Lodowisko

 • 18 lut 2016
  mys007 napisał/a:

  Witam. Lodowisko w Myślenicach fajna SPRAWA ,ale po konsultacjach z mikrobiologami z UJ pojawił się ogromny problem dla krytyków Lodowiska. Oto uaktywnił się Kornik który z granitu na płycie rynku po parunastu latach wyszedł i atakuje drewnianą konstrukcje lodowiska. Potomstwo bardzo liczne tego osobnika zgryza odeskowanie i odchodami zanieczyszcza Dobczycki zbiornik KORNIK ŁAMIĄC WSZELKIE POZWOLENIA ,ZEZWOLENIA,TYSIĄCE PAPIERÓW, DOSTAŁ SIĘ I PANUJE NA RYNKU . Apeluję do przeciwników lodowiska o natychmiastową reakcję . Kornik z planety Mung dostał się do Myślenic łamiąc wszelkie światowe przepisy. List gończy wydany przez NASA o ściganiu międzygalaktycznych przybyszów ma teraz pierwszy stopień w dziesięcio stopniowej skali. FBI postawiło KORNIKOWI 367zarzutów między innymi :pranie brudnych pieniędzy ,chandel insektami ,wymuszenia ,nękanie przeciwników lodowisk na całym świecie ,400 agentów nie jest w stanie nawet namierzyć KORNIKA..Liczne marsze w Koloni,Amsterdamie,Bukareszcie i w wielu stolicach Europy solidaryzują się z przeciwnikami lodowiska w Myślenicach i proszą o powstanie komitetów poszukiwania Kornika .Światowa organizacja zdrowia mając na celu dobro ludności przychylają się do kroków premiera Wielkiej Brytanii o wstrzymanie zasiłków dla potomstwa Kornika tak bardzo licznego ,który przez tą sytuację chce wystąpić z UE. Organy państwowe ,rząd i minister spraw wewnętrznych ,nie komentują sytuacji w Myślenicach. Postawione w stan gotowości jednostki Policji ,Wojska,Straży Granicznej mimo potrojonych wysiłków nie mogą dopaść KORNIKA.Były prezydent USA Bil CILONTION wyznaczył nagrodę 1.600.000 dolarów nagrody za ujęcie KORNIKA. Z informacji mieszkańców wynika że KORNIK porusza się niewidzialnym Mercedesem slk o numerach rejestracyjnych K1 KORNIK. Ostatnio widziała GO KRYSTYNA S ta z wózkiem i CZankety jak w KURDESZU kupował zapas korniszonów . Były Prezydent Bronisłław K i Były rząd PLATFORMY I PSL ustępując powołał z TRYBUNAŁEM KONSTYTUCYJNYM specjalną jednostkę do poszukiwań KORNIKA . APELUJĘ DO PRZECIWNIKÓW LODOWISKA pełna mobilizacja PRIORYTET odszukanie KORNIKA doprowadzenie do wymiaru sprawiedliwości uczciwy proces i wymierzenie zasłużonej kary.

  21.54 z najnowszych wiadomości jeszcze nie potwierdzonych przez IPN KORNIK mógł współpracować z BOOLKIEM dokumenty ponad 300 stron są dokładnie badane przez ekspertów ,ale pseudonim KORNIK pojawia się w zapiskach.Dokumenty znalezione w domku letniskowym generała potwierdzają pozaziemskie pochodzenie KORNIKA . Jutro IPN wyda oficjalne oświadczenie .

  17 28
 • 18 lut 2016

  Witam. Lodowisko w Myślenicach fajna SPRAWA ,ale po konsultacjach z mikrobiologami z UJ pojawił się ogromny problem dla krytyków Lodowiska. Oto uaktywnił się Kornik który z granitu na płycie rynku po parunastu latach wyszedł i atakuje drewnianą konstrukcje lodowiska. Potomstwo bardzo liczne tego osobnika zgryza odeskowanie i odchodami zanieczyszcza Dobczycki zbiornik KORNIK ŁAMIĄC WSZELKIE POZWOLENIA ,ZEZWOLENIA,TYSIĄCE PAPIERÓW, DOSTAŁ SIĘ I PANUJE NA RYNKU . Apeluję do przeciwników lodowiska o natychmiastową reakcję . Kornik z planety Mung dostał się do Myślenic łamiąc wszelkie światowe przepisy. List gończy wydany przez NASA o ściganiu międzygalaktycznych przybyszów ma teraz pierwszy stopień w dziesięcio stopniowej skali. FBI postawiło KORNIKOWI 367zarzutów między innymi :pranie brudnych pieniędzy ,chandel insektami ,wymuszenia ,nękanie przeciwników lodowisk na całym świecie ,400 agentów nie jest w stanie nawet namierzyć KORNIKA..Liczne marsze w Koloni,Amsterdamie,Bukareszcie i w wielu stolicach Europy solidaryzują się z przeciwnikami lodowiska w Myślenicach i proszą o powstanie komitetów poszukiwania Kornika .Światowa organizacja zdrowia mając na celu dobro ludności przychylają się do kroków premiera Wielkiej Brytanii o wstrzymanie zasiłków dla potomstwa Kornika tak bardzo licznego ,który przez tą sytuację chce wystąpić z UE. Organy państwowe ,rząd i minister spraw wewnętrznych ,nie komentują sytuacji w Myślenicach. Postawione w stan gotowości jednostki Policji ,Wojska,Straży Granicznej mimo potrojonych wysiłków nie mogą dopaść KORNIKA.Były prezydent USA Bil CILONTION wyznaczył nagrodę 1.600.000 dolarów nagrody za ujęcie KORNIKA. Z informacji mieszkańców wynika że KORNIK porusza się niewidzialnym Mercedesem slk o numerach rejestracyjnych K1 KORNIK. Ostatnio widziała GO KRYSTYNA S ta z wózkiem i CZankety jak w KURDESZU kupował zapas korniszonów . Były Prezydent Bronisłław K i Były rząd PLATFORMY I PLS ustępując powołał z TRYBUNAŁEM KONSTYTUCYJNYM specjalną jednostkę do poszukiwań KORNIKA . APELUJĘ DO PRZECIWNIKÓW LODOWISKA pełna mobilizacja PRIORYTET odszukanie KORNIKA doprowadzenie do wymiaru sprawiedliwości uczciwy proces i wymierzenie zasłużonej kary.

  15 31
 • 18 lut 2016

  Chwileczkę.Dla mnie wszystko jasne. "uśmiech dzieci". przekręt to uśmiechnięte dzieci,muszą zainwestować zgodnie z prawem. Dlaczego tu jest inaczej.martwią się o Myśleniczan,Na wszystkie pytania odpowie osobamyśleniczanin 007 wali tam jabole i rozrzuca butelki . to temat do poruszenia na forum .Nie wiadomo Ludzie co się z Wami dzieje. 30 000zł nagrody , to tak samo wykroczenie.Trzymam kciuki po to by zrobić ludziom frajde?

  11 30
 • 18 lut 2016

  ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  15 24