Dobczyce: Tak dla Zalewu Dobczyckiego

 • 22 wrz 2010

  A mi zwisa z jakiej parti byle by dopuścili do rekreacji!!! Popieram w 100%

  1

Myślenice: Gdzie parkuje się niezgodnie z przepisami?

 • 27 sie 2010

  a mi tam nic nie przeszkadza:P choć miejsc parkingowych jest mało, więc rozumiem kierowców...

Dobczyce: Dofinansowanie na budowę kanalizacji w Kornatce

 • 20 sie 2010

  Tak oni mają kanalizacje a szanowne władze w Myślenicach na co czekają wstyd żeby w mieście ludzie nie mogli się podpiąć do kanalizacji. Wszystkie miejscowości dostały ka se bo się o nie postarały i robią a my co Panie Burmistrzu !!! Był projekt kanalizacji i miała być robiona w tym roku najpóźniej w przyszłym i nie będzie to poco było zawracanie tyłka gdyby nie wasze pisma miałabym w tej chwili oczyszczalnie przydomową a nie szambo o wiele więcej kasy w portfelu ( bo wywóz szamba 2 razy w miesiącu kosztuje więcej niż kanalizacja). Bardzo mi przykro, że inne władze wszystko potrafią dograć postarać się o środki AMY MAMY STRZELNICE KTÓRA KOSZTOWAŁA MAJĄTEK A NIE MAMY DRÓG , CHODNIKÓW I KANALIZACJI . GRATUJLUJĘ!!!

Nasze drogi po powodzi!!!

 • 5 sie 2010

  Moja ulica Bergela byłą fatalna i przed powodzią (brak chodnika, dziury, ludzie którzy budują ogrodzenia nie zgodnie z prawem praktycznie wchodząc na drogę, brak oświetlenia)- po powodzi drugą w okolicy cmentarza zmniejszyła się woda zabrała tam kawałek asfaltu, ciężko przejechać samochodem ( co prawda pojawili się Panowie w zeszłym tygodniu ale na jeden dzień rozgrzebali coś i ślad po nich zaginął). Ludzie nie mają którędy chodzić na cmentarz i na spacery, dziura na dziurze. Czy coś się z tym da zrobić ? Wstyd dla Myślenic i burmistrza, u nas nie ma kanalizacji i nie będzie nie ma chodnika i nie będzie, dopłat na solary. A w Wiśniowej, Jasienicy, Bysinie, Trzemeśni i wielu innych miejscowościach jest nie wspomnę o chodnikach i oświetleniu. Czy coś się z tym da zrobić? Może przed wyborami nam ktoś coś obieca!!!!
  Piszcie jak wyglądają wsze ulice w mieście Myślenice może jakaś wspólna petycja do władz miasta???
  Mamy chyba prawo żądać aby droga naszych dzieci do szkoły była bezpieczna aby okolica była czysta schludna i nieuregulowane wody nie niszczyły co kilka tygodni naszych dróg!!!! Czy to tak dużo!!!!