Raciechowice: Części ze skradzionych samochodów ukrywał w kurniku

 • 14 sty 2016

  Dlatego ja nigdy nie oddaje samochodu do byle jakiego warsztatu w celu naprawy. Wolę zapłacić więcej i mieć pewność co do warsztatu jak i części. Myślenice i okolice zaczynają słynąć z dziwnych dziupli gdzie szyldu nie uświadczysz, a samochody naprawiają się po nocach. Mam takiego sąsiada, u którego spawarka i szlifierka zagłuszają ciszę po nocach.

  19 15

Drukarnia - gdzie i co wydrukować?

 • 30 gru 2015

  Ja drukuję w etygrafice na Kazimierza Wielkiego. Jak do tej pory ceny bardzo korzystne.

Święta: Ile nas kosztują i bez czego ich sobie nie wyobrażamy?

 • 23 gru 2015

  Tu nie chodzi o to że ktoś ma "ból dupy" w moim odczuciu. Myślenice zasługują (Na dobrą galerię handlową) na miejsce gdzie można spędzić niedzielne popołudnie i przy okazji zrobić zakupy. Tylko w moim indywidualnym spostrzeżeniu ktoś całkowicie nie przemyślał inwestycji. Przytłaczająca jest ilość zmarnowanej powierzchni. Hol jest przytłaczająco wielki, alejki szerokie jak tor do Formuły 1 nie proporcjonalnie do wielkości sklepików. Do tego całkowity brak klimatu i przerost formy nad treścią. Galeria Solvay jest tej samej powierzchni, a ne da się zauważyć takiej nie wykorzystanej przestrzeni. Mam nadzieję nadzieję, że inwestorzy wyciągną wnioski z opinii klientów.

  11 2
 • 21 gru 2015

  Jak przy okazji tego zdjęcia chciałem się coś dowiedzieć. Czy ktoś wie coś o produkcji sterowców (zeppelinów) w nowo powstałej Galerii ? Tylko to przyszło mi do głowy aby wykorzystać tak okazałą kubaturę.

  16 9