Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • 16 sie 2016

  krowka123 ( czyli forumowy nick Szlachetki) i inne PISmaki zawsze będą krytykować wszystko to co robią normalni ludzie w naszej gminie. Wystarczyło przyjść na myślenicki rynek i zobaczyć, że akcja KODu to był bardzo fajny heppening, który gromadził bardzo wiele osób od najstarszych do najmłodszych. Sam fakt, że ja wpisując się do KODu w sobotę byłem 43 osobą zapisującą się na rynku do tego ruchu i to w Myślenicach można powiedzieć enklawie pisu. Ludzie coraz bardziej zaczynają widzieć to co nakłamał im PiS i pomalutku zaczynają zmieniać swoje poglądy i to nawet w Myślenicach. Jeszcze trochę wytrzymajmy, a ludzie sami w naszej gminie sami dojdą do wniosku, że oprócz 500+ PIS nie ma im już nic do zaoferowania.

  10 18

500+ w Myślenicach

 • 13 lip 2016

  bierzcie póki można bo 500+ plus to już pomału będzie historia, kasa z kredytu 20 miliardów zaraz się skończy i bęc

  6 3

Media w Myślenicach

 • 13 lip 2016

  Gazeta Myślenicka zawsze była burmistrza to z jednej strony zrozumiałe, bo to Urząd Miasta ją finansuje, ale obiektywizmu zero w niej.
  Telewizja ITV wielka szkoda bo też uważam że z fajnego lokalnego medium zrobiła się telewizja Szlachetki i PIS dlatego już nie oglądam chyba że coś się zmieni.

  16 6

W Myślenicach mamy już .NOWOCZESNĄ !!! BRAWO !!!

 • 18 kwi 2016
  eddie napisał/a:

  Pisowcom żal dupę ściska jeszcze 3 i pół roku i koniec komunę przeżyłem i pis przeżyję.Pozdrowienia

  Dokładnie tak. Jakoś to przeżyjemy, a potem będziemy z przyjemnością oglądać spektakularne procesy Trybunału Stanu dla poszczególnych osób miłosiernie nam obecnie panujących:)

  12 33
 • 18 kwi 2016

  Świetna informacja. Bardzo kibicuję Nowoczesnej Myślenice.
  I to naprawdę będzie "dobra zmiana" bo do tej pory myśleniczanie mogli swoje sprawy
  przedstawiać tylko w biurze posła Szlachetki, które praktycznie jest non-stop zamknięte, a pana posła nigdy tam nie ma.
  Teraz nowe biuro, nowej nowoczesnej partii - to daje nadzieję że te nasz "zwykłe" sprawy będziemy mogli przedstawić, a tam na górze ktoś się nimi zainteresuje.

  9 44

W sobotę 02.04.2016 od 14:00 na Rynku Myślenickim będzie można otrzymać Konstytucję RP

 • 4 kwi 2016
  Bolek napisał/a:

  Człowieku po pierwsze gdzie masz napisane że jestem za Pisem ? Ja wiem, że wy żyjecie w swoim ograniczonym świecie i to co sobie wymyślicie jest jedyną słuszną prawdą którą próbujecie innym wmówić ale bez jaj :) Ja przynajmniej nie zaklinam rzeczywistości i nie pisze o tej ubogiej sobotniej akcji, że była "wspaniała" itp a okazała się tak na prawdę jednym wielkim blamażem i siarą bo nikt prawie nie przyszedł I TO SĄ FAKTY. Myślicie, że z 10 kont będziecie sobie wypisywać jak było "zajebiście" i "więcej takich akcji" to wam ktoś uwierzy ? skończcie pajacować z tą nowoczesną bo jest ona tyle warta co zeszło roczny śnieg, zwłaszcza w Myślenicach i wasze akcje pt. lansowanie czegoś czego nie ma nic tutaj nie zmienią. Ale to robią Ci sami ludzie którzy trąbili wszech i wobec, że jakiś tam NIEDOSZŁY kandydat S. miał zmiażdżyć O. w wyborach na burmistrza hahahaha teraz na siłę próbują tworzyć nowe PO w Myślenicach.

