GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • Paweł Kęsek 10 gru 2016

  CYDRON - czy ktoś mógłby usunąć ze stolików te świeczniki w których powkładane są wkłady do zniczy ? Uważam, że jest to lekkie przegięcie. Wymienić je chociaż na zwykłe świece :(
  Słabo to wygląda.

  Pozdrawiam.

  10 1

WIELKA WODA 2014: Wspólnie tworzymy raport powodziowy z powiatu

UWAGA - Potrzebna Pomoc - Krew dla Piotra Bały

 • Paweł Kęsek 19 lis 2010

  Witam.

  Ogromne podziekowania od rodziny Piotra i Sylwi dla wszyskich którym jednak udało się oddać Piotrowi choć kroplę krwi od siebie. Wiem że w myślenickim szpitalu były podobno problemy , ale dużo krwi oddano w Lubniu i panie proszą aby troszeczkę zwolnić, gdyż nie mogą naraz przyjąć jej tak dużo. Proszą o stopniowe oddawanie niewielkimi grupkami (nie wiem jak to strategicznie można rozwiązać, może ktoś poda telefon do punkutu krwiodawstwa w Lubniu i Myślenicach). Krew i tak się nie zmarnuje bo jak nie Piotrowi to pomoże innemu potrzebującemu.

  Jeszcze raz w imieniu rodziny Piotra i Sylwi ogromne podziękowania dla wszystkich za tak zorganizowaną i bezinteresowną pomoc.
  Jednak mamy w naszej okolicy ludzi z ogromnymi sercami, za co tylko mogę Wam pogratulować.
  Dziękuję też Redakcji Miasto-Info za reakcję na mój post na forum i umieszczenie go na stronie głównej.

  Rodzina dziękuje także za dużą "frekwencję" w czasie Mszy Świętej za zdrowie i udane leczenie Piotra.

 • Paweł Kęsek 17 lis 2010

  Przepraszam że na filmie jest moja reklamówka, ale film był wstawiony miesiąc temu specjalnie dla Młodych Piotrka i Sylwii.
  Myślę że nikt nie będzie mi zarzucał reklamy bo to ani czas ani sytuacja.

  Piotr jest po czterech operacjach głowy w szpitalu w Krakowie. Na razie jest utrzymywany przez lekarzy w śpiączce farmakologicznej.
  Msza święta z tego co rozmawiałem z teściem Piotra (ojcem Sylwii) ma być w Piątek o 7.00 w Kornatce (wejście główne Kościoła może być zamknięte, trzeba wejść tyłem).

 • Paweł Kęsek 17 lis 2010

  UWAGA!!!
  Bardzo pilnie potrzebna KREW obojętne jakiej grupy .
  W sobotę wieczorem w Łękach został potrącony piłkarz Orła Myślenice – Piotr Bała.
  Piotr jest w stanie krytycznym. Krew można oddać w Szpitalu w Myślenicach podając, że jest ona dla Piotra Bały.
  Telefon kontaktowy do rodziny Piotra - 794 284 973
  Piotr ożenił się 21 sierpnia, dla tych którzy nie znają go z Nazwiska, dołączam kawałek filmu z jego ślubu w Trzemeśni (być może go poznasz i wtedy mu pomożesz)
  http://vimeo.com/15876763
  hasło: krew

  Msza Święta o zdrowie dla Piotrka w Piątek w Kornatce.

  Jeszcze raz bardzo PROSZĘ o pomoc !!!!!!!

  Rodzina , Zespół Orzeł Myślenice, Zespół Immunitet i Ja.

  PS Proszę co jakiś czas coś wpisać, by ten temat nie zniknął za chwilę

Potrzebna krew dla piłkarza Orła Myślenice, Piotra Bały

 • Paweł Kęsek 19 lis 2010

  Witam.

  Ogromne podziekowania od rodziny Piotra i Sylwi dla wszyskich którym jednak udało się oddać Piotrowi choć kroplę krwi od siebie. Wiem że w myślenickim szpitalu były podobno problemy , ale dużo krwi oddano w Lubniu i panie proszą aby troszeczkę zwolnić, gdyż nie mogą naraz przyjąć jej tak dużo. Proszą o stopniowe oddawanie niewielkimi grupkami (nie wiem jak to strategicznie można rozwiązać). Krew i tak się nie zmarnuje bo jak nie Piotrowi to pomoże innemu potrzebującemu.

