Kursy kosmetyczne :)

 • 2 gru 2015

  Myślę, że terminy będą ustalane indywidualnie już z kursantami ;)

  2
 • 2 gru 2015

  Dziewczyny jestem w trakcie tworzenia programu do danej tematyki dlatego ważne są dla mnie teraz wasze sugestie i oczekiwania względem takich kursów. Cenę i ilość godzin podam do tygodnia tylko uporam się z programem :)

  1
 • 2 gru 2015

  Myślę ze z kursami uda się ruszyc od stycznia

  1
 • 2 gru 2015

  Bardziej myślałam o pełnej kosmetyce, ale jeśli tylko będą chętni na paznokcie czy makijaż to pewnie i taki kurs zorganizuje :) pytanie jeszcze do dziewczyn zainteresowanych wolicie szkolenia grupowe czy indywidualne???

  5 1
 • 2 gru 2015

  No właśnie wiem coś o tym. Skończyłam studia, zrobiłam kilkanaście szkoleń i kursów, później lata pracy i 3wiem jak to wygląda. Chciałam zaproponowac szkolenia po których naprawdę można podjąć pracę w zawodzie. Dzwoniłam nawet do UP z pytaniem czy nie są zainteresowani doszkalaniem bezrobotnych i tu odbiłam sie od ściany pani która ze mną rozmawiała powiedziała krótko : "nie wiem czy jestesmy zainteresowani bezrobotni nie pytają to nie ma zainteresowania" i tyle .

  1 1
 • 1 gru 2015

  Witam serdecznie,
  zakładam temat by zorientować się czy w Myślenicach i okolicach jest zapotrzebowanie na kursy z zakresu kosmetologii ???
  Nie chodzi mi o kursy stylizacji paznokci a raczej o pełne kursy kosmetyki stosowanej, lub pojedyńcze zagadnienia np. szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs.???
  Dodam że kursy odbywałyby się w profesjonalnej pracowni kosmetycznej z pełnym wyposażeniem.
  Osoby zainteresowane tematem proszę o opinię i ewentualne uwagi :)
  Pozdrawiam.

  6