  Ubodzy jesteście w tym wmawianiu na siłę komuś, że białe jest czarne. Polacy już wam pokazali środkowy palec przy ostatnich wyborach więc pogódźcie się z tym i nie róbcie z ludzi kretynów bo tylko wystawiacie się na pośmiewisko. Zresztą zajmij się chłopie czytaniem tej Konstytucji skoro podobno ją dostałeś, może się czegoś ciekawego z niej dowiesz :)

  Dobra, szkoda gadać.
  Myślałem, że to forum ma trochę wyższy poziom.
  Ale skoro nie jesteś zwolennikiem PISu, a ziejesz takim obraźliwym hejtem, no to tylko pokazuje co dzieje się z nami (ze mna też) obywatelami tego pięknego kraju pod rządami PIS.

  Ja tylko napiszę tak: Jako zwolennik opozycji parlamentarnej i używając innego języka niż partia rządząca pragnę powiedzieć: PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM Bolek !!! Tak po prostu za nic PRZEPRASZAM.

  Da się ? Jak widać można bez hejtu.

  8 10
 • 4 kwi 2016
  Bolek napisał/a:

  Marsz to ty sobie chłopie zorganizuj "ludzi chorych na głowę". Chociaż nie, wyobrażacie sobie marsz kodu czy nowoczesnej i te tłumy 5-6 osób w porywach do 10 ? hahaha proszę zróbcie to, będzie błazenada poziom hard ! nawet nie będziecie musieli zgłaszać jako imprezy masowej. Naprawdę was to podnieca pisanie z 10 kont i zachwalanie tego niewypału, który miał miejsce na rynku ? Myślicie, że ludzie to łykną (wiem wiem lata praktyki platformiarskiej was nauczyły, że Polaki to pelikany i co zobaczą w tv lub przeczytają wezmą za pewnik) ? przecież na kilometr wali wałem, to tak jak bym sam do siebie wysyłał listy pocztą i pisał w nich jaki to jestem wspaniały i zajebisty. Napiszcie jeszcze do gazety myślenickiej żeby umieścili podziękowania za tą "akcję" i podpiszcie się "teresa z rodziną"....

  Ps. Szacun LEONQ że dopiero teraz zajrzałeś do konstytucji, tacy ludzie tworzą właśnie nowoczesną (drugą platformę)...na przyszłość proponuje- nie kompromitować się więcej bo Rysiu nie będzie zadowolony...

  BOLEK do twojej tezy o pisaniu z 10 kont , dorzuciłbym dodawanie plusów z bramek proxy.
  Tak to ma tutaj miejsce w przypadku takich osób jak Ty, czyli osób HEJTUJĄCYCH WSZYSTKO I WSZYSTKICH.

  Co gorsza te osoby to zwolennicy tylko jednej partii i tylko jednego człowieka tj. PISu i Jarosława K. który to w ostatnim czasie tak jak Ty pluje jadem na ten gorszy sort Polaków wyzywając ich od "animalnych"

  Co Wam się kurde dzieje.
  Skąd ta wściekłość w zwolennikach PISu ???
  Wasi zwolennicy to tylko niecałe 20% społeczeństwa, dlaczego tak nienawidzicie 80% Polaków ???
  Czy aż tak bardzo wierzycie waszemu prezesowi, że jeśli on powie, że ktoś jest zwierzęciem (animalnym) to wy też tak uważacie ??
  A jeśli wasz prezes, powie tak na Wasze dzieci, czy też bliskie wam osoby, to też mu będziecie bić brawo ???
  Niestety, obawiam się, że tak !

  5 11
 • 4 kwi 2016
  stefano napisał/a:

  o i pojawił się "słynny" Michał Synowiec, który miał wygrywać we wszystkich wyborach, ale pomimo, że na pewno by je wygrał, to z udziału w nich rezygnował :)

  "BartekA Wczoraj 19:31
  Bartek - nie przypominam sobie by Nowoczesna istniała wtedy gdy PO wyrzucała podpisy do kosza"

  Ty piszesz poważnie? Czy żartujesz? A to Nowoczesna pojawiła się "tak O" ? Kto stworzył Nowoczesną, kto jest w jej szeregach?

  „Przyjdzie Balcerowicz z Petru, naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę” – powiedział Andrzej Lepper z mównicy sejmowej w 2005 r.

  Nowoczesna nie powstała tak o, jest to zaplanowane działanie, tak zwane wyjście awaryjne, a ludzie to kupują... i to jest przerażające..