  Jeszcze raz w imieniu rodziny Piotra i Sylwi ogromne podziękowania dla wszystkich za tak zorganizowaną i bezinteresowną pomoc.
  Jednak mamy w naszej okolicy ludzi z ogromnymi sercami, za co tylko mogę Wam pogratulować.
  Dziękuję też Redakcji Miasto-Info za reakcję na mój post na forum i umieszczenie go na stronie głównej.
  Rodzina dziękuje także za dużą "frekwencję" w czasie Mszy Świętej o zdrowie i udane leczenie Piotra.

  Zapewne chcielibyście wiedzieć coś więcej.
  Stan Piotra narazie się nie zmienił ale co najważniejsze, nie pogorszył się. Jeszcze nie wybudzają go ze śpiączki farmakologicznej.

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • Paweł Kęsek 14 paź 2010

  [quote]Znacie kogoś kto dobrze uczy tańca. Jakiś kurs i nauka pierwszego tańca dla młodej pary?[/quote]

  Pani Guzowska. Uczy w Myślenicach w MCT (Małopolskie Centrum Tańca). Wiem że prowadzi lekcje także dla dorosłych - tel. 506 162 380.

 • Paweł Kęsek 20 sie 2010

  [quote]witajcie byla bym wdzieczna za znacznie wiekszą iloś opini dotyczących strażnicy w zawadzie. [/quote]

  Strażnica OK. Akustyka na poziomie, duży wpływ na na to ustawienie kapeli, jak ustawią za dużo basów to robi się kocioł, co na górze jest zwielokrotnione. Nie czułem żadnego smrodu. Duża scena dla kapeli, obsługa ma trochę noszenia na pięterko więc nie lubią tego typu lokalów. Balkony mają swoje zalety dla młodzieży gdyż mogą się tam poczuć luźniej, nie będąc cały czas pod okiem starszych, którzy zazwyczaj siedzą na dole.
  Nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć. Z mojej strony lokal na średnio-wyższym poziomie wśród strażnic.
  Dolne Przedmieście też nienaganne ale obowiązkowo należy mocno udekorować w bardziej kontrastowe materiały, by zniwelować efekt ponurości lokalu, który bez dekoracji wygląda jak sala szpitalna. Przynajmniej klima ładnie działa i daje radę nawet przy większym weselu. Ogólne narzekania słychać wciąż na OSP Zarabie.
  Bardzo fajne przyjęcia są w Hotelu Pod Dębami w Osieczanach lub jak nie są to wielkie wesela w Drogini w OSP. Fajny i niedrogi Dom Weselny jest w Bystrej Podhalańskiej, za Jordanowem (trzy sale różnych wielkości (największa około 400 osób) na poziomie znacznie wyższym niż Rezydent). Miałem tam kilka razy wesela i jest na tyle niedrogo że opłacało się młodym wynająć autobus i dwóch kierowców do odwożenia gości.

 • Paweł Kęsek 12 sie 2010

  Witam.

  Nie osądzajcie jeżeli nie chcecie być osądzeni. To nie ja sam wstawiałem owe linki ze strony 32 (mam tyle pracy że pragnę bardziej by coś się zwolniło a nie dążenie do poszukiwania nowych terminów dla stworzenia sobie jeszcze większego Sajgonu ;) ) i uważałem za ważne, dojście do tego kto je wstawiał dla zasady bo i tak mi to w niczym nie przeszkadzało, tym bardziej że zawsze unikałem tego forum, a do promocji są znacznie lepsze sposoby niż pisanie pochwalnych postów na samego siebie.
  Garysiu to nie ja jestem bobikiem jako że dziś w tym czasie byłem u Kapera w domku a wcześniej u Kadrów w zakładzie i z tegoż powodu nie mogłem tego napisać, a Kaper ma uszkodzony komputer.
  Linki z hasłami najprawdopodobniej poszły od kogoś z zespołu, więc proszę na następny raz nie oskarżać gdy nie ma się na to pewności a tylko domysły.

  Bruce: A co z tą twoją płytką? Bo leży od kilku miechów i czeka. Sprawa odpuszczona? Płytkę mam sobie zachować?

