SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 24 sie 2016

  Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z salonem T-mobile na ulicy Reja 6 (obok dawnego Konika). Pytam, ponieważ miałam okropne doświadczenie z Paniami Konsultantami i zastanawiam się czy taka obsługa jest tam na pożądku dziennym czy to jednorazowy wybryk.

  5 1

Brzączowice: Mieszkańcy śmiecą gdzie popadnie

 • 8 lip 2016

  Proponuje poćwiczyć czytane ze zrozumieniem - wyraźnie jest napisane że mieszkańcy Brzączowic śmiecą ( gdyby nadano tytuł "Gmina Dobczyce- mieszkańcy śmiecą gdzie popadnie " lub "dzikie wysypiska w Brzączowicach" nikt by się nie czepiał). Kolejna sprawa nie jestem mieszkańcem tej miejscowości wiec nie rozumiem stwierdzenia"wam przywożą"- które tak na marginesie jako forma grzecznościowa powinna być napisana z dużej litery.

  30 10
 • 8 lip 2016

  A skąd wiadomo że to akurat mieszkańcy Brzączowic śmiecą gdzie popadnie? Wydaje mi się że autor , który nadaje artykułowi taki tytuł powinien miec jakieś dowody , a jak można wywnioskować z treści tak owych jest brak !!! Śmieci w dane miejsce może wywieść każdy bez większych problemów ( mogą to robić nawet osoby z poza gminy). Temat jest ważny i oczywiście trzeba go poruszać i uświadamiać ludzie o problemie ( bo dzikie wysypiska sa oczywiście ogromnym problemem). Uważam ze redakcja powinna zmienić ten krzywdzący tytuł dla mieszkańców Brzączowic.

  36 24