praca - myslenice i okolice

 • 24 sie 2017

  Te staże to istotnie zmora "stażystów" - bez gwarancji na dalsze zatrudnienie.Syn kolegi z dobrym fachem w ręku - obsługa skomplikowanych urządzeń do cięcia laserem itp.,znalazł po długich poszukiwaniach stałą pracę dopiero w Krakowie w bth import stal.A podobno nie było łatwo.Także na początku na próbę.Jest zadowolony.

  7 1

Domy

 • 24 sie 2017

  Ottoman - zgadzam się z Tobą.Taki dom to jak puszka.Ja zd4ecydowanie wolę lofty.Wysokie ,surowe pomieszczenia i styl industrialny.Stal nierdzewna i cegła.

  2 2

Budowa domu

 • 24 sie 2017

  Warto też zainteresować się jakością materiałów budowlanych,szczególnie gdy sami ich nie kupujemy.Znajomy budowlaniec zwrócił mi uwagę,że niekiedy kupowane są niezbyt dobrej jakości materiały na budowę ,a nie warto na tym oszczędzać.Szczególnie jeśli chodzi o takie elementy ze stali jak pręty,profile zamknięte czy kątownik,blacha nierdzewna.Dobry dostawca na wagę złota.

 • 27 sty 2017

  Warto zatrudnić kierownika budowy.Nie zaszkodzi też samemu kontrolować,na zasadzie "pańskie oko konia tuczy",jaka jest jakość materiałów budowlanych,czy też elementów ze stali.

  1

Koszulka z własnym nadrukiem

 • 27 sty 2017

  Jak nie spodoba Ci się oferta na miejscu,to możesz zawsze zlecić ten nadruk firmie ogłasazjącej się w internecie.Ja często korzystam z e sklepów internetowych.To bardzo wygodne.

  1

Rajdy samochodowe

 • 27 sty 2017
  Vivaldi napisał/a:

  Pomyliliście Panowie sporty - w rajdach trzeba mieć kasę a potem talent ;-) i weźcie sobie to do serca im wcześniej tym lepiej. Polecam książkę "jeździć jak Loeb" tam są jego początki bez kasy (zmywak, budowlanka itp) mimo, że jest to (teraz już oszlifowany) diament co do talentu. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, potem sporo szczęścia.

  To racja -kasa przede wszystkim.Firma bth import stal,z którą współpracujemy,sponsoruje taką załogę.Stać ich na to,bo firma duża i od lat w branży stalowej.W takiej sytuacji kierowca i pilot mogą trenować,startować w rajdach,wykazać się i nie martwić o kasę.

 • 11 sie 2016

  Masz niewątpliwie rację - talent przede wszystkim.Ale ,żeby udowodnić,że się go ma trzeba startować w rajdach a kasy nie starcza.

  1 1
 • 11 maj 2016

  Jestem zagorzałym kibicem rajdów samochodowych.Sam próbuję swoich sił.Niestety,żeby brać udział w rajdach trzeba mieć sporo kasy lub sponsora.A jak znaleźć sponsora?

  3

Naprawa sprzętów AGD

 • 11 sie 2016

  Nie wiedziałem,że jest taka ogólnopolska firma serwisowa.Dzięki.

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 11 sie 2016

  Szukam sprawdzonego sklepu internetowego ,w którym mógłbym zamawiać akcesoria ze stali typu śruby,wkręty,podkładki,nakrętki czy też materiały ścierne.Nie mam czasu biegać po marketach czy hurtowniach a ciągle są mi potrzebne .
  Taki fach.

  5 1

Wycinanie laserowe lub CNC + proste gięcie

 • 11 maj 2016

  Ale nie o proszku jest ten temat,tylko o wycinaniu lasrem elementów ze stali nierdzewnej i z innych metali.A taki TRULASER 5060 firmy TRUMPF wycina z mocą 7000 W i to na powierzchni 6000x2000 mm.To jest coś.

 • 17 mar 2016

  Endrju - Twoja kryptoreklama proszku Pollena 2000 jest naprawdę świetna a na poważnie...był to kiedyś doskonały proszek do prania.....z braku innych na rynku.Teraz także wybierając proszek opieramy się na opiniach,tych w tv czy necie lub od znajomych.Podobnie jest z tym wycinaniem ze stali.

 • 3 mar 2016

  Zgadzam się z JASMIN.Zawsze łatwiej znależć informacje na forum a potem skonfrontować je z rzeczywistością niż grzebać godzinami w necie.Ja nie mam czasu i zdaję sobie sprawę,że większość ludzi wolałaby ,aby doba miała np.30 godzin.I właśnie dlatego podzieliłem się dobrą opinią o bth import stal.

  2
 • 15 lut 2016

  Witam.Przypadkowo znalazłem się tutaj,ale temat mnie zainteresował.Chociaż minęło już trochę czasu.Ale wiadomości mogą się zawsze przydać.kiedy mój znajomy z Krakowa zlecał szlifowanie blach w BTH Import Stal,opowiadał,że zajmują się oni kompleksowo obróbką stali,tj.wycinają m.in.laserem.gną blachy,wyoblają itp. a materiały można ewentualnie kupić na miejscu.Myślę,że ceny można też negocjować,bo konkurencja dużą.

  1 2

GALERIA MYŚLENICKA

 • 15 lut 2016

  Miasto może i nie za duże,ale lubię kupować taniejJjak będą sieciówki,to można wybeirać.

  12 1