Sklep cegielnia uwaga oszukują

 • 9 maj 2016

  osobom*

  Polecam zapoznać się z prawami konsumenta, chociażby na stronie gazety prawnej!!!

  Nie będę krytykował/obrażał kierownictwa ani właścicieli sklepu o którym mowa, ponieważ nie wiem jak taki biznes wygląda od środka...Może po prostu niektóre ceny zmieniają się w ciągu dnia i obsługa sklepu nie wyrabia, może celowo klient wprowadzany jest w błąd, może jakieś inne powody. Nie wnikam!

  Jedno jest pewne. My, jako klienci nie możemy sobie na to pozwolić.

  Wracając do praw konsumenta, napiszę kilka zdań w małym skrócie.
  Oczywiście obowiązuje nas cena z półki, przy kasie, po otrzymaniu paragonu możemy zażądać zwrotu różnicy w cenach które były na półce lub zwrotu całej poniesionej kwoty. Są różne sposoby w przypadku odmowy przez kasjerkę/kierownictwo. Najlepiej zrobić zdjęcie ceny na półce i paragonu a następnie skierować sprawę do: mediatora z inspekcji handlowej, rzecznika praw konsumenta lub skierować sprawę do sądu cywilnego.

  To tylko garść info, jeżeli gdzieś się pomyliłem proszę o poprawienie błędu/błędów.

  22 1

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 23 mar 2016

  Chciałbym się dowiedzieć(z czystej ciekawości), jaki ruch jest w niedawno otwartej galerii w godzinach 8-18 oraz w weekendy? Byłem tam 3-4 razy, w tygodniu, po godzinie 19. Pustki jakie tam panują bardzo mnie zastanawiały.

  17 3
 • 25 lut 2013

  Kilka kroków od Lewiatana...Nazwy ulicy Ci nie zdradzę, bo wyleciała mi z głowy. Pozdrawiam.

Lodowisko

 • 10 lut 2016

  Czytam te posty po kolei i przecieram oczy, gdy widzę takie zbiorowisko idiotów w jednym miejscu. Oczywiście mam na myśli tych, którzy jawnie popierają łamanie prawa!!! Najlepszy wasz argument, to fakt że dziecko było zadowolone po skorzystaniu z lodowiska. Wielkie mi rzeczy, dziwne by było żeby dziecko podeszło pod ten "obiekt" i odmówiło jazdy z powodu braku koniecznych pozwoleń. Chcielibyście by zapanowało bezprawie? To zacznijmy budować domy bez pozwoleń, bo przecież stoją na naszych działkach. Właściciele sklepów, punktów gastronomicznych, od dzisiaj odmawiajcie kontroli sanepidu, powołując się na argument, że dzieci są zadowolone z zakupów.

  A poza tym nie znam właściciela, urzędników którzy to puścili, nie wiem kto na tym zarobił i ile, ale prawo powinno obowiązywać każdego!

  76 14

Piłka nożna: Zmiana na stanowisku trenera Dalinu

 • 13 sty 2016

  Zawodnicy postarali się o nowego trenera.

  14 4

ALARMUJECIE: W Osieczanach panują ciemności. Tu nie jest bezpiecznie dla pieszych

 • 16 gru 2015

  Zaraz za przystankiem jest znak "koniec terenu zabudowanego" wiec prawie do samego ronda jest 90/h

  10 1
 • 15 gru 2015

  Śmiech, średniowiecze, powiatowa droga na której jest ciemno jak w *****. A w okolicach sklepów przecznice do kilku domów oświetlone bo to gminne to już się da z BURMISZCZEM załatwić. :)

  14 6

Stróża: 27-latek zabił matkę. Nie wie dlaczego

 • 24 lis 2015

  Nigdy nie słyszałeś o takich pojęciach jak: zabójstwo w afekcie, niepoczytalność itd.
  Jest mnóstwo okoliczności łagodzących, stąd też jest ta rozbieżność.