  OK. To chyba tyle bo tyle tych postów się narobiło że ciężko ogarnąć co jest do kogo ;)
  wo
  A witam Peephole w temacie. Uważam że nie ma się czym przejmować, czasy takie że dzieci neostrady uważają za super zabawę tworzenie zamieszania i napuszczanie jednych na drugich.
  To jeszcze nie czasy i miejsce (małe miasteczko) by potrzebna była walka o klienta, ale bardzo dla nas (dla mnie nawet bardzo) jest by pracować z dobrymi zespołami bo jak kilka tygodni temu trafiłem na kapelę która zatrzymała się w czasie z repertuarem na nowości złote obrączki, to miałem ochotę się pociąć ;)

  Warto może porozmawiać na tego typu tematy, współpraca i oczekiwania młodzi-goście-kapela-filmowiec-fotograf, bo to uważam bardzo ważny temat dla każdego elementu tego łańcuszka.

 • Paweł Kęsek 11 sie 2010

  Do usłyszenia lub zobaczenia :)

 • Paweł Kęsek 11 sie 2010

  Nie tłumacz się, bo już za późno. Słowa zostały zapisane i logicznie myślący czytający, potrafi powiązać fakty i wyciągnąć wnioski.
  Powiem ci tylko, że bardzo zaszkodziłeś tylko firmie peephole studio, i jeżeli nie masz z nią nic wspólnego, to najbardziej z tego wszystkiego przykre, że boga winny kamerzysta będzie cierpiał za twoje zdziecinniałe posty. A jeżeli jednak masz z tą firmą coś wspólnego to tylko współczuć, bo strzał we własną nogę nie należy do przyjemności.

  Tak jak pisałem wcześniej o gustach się nie polemizuje i to co u jednego powoduje nieciekawe odruchy drugiego cieszy, a sztuką jest to, by wiedzieć jak zaspokajać wymagania i jednych i drugich a nie by być ograniczony tylko w swoich często wąskich granicach.

  Fliziarz który układa tylko niebieskie flizy bo tylko takie mu się podobają nie ma szans na regularną pracę.

  Pozdrawiam.

 • Paweł Kęsek 11 sie 2010

  [quote]Przechodząc do meritum. Nie jestem kamerzystą weselnym. Tylko uważnym "Obserwatorem" :) :) :) Czas najwyższy zastanowić się nad tym co się wypisuje. Szczególnie na swój temat. Pozdrawiam i życzę więcej samokrytyki. Szczególnie tym, którzy mają w sobie potencjał, ale rozmienili go na drobne firmując swoim nazwiskiem "nieszczególne" produkcje. Miłej kłótni życzę, bo znając życie na tym się nie skończy. [/quote]

  Coś nie chce mi się wierzyć byś był spoza branży, ale jeżeli to prawda to uświadomiłeś mnie że są ludzie płonący zawiścią i zazdrością o wszystko i do wszystkich i co najgorsze robiący to bezinteresownie.

  Ponownie życzę zdrowia, bo co jest od zdrowia ważniejsze ?

 • Paweł Kęsek 11 sie 2010

  [quote]
  Ps. nie chodzi mi bynajmniej o dobór repertuaru ( ten nieszczęsny bombastic) tylko o sposób jego nakręcenia.
  pzdr. ku chwale coraz wyższej jakości usług wszelakich :)[/quote]

  Kolego. Ja mam gdzieś twoje zdanie gdyż jesteś jednostką o nieokreślonym guście więc jaki problem. Ty zamówisz sobie do filmowania funa Rubika i chórku melancholijnych płaczek spod Częstochowy i będziesz very happy. Pewnie na siłę i takiej realizację bym się podjął, ale mam nadzieję że mnie ominą tacy klienci :)

  Na razie kolego bo ja mam naprawdę dużo pracy i mi się aż tak bardzo nie nudzi.

 • Paweł Kęsek 11 sie 2010

  [quote]Jasne, ale jak masz coś z czego nie jesteś do końca zadowolony to chyba się tym nie chwalisz , prawda? Skoro wrzucasz coś na forum publiczne i firmujesz własnym nazwiskiem to do diabła mam prawo myśleć, że chcesz się tym w jakiś sposób pochwalić??? Zwariowałeś ty czy ja????? Robisz coś dobrze chcesz pokazać do ludzi mówiąc patrzcie to moje jest z..... biste to wizytówka mojej firmy. Czego oczekujesz wrzucając tę szmirę? Braw na stojąco? Cholera Paweł nie pogrążaj się do końca[/quote]

  Kolego popracuj nad sobą bo trochę z tego co widzę czujesz się niedowartościowany i starasz się na forum i przy gorzale (jak napisałeś wyżej) utopić swoje rozterki.