  Nowoczesna to zaplanowane działanie ?
  Tak, to działanie mające na celu lepsze działanie naszego Państwa.
  Czy ty nie widzisz, że Nowoczesna odrzuca wszystkie wnioski o przystąpienie od osób powiązanych w z Platformą Obywatelską ?
  Więc albo tego nie wiesz, albo nie znasz głównej doktryny Nowoczesnej - żadnych przyjęć członków z innych partii - dla mnie to jest akurat atut nr. 1 - tylko ludzie "nowi" w polityce.
  Dlatego jestem tak bardzo za Nowoczesną.
  A tak naprawdę to jedyna partia opozycyjna, która liczy się w sondażach, bo PO już niedługo spadnie poniżej progu wyborczego.

  3 11
 • 4 kwi 2016

  Dzięki chłopaki z koła Nowoczesnej Myślenice za akcję na rynku. Byłem i jestem zachwycony, a konstytucję już czytam.
  Takich fajowych akcji żadna z partii w naszym mieście nigdy nie robiła więc jeszcze większe słowa uznania dla was.
  A może by tak kiedyś pod przywództwem Nowoczesnej Myślenice zorganizować w naszym mieście jakiś marsz KOD-u :)

  5 17
 • 1 kwi 2016

  Fantastyczna akcja ! ! ! Będę na pewno, Brawo panowie z NOWOCZESNA MYŚLENICE.
  Również chętnie podpiszę się pod petycją do Beaty

  19 30

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

 • 16 mar 2016

  Ale rozgorzało w tym temacie :)
  Chyba zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości czują na plecach oddech Nowoczesnej.
  I choć po Platformie i jej ośmiorniczkach mogą jeździć bo i trzeba, to po młodych posłach i działaczach Nowoczesnej trochę trudno. No bo i co dopiero weszli do świata polityki, albo i nieubabrani w żadne afery tak jak PO PIS SLD itp.
  Coś czuję że kolejne wybory parlamentarne to będzie tryumf Nowoczesnej.

  3 8
 • 14 mar 2016

  Myślenicka Nowoczesna była na marszu w niedzielę w Warszawie.
  Brawo i dzięki ! ! ! ! Chociaż tak myśleniczanie mogli uczestniczyć w tym proteście przeciw poczynaniom obecnej władzy.

  12 14
 • 2 mar 2016

  Podobno prężnie zaczyna działać koło partii NOWOCZESNA w Myślenicach.
  Jestem mocno zainteresowany.
  Czy ktoś się orientuje jak można wstąpić w ich szeregi

  83 124

UWAGA ! SMOG SIĘGA RÓWNIEŻ DO MYŚLENIC !!!

 • 26 lut 2016

  TEŻ TO ZAUWAŻYŁEM. WIDAĆ ŻE AUTOR TEGO FORUM CHYBA OSCYLUJE ZA PISEm.
  WCZORAJ SAM BYŁEM ŚWIADKIEM JAK POD POSTEM KRYTYKUJĄCYM POSŁA SZLACHETKĘ W 1 MINUTĘ PRZYBYŁO 22 PLUSIKI. NIEWIARYGODNE !

  8 5
 • 26 lut 2016
  Walker84 napisał/a:

  Wszędzie tak jest bo zwyczajnie Pis ma spore poparcie i tyle. Nie tylko na Miasto info.

  1
 • 24 lut 2016

  W ostatnim czasie dużo się mówi o duszącym SMOGU w Krakowie, a tymczasem to bardzo niebezpieczne zjawisko sięga również do Myślenic.
  Nasze miasto jest położone w specyficznej niecce, a takie warunki są sprzyjające dla zjawiska zwanego SMOGIEM i takie też ma miejsce.

  W tym linku prezentuję jedną z ostatnich prognoz zanieczyszczenia nad Małopolską : http://krakow.wyborcza.pl/krakow/51,44425,19350787.html

  Spójrzcie na stopień zanieczyszczenia nad Myślenicami !

  A tutaj krótko o tym jaki wpływ na zdrowie ma SMOG:

  Smog jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia poprzez swój skład. Liczne związki chemiczne mogą być alergizujące, wywołując astmę, napady duszności, problemy z układem oddechowym, oskrzelami.
  Smog najbardziej działa na układ oddechowy, powodując raka płuc. To właśnie na tę chorobę zapada najwięcej mieszkańców terenów, największego stężenia smogu.

  Co prawda nie ma co panikować, ale ostrożności nigdy za wiele.

  33 5