  8 6

Dalin Myślenice 2015

 • 12 wrz 2015

  Czerwoną kartkę dostał Wojtan.

  1

Piłka nożna III liga: Dalin wygrał z KSZO i pnie się w górę

 • 24 mar 2014

  Jeżeli Dalin wygra u siebie większość meczy, a na wyjeździe powalczy o remisy to skończy tą lige jeszcze w top5, a nie jak to było zapowiadane-w strefie spadkowej...

  6 5

Drogi po zimie: Ulicy Zdrojowej przydałby się remont. Którym jeszcze?

 • 20 lut 2014

  Chyba komuś bardzo zależy na tym, aby tą drogę trzeba było "naprawiać" co kilka miesięcy...Nie jestem ekspertem od dróg, ale zamiast ciągle łatać ten odcinek, wystarczyłby może jakiś minimalny spad i studzienka albo zerwać ten cały asfalt, podnieść minimalnie ten kawałek i położyć nową nawierzchnię...Jak wyżej, nie jestem ekspertem i podałem tylko luźny przykład. Ludzie którzy się zajmują drogami powinni wiedzieć co z tym zrobić!!!

  7 1

Dwie piętnastolatki potrącone na pasach przy ul. Zdrojowej

 • 1 gru 2013

  Niech kamera na skrzyżowaniu Zdrojowej i Piłsudskiego wszystko rozstrzygnie...Ah, zapomniałem, że ona nie działa.

  34 2

Gimnazjaliści coraz częściej chodzą do szkoły pijani

 • 30 lis 2013

  Ja z kolegami też zaczynałem w tym wieku, tj. 15-16 lat, ale robiło się wszystko aby nas nikt nie złapał. Nie było nawet mowy, żeby się kręcić gdzieś głownymi ulicami, a co dopiero po terenie szkoły...Zawsze bocznymi uliczkami i jakoś się dochodziło na Lipkę czy Dalin...

  26 4

Zguba

 • 21 lis 2013

  Znając życie ktoś zwróci Ci ten portfel z samymi dokumentami, bez pieniędzy...I czasem nie uznaj tej osoby za złodzieja!

  3 3

Fałszywy "wnuczek" aresztowany

 • 9 paź 2013

  Dawać jego zdjęcie, niech chociaż trochę poczuje się upokorzony...Jeżeli kolega ma 24 lata i tak zarabia na życie, to po wyjściu dalej będzie to robił, tylko dwa razy ostrożniej. Co najwyżej znajdzie inny sposób na oszukiwanie ludzi.

  12

Myślenicki Festiwal Lata 2013

 • 27 lip 2013

  A może nie mam zamiaru siedzieć w centrum tego tłumu, gdzie niektórzy ludzie podróżujący z piwem nie baczą na nic, byle dojść do stolika...

  5 3

Górny Jaz: 7-latek wpadł do Raby. Zmarł w szpitalu

 • 25 lip 2013

  Jaki szlak? Turystyczny czy rowerowy? Nie było Cię na miejscu wypadku, wiesz "swoje" z jednego artykułu i będziesz ludzi wsadzać za kratki? Oczywiste, że większość ludzi jest mądra po fakcie. Dyskutowanie o zakazach nie wróci dziecku życia. Jedyne co pozostaje to zbadanie całej sprawy, wyciągniecie konsekwencji i zapewnienie spokoju rodzicom.

  14 6

Pizzeria w myślenicach

 • 2 lip 2013
  sfinka napisał/a:

  a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?

  Gdyby nie to ciasto, nie było by takiej tragedii, jednak dla mnie Waldi to jedna z najgorszych pizz w Mce. Oczywiście Camorra na pierwszym miejscu. Polecam pizze w Cornerze na zarabiu, dobre ceny i smaczna pizza.

  13 1

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • 26 sty 2013

  Widzę że konkurenci nawzajem dbają o to, aby czasem jakaś restauracja czy pizzeria nie była zbyt dobrze oceniona...
  Ja od siebie polecam Rekliniec, Kuchnię orientalną i pizzerię "De Grasso"

  4 19

Technik żywienia i usług gastronomicznych u Tytusa.