  Dla ciebie z tego co widzę pochwaleniem się byłby spacerek przy muzyce Rubika lub jak wyżej w linku 5 minut chodzenia po schodach przy czym pierwsze 45 sekund to siedzenie przy stoliku w knajpie z fajką. Zero dynamiki i nuda. Ja takiego czegoś nie robię od przynajmniej 3 lat.
  Ty robisz to tak ja robię to inaczej i jaki masz problem. Czy ja ci napisałem że twoje klipy to żenada i kicz? Nie. Bo jeżeli twoim klientom się to podobało to jest super i tylko o to chodzi.
  Ja też od dwóch lat staram się namawiać klientów na 60 minutowy reportaż z całego wesela ale tylko 1 na 15 par się na to decyduje. To co mam im powiedzieć, że jeżeli nie chcą tak jak ja chcę, to ja im nie będę filmował wesela? Człowieku to klient płaci i on żąda i jeżeli po weselu umyśli sobie żeby cały materiał był w sepii czy czarno biały to ja tak mu zrobię bo to jego film, jego życzenie, jego pieniądze i kropka.
  Ty zrobisz inaczej?
  I jestem zadowolony z każdego filmiku który mam na stronie i żadnego się nie wstydzę, gdyż potrafię dostosowywać się do różnorodnych gustów klientów i lubię każdy rodzaj muzyki który da się słuchać.

 • Paweł Kęsek 11 sie 2010

  [quote] ... Chyba, że to ty sam Pawle postanowiłeś się bronić pod nickiem Obserwator...[/quote]

  Jakaś teoria spisku ? To forum z tego co widzę jest niebezpieczne i bardziej szkodzi nawet tym co myślą, że im pomaga, więc po pierwszym dniu na nim stwierdzam że czas zakończyć dyskusje na ten temat. Jak to mówią: mądry zawsze głupiemu ustąpi, a ja wolę zaliczyć się do tej pierwszej grupy.

  Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i ogromu pracy, bo nadmiar czasu jak widać może być szkodliwy.

 • Paweł Kęsek 11 sie 2010

  [quote]Paweł znamy się dobrze .... Odfajkuję następnego kamerzystę? K.... to kto zostanie w tym mieście normalny???????[/quote]

  To ciekawe co powiesz na przyszły klip z tej soboty, gdzie młody dostarczył mi muzę gdzie na koniec ma być klip na bicie AC/DC ? Jakie pretensje do młodych? Nic takiego nie napisałem. Młodzi chcą młodzi mają. To ich wesele i mają prawo mieć to co chcą, nie każdy ma taki sam gust muzycznym, więc trochę chyba się rozpędziłeś?
  Nie będę się tłumaczył bo to nie ma sensu. Dostaję muzę i mam wykonać zadanie, a do boom bastic raczej romantycznego spaceru bym nie urodził?
  Ciekawe czy ty mając zamówienie na Majteczki w Kropeczki od chrzestnego pana młodego powiesz mu żeby nie robił z taką muzyką wiochy, a ty możesz zagrać za to Omegę - Dziewczynę o perłowych włosach ?
  Zastanów się a potem napisz a nie odwrotnie ?

 • Paweł Kęsek 10 sie 2010

  Do Anka P.

  A mają jakiś materiał z reportażu czy same klipy np. sakrament, błogosławieństwo, coś na żywym dźwięku a nie na podkładzie?

  Ten pierwszy całkiem fajny ale za dużo naprzemiennych transfokacji straszliwie gryzie w oczy (błąd naprawdę niewybaczalny tym bardziej że wykonawca mierzy wysoko), obowiązkowo stało ogniskowe przebitki by się przydały.

  Plener na wesoło, ciężko powiedzieć? Prosto i szybko zmontowane i raczej plus dla młodych za chęci bo pracy montażysty było tu niewiele, ale plener i miejsce fajne.

