanymi na FB z posiedzeń komisji sejmowchych.... szkoda że selfie nie robiła sobie jeszcze spod stołu. Albo Łatasa - jakieś spotkanie ?? jakaś aktywność ? ...jedna rzecz przychodzi mi tylko do głowy do której wolę nie wracać., dla dobra samego b. posła... Senator Bisztyga ? cos komuś ? dla ludzi ? widziałem z Cugowskim raz filmik z rynku. Może jedno spotkanie.
  Ale wiadome błotem trzeba obrzucić. Taka zasada. Osobiście uważam że trzeba było przyjść, wysłuchać i jeśli trzeba skrytykować i nie zostawić suchej nitki na Szlachetce a nie bluzgać jak tchórz z tylnego fotela. Takie moje zdanie... znając życie pewnie pisowskie., szlachetkowskie i w ogóle... :D Pozdr.

  20 18
 • 25 lut 2016

  Czepianie się do programu 500+ jest dla mnie nie zrozumiale. Czy to "platfus" czy to "pisior" korzyści będą bez względu na to jaką linie przyjmą przeciwnicy obecnego rządu. Swoja drogą ciekaw jestem czy ci najgłośniejsi przeciwnicy nie przyjmą tej pomocy... W moim przypadku wygląda to tak. Przez 12 lat pracy zawodowej uczciwie płace podatki. Nigdy nie pracowałem na czarno. Rozliczam się z każdej złotówki. cieszę się że wreszcie Państwo w realny sposób mi pomorze. Nie tyle mi co moim dzieciom bo pieniądze które otrzymam planuję odkładać dla nich.
  Taka polityka pro rodzinna lepsza niż żadna....

  15 14