kkkkk

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • aga kwiatkowska 23 sie 2010

  Widzę, że chyba ty masz problem z alkoholem, skoro o tym wspominasz. Ja mówię o swoich odczuciach, wolno mi i tyle. I faktycznie zapraszam do Filharmonii, żeby się edukować muzycznie. A moje przemyślenia dotyczące tego kto jak gra, są związane z tym, ze ten zespół o którym mowa w moim wątku, uważa, ze dorównuje umiejętnościami zespołowi Queen:}:}

  Nie wypowiadałam się na temat poziomu muzycznego zespołu Red Band, ale też stwierdzam fakt, że na wesele bardzo fajny band.

 • aga kwiatkowska 23 sie 2010

  Byłam zarówno na imprezie gdzie grał Mark Band jak i Red Band, i co Moi Drodzy, Mark Band niby wszystko dobrze, a trochę jakby nijak. Ludzie średnio sie bawili i narzekali, Red Band wszystko było super, to bardzo sympatyczny, pełen życia zespół, Wokalistka rewelacyjna, dziewczyna ma głos, nawet moja mama mówiła, że ma ciary, a wykonanie "Cudownych Rodziców", po prostu rewelacja, z wrażliwością. Wiadomo, że każdy ma inne gusta ale wiem jakie były opinie po obu weselach.

  I dajcie spokój Red Bandowi bo wszyscy dobrze wiedzą jakie są opinie po każdym weselu. Konkurencjo nie bądźcie zazdrośni.

 • aga kwiatkowska 23 sie 2010

  Ludzie czy wy jesteście normalni, wydaje mi sie, że to forum służy do podniesienia własnej rangi, ludzie jesteście śmieszni, zero kultury, skupcie się lepiej na czymś pożytecznym, bo oczernianie na siłe innych zespołów z branży jest troche nie przyzwoite, to tylko świadczy o danym zespole. Ktoś kto porównał Mark Bank do Red Bandu jest totalnie głuchy. Całkiem dwa inne zespoły, Red Band z wokalistką inny sposób grania, inny styl, niż Mark Band. Przewagą Red Bandu jest to, że maja wokalistkę. A porównanie Mark Bandu do Queenu jest nie na miejscu. Panowie z Mark Bandu to powinni czyścic buty Freddiemu Mercuremu.

  http://www.youtube.com/watch?v=mewa_DanYwo
  jak mozna uzac to nagranie za dobre. Pan z Mark Bandu śpiewa przeciętnie, angielski tragiczny, zero techniki grania, a z wyrazu jego twarzy można wyczytać, ze "Ludzie patrzcie jaką jestem gwiazdą". Niestety przezd tym Panem nie ma innej przeszlosci, jak weselna po prostu sie nie nadaje. A zaspiewanie " no, no, no jest tragiczne", jakby mu sie nie chcialo i spojrzmy na to, ze to sa nagrania w jakims studio, wiec musialo byc nagrywane kilka razy. Wstyd, ja takiego zespolu nie chcialabym slyszec na swoim weselu, Wokal jest nijaki, zadnego poweru, delikatnosci, nic.

  Oryginalne nagranie tej piosenki. Jak dobrze, ze sa ludzie którzy potrafią śpiewac:

  http://www.youtube.com/watch?v=mewa_DanYwo

  Kurcze przesłuchałam oryginalne nagranie i muzycznie niestety tez odbiega.