  Kościół 2 razi zbyt dużą ilością elementów kościelnych co stwarza atmosferę w pewnym momencie przygnębiającą. Pytanie mam czy ton klip jest też materiałem z kościoła? Bo jeśli tak to czy młodym nie przeszkadzało że nie mają reportażowego dźwięku chociaż z przysięgi ?

  Klipy dosyć fajnie zrobione ale to tylko klipy, ten ostatni trochę smętnawy i dłużący w połowie ma się już dosyć. Nie wiem co w nim jest romantycznego :) Połowę krótszy dałoby się oglądnąć. Lepszy niedosyt niż przesyt.

  Gdzie ta firma się mieści? Chętnie bym poznał, bo chyba wszystkich z tej branży znam w okolicy a z tej firmy nikogo.

  Duży plus dla nich za to że coś robią ciekawego i z czasem błędy znikną. Szkoda że w naszej okolicy większość leci szablonowo i wnet oddawałaby płyty z weselem 3 dni po weselu.

  Sorry jeżeli kogoś uraziłem nadmierną krytyką, ale tylko krytyka pozwala polepszać warsztat a chwalebne posty zawsze działają hamując postęp.

  Pozdrawiam

 • Paweł Kęsek 10 sie 2010

  :) :)
  Stracisz szacunek to pewnie się znamy ?

  Ja robię to co klient chce a nie to co ja mu narzucam, więc pytanie i klip powinieneś zadać młodym nie mnie :)

 • Paweł Kęsek 10 sie 2010

  [quote]...
  Pozdrawiam Pawła. Może niedługo się spotkamy na jakimś weselu to porozmawiamy na tematy nagłośnienia do filmu weselnego perkusji akustycznej, co jest nie lada problemem (pewnie już wiesz "ktom" jest) ;)
  Cześć.[/quote]

  Ano załapałem. Tak z tym dźwiękiem to najprawdziwsza prawda ale z tego co pamiętam to były moje słowa o tym że dobry dźwięk z sali i kościoła ale przede wszystkim z sali jest dziesięciokrotnie bardziej problematyczny w uzyskaniu niż dobry obrazek a dodatkowo dosyć kosztowny w sprzęcie i czasie pracy podczas montażu.
  Ale liczy się że zapamiętałeś i głosisz prawdę ;)

  Też pozdrawiam.

 • Paweł Kęsek 10 sie 2010

  [quote]a miał ktoś wesele w sali weselnej w Nowej Wsi?? tam gdzie piekarnia? bo planuje wesele w przyszłym roku i chcialabym wiedzieć co sądzicie o tym domu weselnym. Sala podobno piekna a jak cała reszta?
  pozdrawiam[/quote]

  Fajna sala. Ogólnie sobie ludzie ją chwalą. Obsługa też OK i najważniejsze kawę mają dobrą ;)

 • Paweł Kęsek 10 sie 2010

  Witam. Dostałem cynk wczoraj że ktoś tu wywija hasłami do moich filmików !!
  Sorki ale nie po to są by je upubliczniać, bo młodzi mogą sobie nie życzyć by być publicznie oglądani.
  Jeżeli będzie ktoś zainteresowany to proszę bardzo napisać i wszystko da się załatwić ale nie publicznie.
  Oczywiście jest na moim kanale wiele filmików ogólnie dostępnych i wtedy nie ma problemu.
  Myślę że można to zrozumieć i na pewno większość klientów nie chciałaby być ogólnie dostępna dla oglądaczy.
  Co do filmowców ja polecę z czystym sumieniem Foto Video Kadr z Myślenic, jako że robią jedno wesele na sobotę a nie trudnią się hurtownictwem i łapaniem kilku wesel na sobotę co drastycznie niszczy jakość montażu.
  Następna sprawa przy wyborze filmowca to oglądnięcie jego całej pracy a nie tylko klipów czy spacerków, bo to przeważnie zawsze będzie fajne, gorzej z materiałem reporterskim gdzie dłużyzny ujęć same powodują że aż palec lata po przewijaniu na pilocie, a nie o to przecież chodzi.
  Pozdrawiam wszystkich muzyków.

  Mała kontra dla klipu wyżej peephole tak dla zabawy (ci młodzi na pewno nie mają nic przeciwko) ;)
  http://www.vimeo.com/11542758

  hasło do klipu : forum