 • 25 sty 2013

  1)
  Po pierwsze szkoła średnia to nie studia, więc nie oszukujmy się, wymagań specjalnych nie ma. Od roku jest nowa podstawa, więc nie mam pojęcia jaką ilość punktów należy zdobyć, żeby spokojnie się dostać. Nawet jeżeli się nie dostaniesz, to zawsze można próbować po rozpoczęciu roku, bo przetasowania na początku roku są bardzo duże.
  2)
  Jeżeli dobrze radzisz sobie z przedmiotami, które masz od lat, to z przedmiotami zawodowymi tak samo nie będziesz mieć problemu, bo to dalej jest tylko teoria. Oczywiście zajęcia praktyczne też będą, ale nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek rozumny miał z nimi problem. Jedyną bolączką jest to, że trzeba ogarnąć więcej przedmiotów aniżeli w liceum.
  3)
  Jeśli myślisz o studiach w tym kierunku, to na pewno jest to dobry pomysł. Jeżeli jednak nie masz pomysłu na studia i idziesz do tego technikum bardziej z braku laku to odradzam. Po samym technikum nie zazdroszczę szukania pracy w zawodzie. Jak chcesz studiować, a nie wiesz jeszcze co to moim zdaniem liceum lepsze, bo lepiej przygotowuje do matury.

  ps ogólnie z własnego i znajomych doświadczenia polecam kilka klas: mat-inf i mat-ang/niem oraz technika u Tytusa, bio-chem, mat-fiz-inf i mat-geo w LO im.T.Kościuszki, Technikum budowlane w Reju

  7

Krzczonów: Pijany 18-latek rozbił samochód i uciekał przed policją

 • 13 paź 2012

  A co znaczy to "xd masakra ^^" na końcu bo nie rozumiem czy mamy jakieś nowe znaki i słowa w polskim języku...? Nie bój się, pójdziesz to gimnazjum to nauczą cię co znaczy ironia czy sarkazm. Wtedy spokojnie zrozumiesz wszystkie komentarze.

  5 2

Jasienica: Dzieci zdemolowały cmentarz

 • 6 paź 2012

  Przydomek Meksyk nie wziął się znikąd...

  33 5

"Tereska" wróciła na swoje miejsce, ale remont trwa nadal

 • 4 paź 2012
  paulinka_mce napisał/a:

  eddie napisał/a:czarny będzie się ładnie komponował z białymz jakim bialym jak cala jest czarna?

  Ale gdy do akcji wkroczą gołębie, czarny będzie ładnie komponował się z białym...

  5

Myślenice oczami mieszkańców: Park miejski na Zarabiu [SONDA WIDEO]

 • 1 lip 2012

  Najbardziej żenujący są Ci pijacy w parku którzy stoją w grupce zawsze w tym samym miejscu, tj. w okolicach baru parkowego...I niech nikt nie mówi, że każdy jest wolny i nikomu oni nie przeszkadzają. Ja rozumiem napić się kulturalnie piwa, nawet na ławce w parku, ale miejsce ludzi nietrzeźwych jest na izbie wytrzeźwień, może po kilku nauczkach nie gościli by tak często w parku. Druga sprawa to ścieżka rowerowa. Czy do ludzi dalej nie dotarło, że służy ona dla pojazdów rowerowych. W godzinach szczytu, ludzie torują całą drogę i z łaską schodzą na bok, gdy ktoś jedzie.

  13 1

Piłka nożna III liga sezon 2011/12: Dalin zakończył rozgrywki na 9 miejscu

 • 17 cze 2012

  Chciałbym zauważyć, że w tamtym sezonie Dalin miał 72 punkty i zajął drugie miejsce, a w tym sezonie wystarczyło 62 punkty na awans. Także szkoda że nie ma prawdziwego sponsora z prawdziwego zdarzenia, bo Dalin byłby już w II lidze...

  10 2