Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 3 cze 2017

  celineczka .To w ilu ty firmach pracujesz skoro wypowiadasz się na temat każdej?A na marginesie...przynieś wypowiedzenie...dostaniesz podwyżkę....tak tutaj to działa.

  15 1
 • 24 maj 2017

  Brabbit zgadzam się z Tobą.Podwyżki w lutym trochę uspokoiły ludzi ale powiedzmy sobie szczerze były wymuszone podniesieniem najniższej krajowej.Ludzie nowi przychodzą do przcy i uciekają po krótkim czasie doskonale wiedząc że za te same pieniądze znajdą prace mniej stresującą,z wolnymi weekendami i świętami.A popielatych fartuszków coraz więcej..bezproduktywnych.Na razie sytuację ratują Ukraińcy ale gdy Unia otworzy im rynek pracy...Polplast leży na łopatkach,bo pracowników nie będzie.Po paru latach pracy tutaj także czekam tylko na pramię półroczną i ...do widzenia a ze mną kilkanaście! koleżanek ze zmiany.Skoro P.prezes nie widzi ze czasy wyzysku się skończyły i pod bramą nie ma już tłumu chętnych nie ma na co czekać. Ja rozumiem inwestowanie w firmę ale dochodzi do sytuacji kuriozalnych....na tych maszynach nie ma kto pracować,szczególnie w sobote i niedzielę bo ukrainki musza miec wolne...Polki nie.Paranoja. Odnoszę dziwne wrażenie ze ktoś te firme chce....wykończyć. Troszkę mi szkoda tej pracy bo atmosfera na zmianie jest fajna i mimo wszystko lubię tą prace ale życie idzie do przodu a my z nim.Skoro nikt nie widzi ze Polplast funkcjonuje dzięki zwykłym pracownikom,nie docenia naszej pracy to jest człowiekowi po prostu ,po ludzku przykro. Panie prezesie....zadowolony pracownik to dobry pracownik czyżby Pan o tym zapomniał?Czy ktoś nie informuje Pana o tym co tak naprawde się dzieje,w co trudno uwierzyć. "Jeżeli istnieje jakis sekret sukcesu,to umiejetność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwoscią jak z własnej"/H.Ford/ czyżby Pan Panie prezesie zapomniał o naszym..zwykłych pracownic produkcji...punkcie widzenia?Przykro nam. Samo biuro nie zapracuje na firmę i Pana.Czas się obudzić.

  46
 • 29 kwi 2017

  Z uśmiechem na twarzy pragnę w imieniu własnym jak i większości pracowników-(niewolników?) firmy podziękować panu kierownikowi produkcji,panu dyrektorowi operacyjnemu i naszym wspaniałym i wysoce kompetentnym planistom za możliwość spędzenia najważniejszego Świeta Narodowego 3 maja uznanego w roku 1791 za najważniejsze świeto państwowe w Polsce...w pracy.Jako pracownicy zakładu szczególnej użyteczności społecznej czujemy się zaszczyceni postawieniem nas na równi z lekarzami,strażakami ratującymi życie.Dziękujemy i prosimy o podwyższenie pensji do odpowiedniego (najlepiej lekarskiego pułapu) przecież jesteśmy tak samo konieczni w święta w pracy.Czujemy się wyróżnieni i zmotywowani do dalszej i owocnej pracy.Niech firma Polplast słynie z troski o dobro pracowników.Oby tak dalej......

  93 3
 • 10 lut 2017

  Malatesta13 sądzę ze mój post wystarczy Ci za odpowiedż.Zapraszam do pracy w Polplaście.

  11 10
 • 10 lut 2017

  Dziękujemy P.Prezesie i to Prezesie przez wielkie P. Za rozmowy z pracownikami,za wysłuchanie i zareagowanie na nurtujące nas bolączki.W końcu pan kierownik jest widoczny wsród ludzi,rozmawia i reaguje.I to samo tyczy się pana dyrektora,nagle jest dla pracowników a nie dla stanowiska.Dziękujemy za podwyżki oby tak dalej bo zadowolany pracownik to dobry pracownik a szczególnie tyczy się to nas-kobiet a jest nas tu wiekszość.I takie jeszcze dwie malutkie prośby..jak mamy dostać jedną maszynę to niech tak bedzie przez całą produkcję a nie tylko na rannej i popołudniowej zmianie-bo jakoś dziwnie zmienia sie to na nockach. W jednym z postów ktoś napisał ze Polplast to ponura firma ze smutnymi ludżmi...nie zgadzam sie z tym .Niech Pan powie koordynatorom i zmianowym by nie zabraniali nam sie smiać/na jednej ze zmian miała miejsce taka sytuacja/. Mozna dobrze pracować z uśmiechem.I tego uśmiechu życzę Panu serdecznie.

  47 5
 • 4 lut 2017

  Dzień dobry Panie Prezesie Wysocki. Z braku możliwości bezpośrodniej rozmowy z Panem, która nie skutkowałaby represjami ze strony przełozonych zwracam się do Pana za posrednictwem tego portalu z prośbą o interwencje.Większość pracowników Polplastu z pewnoscia zgodzi sie ze mną iż polityka i zarządzanie firmą przez kierownictwo schodzi na psy. Mamy dosyć traktowania nas jak niewolników. Z pewnością zgodzi się Pan iż ważna powinna być jakość i ilość, jednak najważniejsi powinni być ludzie. Dla Kierownika i Dyrektora najważniejsza jest jednak ilość, normy podniesione na maksa doprowadzają do sytuacji, że tracimy zdrowie w pracy (opuchnięte palce, poranione dłonie, stres, bóle głowy spowodowane nadmiernym hałasem) są nagminne. Praca na wtrysku wiąże się z jeszcze większym obciążeniem bo operatorki nie mają czasu na dokładne obejrzenie części stąd reklamacje. Mając kilka maszyn staramy się znaleźć sposób by części zebrać i jakość produkcji schodzi na dalszy plan. Panowie technolodzy, którzy dbają o normy na montażu nie mają zielonego pojęcia o procesie produkcji, ich wiedza jest czysto teoretyczna i w praktyce nie wiedzą nic o etapach montażu. Mam wrażenie, że ich stanowisko często jest wynikiem znajomości a nie kompetencji. Nasi bezpośredni przełożeni często nie reagują na nasze sugestie i jesteśmy pozostawieni z problemami sami sobie.
  Panie Prezesie my naprawdę chcemy pracować w tej firmie i dbać o jej rozwój ale nie kosztem własnego zdrowia. Jesteśmy przecież fundamentem tej firmy i należy się nam szacunek i pomoc. Chcemy pracować w firmie, w której kierownictwo dba o swoich ludzi a nie traktuje ich jak niewolników. Wierzę, że nie będzie mi wstyd przyznawać się iż pracuję w polplaście (nazwa potoczna na mieście - kołchoz) bo pomimo kłopotów podrzędni pracownicy firmy tworzą jedność, służą sobie pomocą tylko trzeba im na to pozwolić. Może wtedy będzie mniej sortowania, reklamacji, alertów a firma dalej będzie cieszyć się renomą i rozwijać ku ogólnej satysfakcji zarówno pracowników jak i Pana Prezesa.

  101 1
 • 21 lis 2016

  Kasiamak...1500 to na zleceniu..potem więcej.Dolicz premie półroczną,premie roczną,pakiety sportowe,pakiet Medicovera,pełne ubezpieczenie....nie jest tak żle w porównaniu z innymi firmami w mieście.

  8 1
 • 21 lis 2016

  Masz racje ..kobieto pracujaca..,zleceń sporo a pracy nie ma bo czesci brak-nie tylko insertów...Szukają nam pracy na siłe...to az byłoby śmieszne ale....No właśnie ale....najwieksze święta np.11listopad w pracy zupełnie niepotrzebnie bo planowanie leży na łopatkach hihihihi...kto zatrudnia takich niekompetentnych planistów.Przecież taką produkcję jest się w stanie zorganizować tylko trzeba myśleć...myśleć...a tego na górnych półkach Polplastu brak.Prezesie...obudż się bo w końcu wszyscy ci pouciekamy.....a trzeba przyznać szkoda by było bo fajnie się pracuje.....o ile praca jest.

  7 1

praca - myslenice i okolice

 • 23 kwi 2016

  Właśnie..wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.....A ludzi do pracy brak...dlatego do Polplastu....przyjadą Ukrainki....

  3 2

Przytrucia w polplaście !!

 • 16 lut 2016

  Niestety muszę potwierdzić ...żle się dzieje w Polplaście.Raz za razem któraś z nas jest odwożona do szpitala bądż co gorsza do domu z objawami alergii.Wysypki,duszności,kaszel i ogarniający strach że może teraz padnie na mnie nie pozwalają pracować.Wymiana dystrybutorów wody nic nie dała,teraz problem rozwiązywany jest ...wietrzeniem hali i to na maksa,.nocna zmiana pracowała dzisiaj w warunkach hulającego wiatru i w temperaturze tak niskiej że ręce drętwiały...bo rano miał być zespół z laboratorium chemicznego więc badania powinny być ok.Panie Prezesie lubi Pan swoją firmę,to widać,okazuje Pan szacunek pracownikom więc prosimy o reakcję,chcemy pracować bez strachu o własne zdrowie.Mamy obawy że nie jest Pan informowany o tym co się dzieje a kontakt z Panem zwykłego pracownika jest...utrudniany przez bezpośrednich przełożonych i raczej po takiej rozmowie długo byśmy nie popracowały.I jeszcze jedno...czy reakcja dyrektora operacyjnego który na zgłoszenia o wysypce i dusznościach każe pracownicy ..zmienić szampon jest reakcją godną osoby na tym stanowisku.Chcemy pracować bez strachu o swoje zdrowie nic więcej.......

  106 4